رویداد رونمایی از پیکسل 6 گوگل 19 اکتبر است: نحوه مشاهده گوشی های اندرویدی رونمایی شده


گوگل آن را مسخره کرد پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو در ماه اوت ، و اکنون این شرکت آماده است تا یک تماس تلفنی عالی انجام دهد. رویداد Pixel 6 ، که شامل خطوط تلفن 2021 و بیشتر خواهد بود اندروید 12 این نرم افزار ، که در 19 اکتبر اجرا می شود ، یک ضبط پخش مستقیم است.

شما می توانید پیکسل رونمایی شده در CNET را تماشا کنید ، با نمایش ما از ساعت 9:30 صبح PT در 19 اکتبر شروع می شود و در ساعت 10 صبح PT به رویداد Google منتهی می شود. کانال CNET در YouTube این رویداد را پخش می کند و پخش کننده نیز در این صفحه به صورت زنده پخش می شود. این صفحه با پوشش زنده ما از رویدادهای Google Pixel 6 به روز می شود و همه به روزرسانی های به روزرسانی شده در مورد Pixel 6 و Pixel 6 Pro را جمع آوری می کند.

اگر می خواهید رویداد را مستقیماً از Google تماشا کنید ، یک جریان مستقیم شرکت در محل رویداد Pixel Drop Google از ساعت 10 صبح PT در دسترس خواهد بود. رویدادها با استفاده از نشانگرهای Doodles تعاملی Google ، با فشار دادن نوار فاصله برای تغییر رنگها و عناصر نمایش داده شده در Pixel 6 ، حالت را تغییر دهید.

رویداد Google Pixel drop می تواند “احساسات” را که با رنگ ها و اجزای مختلف اندروید 12 مطابقت دارد ، تغییر دهد.

گوگل

بر خلاف رویداد تلفنی که طراحی گوشی را آغاز کرد ، ما قبلاً می دانیم که پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو با کیفیت بالا چگونه هستند. هر دو گوشی دارای نوار دوربین خواهند بود در پشت ، و انواع رنگهای پاستلی و فلزی. وقتی هر دو گوشی پیکسل 6 در ابتدا در ماه اوت آزمایش شد، ما آموختیم که تلفن سیستم خانگی Google Tensor را راه اندازی می کند. تغییرات داخلی می تواند نشان دهنده نحوه طراحی تراشه های اپل برای خط آیفون باشد ، که به گوگل اجازه می دهد تلفن پیکسل را بیشتر سفارشی و تغییر دهد.

ما هنوز مشخصات دوربین Pixel را نیاموخته ایم ، اما گوگل فاش کرده است که هر دو گوشی دارای سنسورهایی هستند که می توانند بیش از 150 درصد نور را تشخیص دهند. پیکسل 5 مجهز به لنز فوق عریض Pixel 6 Pro با قرار دادن یک لنز تله فوتو با زوم اپتیکال 4 برابر ، نوار دوربین خود را افزایش می دهد.


در حال بازی:
این را ببینید:

اوایل این هفته جزئیات پیکسل 6 فاش شد


1:27

تراشه Tensor با ادغام چندین عنصر تصویر در یک تصویر و امکان انجام وظایف مبتنی بر هوش مصنوعی ، پیشرفتهای تصویربرداری نرم افزاری مانند وضوح تاری را ارائه می دهد. آخرین مثالها عبارتند از: بهبود تشخیص گفتار ، تایپ فرمان که می تواند بین دستورات متنی و صوتی تمایز قائل شود ، ترجمه های زنده که دارای فرمت های زیرنویس زنده هستند و مترجمان موجود Google.

با وجود این تمسخر ، هنوز شایعاتی در مورد پیکسل 6 وجود دارد که رویداد 19 اکتبر امیدوار کننده خواهد بود. فراتر از تاریخ عرضه این گوشی و قیمت آن ، اینها شامل یک دوربین 50 مگاپیکسلی ، پایه Pixel با شارژ بی سیم 23 وات و Pixel Pass با استفاده از Pixel Pass برای گزارش هزینه های تلفن به خدمات Google مانند YouTube Premium است. این آخرین امکان می تواند رقیبی برای آن باشد بسته به روز رسانی اپل از Apple One استفاده می کند، در حالی که هزینه Pixel 6 یا Pixel 6 Pro را شامل می شود و مشابه خواهد بود Xbox Update از Microsoft Xbox Xbox Access استفاده می کند که کنسول بازی را با Xbox Game Pass Ultimate همراه می کند.

انتظار دارید چه چیزی در مورد پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو در رویداد 19 اکتبر گوگل فاش شود؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *