PS5 Pro: تاریخ انتشار ، قیمت ، مشخصات و شایعات بیشتر


ps5-playstation-5-sony-hoyle-promo-11

تقریباً نیم سال پس از راه اندازی فناوری پیشرفته سونی PS5 کنسول ، به احتمال زیاد شما هنوز آنجا هستید این مقام رسمی توییتر را بررسی کرد، با تلاش زیاد برای پیدا کردن یکی که جزء مجموعه دقیق نیست ، -500 دلار پرداخت می کنم. (یا هست Xbox Series Xبه بدون قضاوت.) هرگز برای فکر کردن درباره کنسول بعدی که ممکن است نتوانید به آن فکر کنید ، خیلی زود است. پس از همه ، اگر چیزی خوب یا بهتر در حوزه وجود دارد ، چرا به Twitter خود استراحت نمی دهید؟ بدین ترتیب شایعات اولیه در مورد PS5 Pro جدید آغاز شد. در حال حاضر ، نشت بر اساس یک نوک تیز تنها از شهرت است پرس مور مرده است (MLID) ، که ادعا می کند سونی بر روی PS5 جدیدتر و قوی تر کار می کند.

بیشتر بخوانید: کجا می توان PS5 را در انبار پیدا کرد

بقیه حدس و گمان های محض است که قرار است تا پایان سال 2023 با قیمت 600-700 دلار عرضه شود و از سیلیکون 6 نانومتری Zen 3 یا Zen 4 AMD برای رانندگی بازی های 8K استفاده کند. با این حال ، PS5 بعدی به احتمال زیاد مدل با VR است (معمولاً به عنوان “PSVR 2” نامیده می شود) برای سال 2022 ، که سونی قبلاً سخت افزار را نشان داده است. اگرچه با استراتژی PS4 متفاوت است ، هیچ دلیلی وجود ندارد که سونی مدل “Pro” را در نظر نگیرد و ارتقاء سخت افزار داخلی را به PS6 برساند.

همانطور که تقریباً همه اشاره کرده اند ، هیچ کس برای 8K تماس نمی گیرد. اما با استفاده از سخت افزار ارتقا یافته نرخ فریم را در 4K فراتر از 120 فریم در ثانیه – یا هرچند ساده. ضرب و شتم 120 فریم در ثانیه در 4K ، از آنجا که دستیابی به آن سخت به نظر می رسد و فقط تعداد انگشت شماری از مردم می توانند این کار را انجام دهند – دشوار اما بسیار احساسی است.

و این مقدار زیادی پنبه است ، اما من واقعاً از ارزان تر “PS5 Slim” در امتداد خط استقبال می کنم Xbox Series S، هدف افراد و گیمرهایی است که نسبت به قیمت حساسیت بیشتری دارند.

PS5 Pro کی عرضه می شود و هزینه آن چقدر است؟

نام “PS5 Pro” از قراردادی گرفته شده است که سونی برای PS4 ، PS4 Pro استفاده می کند و به نظر می رسد در این مورد اتفاق نظر وجود دارد. MLID پیش بینی می کند 2023-2024 بر اساس Sony Pro PS4 Pro سه سال پس از PS4 منتشر شود.

قیمتهای 600-700 دلار بر اساس فرض قیمتهای معمولی 100 دلار در مدلها تنظیم شده است. اما نمی توان پیش بینی کرد که چقدر در مورد آنچه در داخل خواهد بود ، و نمی دانیم که فشارهای رو به افزایش فعلی بر اثر کمبودها چه زمانی به پایان می رسد. بنابراین $ 600 تخمین خوبی است مانند تمام نسخه های بالاتر.

مشخصات PS5 Pro چیست؟

هیچ سرنخی وجود ندارد ، اگرچه اگر به عنوان تولیدکننده AMD آینده معرفی شود ، شگفت زده نخواهم شد. با تخمین زمان ، CPU 4 ، معماری Zen و معماری GPU RDNA 3 قابل توجه خواهند بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *