اشتراک دیجیتالی خطرات را برطرف می کند زیرا 1.2 تریلیون دلار در حساب های زیرساختی متوقف شده است


Gettyimages-1346260593

دموکرات ها در کنگره نیز تلاش می کنند تا در مورد هزینه های زیرساختی به توافق برسند.

تراشه عکس Somodevilla / گتی

این داستان بخشی از آن است بخش پهنای باند متقابلپوشش CNET در مورد نحوه کار این کشور برای جهانی کردن دسترسی به پهنای باند.

در حالی که دموکرات های کنگره در حال مبارزه با بسته چند میلیون دلاری رئیس جمهور جو بایدن هستند که همه چیز را از دولت گرفته تا مراقبت از کودکان را هدف قرار می دهد ، تعادل در بخش کوچکی اما مهم از راه حل دیجیتال زیرساخت مشترک ما است.

بیش از دو هفته است که دموکرات ها بر سر دو لایحه در مرکز دستور کار بایدن قرار دارند و سرنوشت لایحه زیر بنایی دو میلیارد دلاری به ارزش 1.2 تریلیون دلار را که سنا اوت گذشته به تصویب رسانده بود ، برانگیخت. این قانون برای ارتقاء زیرساخت ها ، مانند جاده ها ، پل ها و شبکه های برق ، بودجه ای بلند مدت ارائه می دهد. همچنین درخواست 65 میلیارد دلار از دولت فدرال برای سرمایه گذاری در صفحه تخت در این لیست گنجانده شده است.

طرف دیگر بحث پیشرفت در کنگره به رهبری پرامیلا جیاپال ، دموکرات از واشنگتن است که تهدید کرده است در صورت بزرگتر شدن لایحه “زیرساخت های انسانی” – از جمله مراقبت از کودکان ، حقوق تعطیلات ، قانون را بدتر می کند. ، Pre -K به طور کلی ، کالج محلی ، مسکن مقرون به صرفه ، Medicare گسترده و اقدامات اقلیمی – از آشتی بودجه در سنا گذشت.

از سوی دیگر ، دو نماینده دموکرات در سنا – جو مانچین از ویرجینیای غربی و کیستن سینما از آریزونا – هستند که می گویند اسکناس 3.5 تریلیون دلاری بسیار دور از ذهن است. نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس نمایندگان کالیفرنیا ، رای گیری در مورد قوانین زیرساختی دو حزب را تا پایان ماه سپتامبر به تعویق انداخت و مهلت جدیدی را تا 31 اکتبر تعیین کرد به این امید که این دو بتوانند به توافق برسند.

بایدن ، که هر دو مطبوعات را برای برنامه داخلی بهتر خود مهم می داند ، می گوید که این اتفاق خواهد افتاد.

بایدن پس از لغو رای گیری در مورد لایحه زیرساخت ها در ماه سپتامبر گفت: “مهم نیست که این کار در شش دقیقه ، شش روز یا شش هفته خواهد بود.” “یک کاری می کنیم که عملی بشود.”

اما کارشناسان صفحه تخت خود را برای بدترین شرایط آماده می کنند. برخی می ترسند که اختلالی که منجر به رای ندادن کنگره به دو قانون زیرساختی شد ، یکبار در نسل آینده فرصتی برای بستن اشتراک دیجیتالی ایجاد کند ، مشکلی که دهه هاست سیاست گذاران را درگیر کرده است.

مارک بوئل ، معاون امور منطقه ای انجمن اینترنت ، می گوید: “من فکر می کنم ما یکبار شلیک کردیم.”

قانون بازی مرغ

دو صورتحساب زیرساخت شامل تعهد به تعهد 42 میلیارد دلار برای استفاده از پهنای باندی است که هنوز ندارد. در جایی که نرخ ثابت وجود دارد ، 14.2 میلیارد دلار دیگر متعهد می شود که یک برنامه یارانه حقوق ماهیانه 30 دلار برای کمک به افراد کم درآمد آمریکایی برای پرداخت خدمات ارائه دهد. مبلغ 2.75 میلیارد دلار دیگر برای تنهایی دیجیتالی و تلاش های ترکیبی ، که می تواند به دیجیتالی شدن پایان دهد ، عمل ارائه دهندگان خدمات اینترنتی از مناطق کم درآمد-که معمولاً یک محله چند قومی است. پول در می آورند.

برای اولین بار در بیش از دو دهه ، سیاست گذاران فرصتی واقعی برای ایجاد تغییر می بینند.

جسیکا روزنورسل ، رئیس FCC ماه گذشته در مصاحبه با CNET گفت: “خروج از بحران یک فرصت است.” “با این بحران ، ما روزی را که درباره پهنای باند به عنوان” داشتن یک چیز خوب “صحبت می کنیم به پایان رساندیم. سیاست گذاران در همه جا اکنون درک کرده اند که این “نیاز به” برای همه در سراسر این کشور است. ”

اما همه اینها خطرناک است زیرا شورشیان از لایحه زیرساخت ها به عنوان فشار برای ایجاد قانون ساخت بهتر ، که وابستگی به جمهوری خواهان ندارد ، استفاده می کنند.

Buell می گوید این استراتژی می تواند خطرناک باشد. وی خاطرنشان کرد که عبور از قوانین عمده هزینه از طریق انتخابات میان دوره ای می تواند چالش برانگیز باشد. او همچنین می ترسد که با عادی شدن زندگی در ایالات متحده ، مردم ضرورت رسیدگی به شکاف های دیجیتالی را از دست بدهند.

وی گفت: “ما شاهد توافق دوجانبه در مورد هر چیزی هستیم که رو به وخامت است.” “با توجه به تاریک ترین روز اپیدمی ، من می ترسم احتمال کمی وجود داشته باشد که شاهد تعهد و همکاری قابل توجه بین دو طرف باشیم.”

بلر لوین ، در حال حاضر تحلیلگر وال استریت ، که قبلاً در دولت کلینتون در کمیسیون ارتباطات فدرال کار می کرد و برنامه ملی پهنای باند را تحت ریاست جمهوری اوباما نوشت ، ماه گذشته در یادداشتی به سرمایه گذاران اعتراف کرد که این بازی یک ضربه بزرگ بود. آیا می تواند مانند آغاز جنگ جهانی اول ، پیامدهای ناخواسته و بدی را برای همه افراد در اقتصاد ایجاد کند.

شانس زندگی

آنچه ناامید کننده است این است که این مشکل بیش از نیم دهه است که ادامه دارد. در سال 2010 ، برنامه ملی پهنای باند دولت اوباما دستورالعمل هایی برای توسعه سیاست حل مشکل ارائه کرد. لوین گفت ، این گزارش پس از آنکه بودجه محرکی پس از بحران مالی 2008 اختصاص داده شد ، به خوبی منتشر شد ، نه این که اقدامات مشترک را برانگیزد.

وی گفت: “ده سال پیش وقتی برنامه ملی پهنای باند را نوشتیم ، بسیاری از مواردی را که مردم اکنون به آن اشاره می کنند بیان کردیم.”

در سال 2017 ، FCC تخمین می زند که 40 میلیارد دلار برای تأمین شبکه های فیبر برای 98 درصد از خانواده ها هزینه خواهد کرد. این آژانس در سال 2021 گفت که پیشرفت هایی در زمینه اطمینان از ارتباط آمریکایی ها با آپارتمان وجود خواهد داشت. از سال 2018 تا 2019 ، FCC می گوید تعداد آمریکایی های بدون 25 مگابیت بر ثانیه از اتصال سریع با بیش از 20 درصد کاهش به 14.5 میلیون آمریکایی رسیده است.

کسانی که بدون دسترسی به پهنای باند قابل اعتماد و کم هزینه باقی مانده اند ، از افراد رنگین پوست ، مناطق روستایی و خانوارهای کم درآمد هستند. داده های مرکز تحقیقات پیو نشان می دهد که 80 adults از بزرگسالان سفید پوست در ایالات متحده گزارش می دهند که دارای ارتباط سریع هستند ، در حالی که 71 of از پاسخ دهندگان سیاه پوست می گویند به سرعت بالا دسترسی دارند و تنها 65 of از اسپانیایی زبانان گزارش می دهند یک ارتباط نرخ ثابت


در حال بازی:
این را ببینید:

زمان آن رسیده است که از به اشتراک گذاری ضبط های دیجیتالی و مزاحم صوتی دست بردارید ، …


20:56

در روستاها و شهرهای بزرگ ، دسترسی به اینترنت پرسرعت وجود ندارد. در بسیاری از جوامع دیگر ، خدمات اغلب غیرقابل اعتماد ، مقرون به صرفه یا خیلی دیر هستند.

شیوع Corvette-19 به وضوح نشان داده است که آمریکایی ها برای انجام همه کارها از رفتن به محل کار تا مدرسه تا دسترسی به مراقبت های بهداشتی به روزه نیاز دارند. کنگره میلیاردها دلار به عنوان کمک های مالی فدرال برای اعطای یارانه به میلیون ها آمریکایی برای دریافت آنلاین آنها متعهد شده است.

لوین گفت که تعطیلی جهانی به دلیل کرونا عامل محرک سرمایه گذاری رو به رشد برای بستن اشتراک دیجیتالی است.

وی گفت: “COVID-19 پخش کننده بهتری است ، به همین دلیل ما باید بیش از همیشه به این موضوع بپردازیم.” “کووید به بسیاری از مقامات دولتی آموزش داده است که چرا می خواهید همه کودکان مدرسه در خانه خود صفحه تخت داشته باشند و چرا مناطق روستایی برای مراقبت های بهداشتی به آن نیاز دارند. در حال حاضر دو جایگزین واقعی وجود دارد.”

لوین و دیگر کارشناسان می گویند که حتی اگر لایحه زیرساخت ها بدون رای گیری کنگره به پایان برسد ، تلاش برای حل اختلافات دیجیتالی با آن از بین نمی رود. او امیدوار است صورت حساب های جداگانه ای برای مبادله پهنای باند و غیرفعال کردن اشتراک دیجیتال صادر شود.

وی گفت: “در مورد نیاز به تعداد بیشتر افراد آنلاین ، اتفاق نظر وجود دارد.”

وی افزود که جمهوری خواهان احتمالاً آن را تغییر خواهند داد. “این یکی از رایج ترین مفاد پیش نویس قانون زیرساخت ها است. من یک مخالفت سیاسی واحد نشنیده ام.” اما ، او گفت ، “این به زودی اتفاق نمی افتد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *