DuckDuckGo: نحوه استفاده از موتور جستجوی خصوصی در مرورگر


duckduckgo.png

DuckDuckGo می تواند از حریم خصوصی جستجوگران شما در وب محافظت کند. در اینجا نحوه تنظیم آن آمده است.

DuckDuckGo

موتورهای جستجوی اینترنتی DuckDuckGo به نظر می رسد که تجربه کاربر در جستجوی شخصی جستجوی شخصی است ، بدون ردیاب تبلیغات و کد نویسی دقیق به صورت رایگان. به نظر می رسد این شرکت 13 ساله در برآوردن خواسته های فزاینده کاربران اینترنت در عصر حاضر در موقعیت بحرانی قرار دارد نقض داده ها ، نقض و صحبت دخترانهبه

بر اساس گزارش ماه ژوئن SpreadPrivacy.com ، محبوبیت DuckDuckGo با بیش از 50 میلیون بارگیری برنامه و افزایش 55 درصدی ترافیک طی سال گذشته افزایش یافته است. موتورهای جستجو به کاربران گزینه دیگری برای بایگانی حفظ حریم خصوصی دیجیتال می دهند ، شبیه به تلاش اپل برای کنار گذاشتن ردیابی ، که 84 درصد از کاربران اپل از زمان انتشار iOS 14.5 آن را انتخاب کرده اند.

علاوه بر موتور جستجوی شخصی ، DuckDuckGo مرورگرهای حریم خصوصی برای iOS و Android و همچنین افزونه های Chrome را ارائه می دهد. همچنین می توانید به duckduckgo.com بروید و جستجوی خود را در آنجا اجرا کنید. در اینجا نحوه استفاده از DuckDuckGo در مرورگر یا دستگاه تلفن همراه خود آورده شده است.

چگونه می توان DuckDuckGo را در تلفن Android خود دریافت کرد؟

1 برنامه فروشگاه Google Play را باز کنید
2 DuckDuckGo را جستجو کنید
3 مرورگر حریم خصوصی DuckDuckGo را انتخاب کنید
4 ضربه زدن نصب
5 ضربه زدن باز کن
6 DuckDuckGo از شما می پرسد آیا می خواهید Google Chrome یا DuckDuckGo را به عنوان برنامه مرورگر پیش فرض خود تنظیم کنید. آنچه را می خواهید انتخاب کنید و روی آن ضربه بزنید تنظیم به عنوان پیشفرض.

duckduckgo-1

وقتی از سایت Old Old Navy در مرورگر خود دیدن می کنم ، این چیزی است که DuckDuckGo به من می گوید.

تصاویر از CNET

از آنجا ، DuckDuckGo از شما می خواهد که یک جستجوی سریع سریع را به عنوان یک آموزش انجام دهید. من فروشگاه لباس مورد علاقه خود را جستجو کردم و DuckDuckGo بلافاصله به من اطلاع داد که دو دنبال کننده تبلیغات را مسدود کرده است. همچنین می توانید نمره DuckDuckGo که به سایتی که بازدید کرده اید داده شود ، تعداد فالوورهای مسدود شده ، بدون توجه به پیوندهای رمزگذاری شده و شیوه های حفظ حریم خصوصی سایت را مشاهده کنید.

روی نماد شعله در کنار نوار جستجو ضربه بزنید تا اطلاعات شخصی خطرناک را از برگه خود پاک کنید. برای حذف اطلاعات شخصی خود ، روی حذف برگه ها و داده ها ضربه بزنید.

چگونه می توان DuckDuckGo را در iPhone خود دریافت کرد؟

1. App Store را باز کنید
2. DuckDuckGo را جستجو کنید
3. مرورگر حریم خصوصی DuckDuckGo را انتخاب کنید
4. ضربه بزنید گرفتن
5. Apple ID خود را وارد کنید یا بارگیری را با Face ID یا Touch ID تأیید کنید.
5. ضربه بزنید باز کن
6. DuckDuckGo از شما می پرسد آیا می خواهید DuckDuckGo را مرورگر پیش فرض خود کنید. انتخاب کنید تنظیم به عنوان پیشفرض یا صلیببه

از آنجا ، DuckDuckGo برای تغییرات بیشتر و دیدن دسترسی به برنامه هایی که به آنها دسترسی دارند ، شما را به برنامه تنظیمات هدایت می کند. همچنین می توانید برنامه مرورگر استاندارد مرورگر خود را از Safari به DuckDuckGo در اینجا انتخاب کنید.

بعد از اینکه تنظیمات خود را به شکلی که می خواهید پیکربندی کرده اید ، می توانید برنامه را راه اندازی کرده و جستجو را شروع کنید. وقتی از CNN.com دیدن کردم ، DuckDuckGo گزارش داد که نزدیک به 30 دنبال کننده را مسدود کرده است. علاوه بر این ، این برنامه رتبه بندی حریم خصوصی را برای وب سایت ها و همچنین گزینه ای برای پاک کردن اطلاعات شخصی از مرورگر با نماد آتش ارائه می دهد.

DuckDuckGo و Siri

در برگه DuckDuckGo Settings ، می توانید ببینید برنامه با Siri و جستجوهای جستجوی شما چه کار می کند. می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید Siri از جستجوی DuckDuckGo خود یاد بگیرد یا نه تا به شما پیشنهاد دهد ، به برنامه DuckDuckGo و محتوای آن اجازه دهید در جستجوها نمایش داده شود ، همچنین پیشنهادات و محتوای DuckDuckGo و میانبرهای برنامه ها در جستجو نمایش داده شود. و ویجت ها اگر Siri را فعال نکرده اید ، این نگران کننده نیست.

چگونه می توانم از افزونه DuckDuckGo Chrome استفاده کنم؟

در وب سایت DuckDuckGo D ، گزینه ای برای افزودن موتور جستجوی شخصی به Chrome یک دکمه در پایین نوار جستجو است.

1. DuckDuckGo را در مرورگر Google Chrome باز کنید
2. روی دکمه افزودن DuckDuckGo به Chrome کلیک کنید. با این کار شما به فروشگاه وب Chrome هدایت می شوید.
3. روی دکمه افزودن به Chrome در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
4. DuckDuckGo از شما می پرسد آیا می خواهید حریم خصوصی را افزایش دهید. این به DuckDuckGo اجازه می دهد تا ردیاب های تبلیغاتی را مسدود کرده و جستجوهای شما را خصوصی نگه دارد. اگر موافق هستید ، روی افزودن برنامه های افزودنی کلیک کنید.
5. به دیواری هدایت می شوید که می گوید افزونه با موفقیت نصب شده است. DuckDuckGo همچنین پیوندی را برای بارگیری مرورگر حریم خصوصی تلفن همراه در اختیار شما قرار می دهد.
6. وقتی آماده شدید ، روی Start Search کلیک کنید و به نوار جستجوی اصلی DuckDuckGo منتقل می شوید.

اکنون وقتی پنجره یا برگه ای را در Chrome باز می کنید ، DuckDuckGo به جای نوار جستجوی Google ظاهر می شود.


در حال بازی:
این را ببینید:

یک خبرنگار در این جلسه گفت که فیس بوک در حال حمله به …


ساعت 9:00

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *