NFL 2021: چگونه به Buccaneers در مقابل نگاه کنیم عقاب ها در فوتبال پنجشنبه شب بدون بند ناف


وقتی جالن هورتس متولد شد ، تام بردی زیر سن مشروبات الکلی بود و دوران جوانی خود را در کالج آغاز کرد. امشب مدافع 23 ساله فیلادلفیا ایگلز پنجشنبه شب در جام جهانی به مصاف تیم تمپا بی بوکانیرز قهرمان سوپر بول هفت ساله می رود.

عقاب ها هفته گذشته در سه بازی متوالی پیروز شده اند و در این فصل 2-3 بازی را پشت سر گذاشته اند. تیم بوکس 4-1 است و در دو بازی اخیر خود پیروز شده است. بوک ها در جاده ها محبوب هستند اما در رده های دفاعی خود تعدادی مصدوم دارند که حملات هورتس و ایگلز می توانند از آنها استفاده کنند. داخل خط دفاعی فیلی نیز در سطح بالایی بازی می کند و می تواند برای برادی ناراحت کننده باشد ، او دوست دارد در کیف بنشیند ، در سطل زباله گشت و گذار کند و توپ را توزیع کند.

Kickoff برای تنظیم شده است 5:20 بعد از ظهر PT (20:20 بعد از ظهر ET) در Fox ، NFL Network و Amazon Prime Videoبه در اینجا نحوه تماشای مسابقات پنجشنبه – و همچنین بقیه فصل NFL – بدون کابل آورده شده است.

تام بردی

تام بردی و تیمپا بی بوکانیرز امشب در مسابقه فوتبال پنجشنبه شب با فیلادلفیا ایگلز بازی می کنند.

عکس مایک ارمن / گتی

نحوه گذراندن یک بازی NFL

ارائه دهندگان اصلی پخش مانند YouTube TV ، Hulu Plus Live TV ، FuboTV و DirecTV Stream تقریباً هر کانال اصلی مورد نیاز برای فوتبال را ارائه می دهند. این شامل CBS ، NBC و Fox و همچنین ESPN است که برای مسابقه فوتبال دوشنبه شب ضروری است.

Sling TV در برخی بازارها با سری آبی خود از NBC و Fox برخوردار است ، اما فاقد CBS است. همچنین لازم به ذکر است که برای دریافت ESPN باید به کیت نارنجی آن بروید یا به کیت آبی و نارنجی آن بروید.

در عین حال ، کسانی که تلفن یا رایانه لوحی را به خوبی تماشا می کنند می توانند از برنامه Yahoo Sports برای پخش مستقیم بازی های زنده در ایستگاه محلی شما استفاده کنند.

در مورد RedZone و شبکه NFL چطور؟

همه این خدمات ، به استثنای DirecTV Stream ، گزینه دریافت RedZone و شبکه NFL را ارائه می دهند. RedZone معمولاً از شما می خواهد 10 دلار یا 11 دلار دیگر در ماه به عنوان مکمل هزینه کنید.

اگر RedZone تنها چیزی است که به آن اهمیت می دهید ، ارزان ترین گزینه این است که Sling TV Blue را با 35 دلار در ماه و 11 دلار اضافی در ماه برای ورزشهای اضافی تهیه کنید. این به شما امکان دسترسی به هر دو کانال فوتبال به جز ESPN و CBS را می دهد.

جام پنجشنبه شب چطور؟

اکثر بازی های فوتبال پنجشنبه شب در Fox ، NFL Network و Amazon Prime Video پخش می شود. برنامه کامل فوتبال پنجشنبه شب را در اینجا و نکات ما را برای آن بررسی کنید بهترین راه برای تماشای NFL بدون کابل در طول فصل.

پارامونت پلاس چطور؟

Paramount Plus غذای زنده برتر CBS را با 10 دلار در ماه ارائه می دهد. با این حال ، بسته به محل زندگی شما ، ممکن است ایستگاه CBS محلی شما (و آن بازی های NFL) در دسترس نباشد. CBS خدمات پخش زنده را در بازارهای مختلف ارائه می دهد. در اینجا می توانید بررسی کنید که آیا منطقه شما دارای پخش مستقیم CBS است یا خیر.

طاووس چطور؟

بازیهای NFL فصل عادی NBC به شرط پرداخت حق عضویت Premium به صورت زنده در سرویس پخش Peacock در دسترس خواهد بود.

دو مورد از این موارد وجود دارد ، گزینه Premium 5 دلار در ماه با تبلیغات (هنگام مشاهده محتوای زنده) و گزینه Premium Plus 10 دلار در ماه برای پخش مستقیم محتوای بدون تبلیغات (و به شما اجازه می دهد برخی مطالب را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید).

اکثر بازیهای پنجشنبه شب ، از هفته 5 در 7 اکتبر ، در Amazon Prime Video در دسترس خواهند بود. برای میلیون ها مشترک آمازون پرایم ، کانال Prime Video از قبل بدون هیچ هزینه اضافی گنجانده شده است. اما اگر شما یک عضو نیستید ، ممکن است ارزش آن را داشته باشید که 9 دلار در ماه بابت یک هزینه تلویزیونی کسر کنید.

هزینه YouTube TV ماهانه 65 دلار است و شامل تمام کانال های اصلی فوتبال می شود و RedZone با 11 دلار اضافی در ماه در دسترس است. کد پستی خود را در برگه Welcome وارد کنید تا ببینید کدام شبکه های محلی در منطقه شما موجود است.

بررسی YouTube TV ما را بخوانید.

هزینه FuboTV 65 دلار در ماه است و دارای کانالهای اصلی NFL با RedZone با 11 دلار اضافی در ماه است. اینجا را کلیک کنید تا ببینید کدام کانال های محلی را دریافت کرده اید.

بررسی FuboTV ما را بخوانید.

هزینه Hulu با تلویزیون زنده 65 دلار در ماه است و شامل تمام کانال های اصلی فوتبال می شود ، RedZone با 10 دلار اضافی در ماه در دسترس است. روی پیوند “مشاهده کانالها در منطقه خود” در صفحه خوش آمدید کلیک کنید تا ببینید کدام کانالهای محلی در کد پستی شما ذکر شده است.

Hulu ما را با نظرات زنده تلویزیونی بخوانید.

قبل از این تلویزیون AT&T ، بسته اصلی ماهانه 70 دلاری DirecTV Stream تقریباً همه کانالها را برای مسابقات فوتبال اختصاصی با شبکه های منحصر به فرد RedZone و NFL شامل می شد. می توانید از ابزار جستجوی کانال آن برای مشاهده کانالهای محلی موجود در منطقه خود استفاده کنید.

بررسی AT&T TV ما را بخوانید.

برنامه آبی ماهانه 35 دلار Sling TV شامل NBC ، Fox و NFL Network است. آدرس خود را در اینجا وارد کنید تا ببینید در کدام منطقه محلی زندگی می کنید.

توجه: این نسخه از Sling TV شامل ESPN نمی شود. برای این کار ، شما باید به یک طرح نارنجی با قیمت مشابه بروید یا برای 50 دلار در ماه به سراغ کت و شلوار نارنجی و آبی بروید. RedZone را می توان با 11 دلار اضافی در ماه خریداری کرد.

بررسی Sling TV ما را بخوانید.

بازی طاووس مسابقه فوتبال یکشنبه شب شبکه NBC را پخش می کند. با این حال ، شما می خواهید برای تماشای مسابقات فوتبال یکشنبه شب و شبهای کامل بازی ، به برنامه Premium سرویس اعتماد کنید ، حتی اگر موارد برجسته در طبقه رایگان موجود باشد.

بسته حق بیمه که از مسدود کننده تبلیغات پشتیبانی می کند ، 5 دلار در ماه هزینه دارد و بسته Premium Plus بدون تبلیغات 10 دلار در ماه هزینه دارد.

نظر طاووس ما را بخوانید.

بازیگران CBS می توانند آنها را با قیمت 10 دلار در ماه بر روی Paramount Plus پخش کنند. می توانید خودتان بررسی کنید که آیا منطقه شما دارای پخش مستقیم CBS در اینجا است.

همه سرویس های پخش مستقیم تلویزیونی فوق به صورت آزمایشی رایگان ارائه می دهند (به استثنای Peacock ، که فقط سطوح رایگان را ارائه می دهد که بازی های NFL را پخش نمی کند) ، به شما این امکان را می دهد که در هر زمان لغو کنید و به اینترنت ایمن نیاز داشته باشید. به دنبال اطلاعات بیشتر هستید؟ ما را بررسی کنید راهنمای خدمات زنده تلویزیونیبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *