7 نکته در مورد امنیت خانه برای آپارتمان ها


cnet-security-999-ring-door-view-cam

کریس مونرو / CNET

سرقت وجود دارد اغلب جنایت فرصتسارقان سعی می کنند سریع ترین یا راحت ترین خانه را برای نفوذ پیدا کنند. حفاظت از آپارتمان می تواند بسیار متفاوت از باشد خانه را ایمن کنیدبا اينكه. آنها معمولاً نقاط ورود کمتری دارند ، اما تردد عابران پیاده در خارج از دروازه می تواند ورود و خروج سارقان را بدون توجه به خود آسان کند.

در اینجا چند نکته کاربردی برای محافظت از آپارتمان در برابر سارقان آورده شده است. در حالت ایده آل ، در بیشتر موارد ، این نکات کم هزینه و آسان است.

آپارتمان خود را با دقت انتخاب کنید

اگر هنوز به آپارتمان خود نقل مکان نکرده اید ، اولین قدم برای یک واحد امن تر انتخاب اتاق مناسب است. آپارتمان گوشه ای طبقه پایین به احتمال زیاد جدایی ناپذیر باشند ، زیرا آنها دو جنبه وحی دارند. اگر خارج از سطح زمین هستید و در دو طرف همسایه دارید ، این بدان معناست که اکثر شما فقط باید نگران دسترسی به دو نقطه باشید: درب و شاید پنجره شما در صورت داشتن شومینه.

مثل یک دزد فکر کنید

یکی از ساده ترین راه ها برای جلوگیری از جنایت تصادفی ، استفاده از فرصت ها است. اشیای با ارزش خود را نگه دارید، دور از پنجره ها ، جایی که ممکن است سارقان را ترغیب کنند تا جای شما را بگیرند. در حالی که ممکن است نتوانید تلویزیون خود را پنهان کنید ، می توانید پرده های خود را در طول روز که در خانه نیستید پنهان کنید. وقتی سارقان اغلب حمله می کنندبه

همچنین می توانید از کتاب و گاوصندوق برای نگهداری اشیاء گرانبها مانند جواهرات استفاده کنید. به این ترتیب ، اگر بدشانسی رخ دهد و کسی خیر با ورود به داخل ، آنها برای یافتن مواردی که ارزش وقت خود را دارند ، مشکل خواهند داشت.

سیستم امنیتی را نصب کنید

یکی از بهترین محافظت در برابر سارقان a سیستم امنیت خانهبه با استفاده از یکی از این موارد ، سنسورهای در / پنجره ، آشکارسازهای حرکت و بسیاری از ابزارهای امنیتی دیگر را دریافت خواهید کرد که می توانند به شما هشدار دهند. اگر نظارت حرفه ای دارید ، سیستم شما به جای آن با شما تماس می گیرد.

عکس از ios-5

بسیاری از کیت های استارت ایمنی خانگی DIY برای پوشش یک آپارتمان کوچک کافی است.

کشیش دیوید / CNET

سیستم امنیتی خانه DIY اگر در آینده به تجهیزات بیشتری احتیاج دارید ، با تمام تجهیزات مورد نیاز خود در عین ارائه قابلیت های قابل توسعه همراه است. ما لیستی از بهترین سیستم های امنیتی را به طور خاص برای مستاجران گردآوری کرده ایم. این دستگاه ها برای فضاهای کوچکتر مانند آپارتمان ها و زمانی که نمی خواهید دیوارها یا چارچوب درها را سوراخ کنید بهتر کار می کند. می توانید بهترین را پیدا کنید اینجابه

و هنگام انتخاب سیستم امنیتی خانه ، حتماً به دنبال آن باشید پشتیبان گیری از موبایل و باتری را ارائه می دهد، در صورت قطع اینترنت یا قطع برق.

بیشتر بخوانید: 9 سیستم امنیتی خانه که باید مراقب باشید وقتی در خانه نیستید

خرید دوربین های ارزان قیمت

اگر هزینه نگران کننده است ، حتی یک مورد تجهیزات امنیتی – به عنوان مثال a دوربین مدار بسته 24 دلار – می تواند آپارتمان شما را با اقدامات امنیتی اضافی بدون برچسب قیمت متصل به بسیاری از گزینه های امنیت خانه ارائه دهد. برای برخی ممکن است یک دزد باشد ، فقط دوربین امنیتی ماندن در پنجره می تواند برای جلوگیری از انتخاب خانه شما کافی باشد.

بي سيم زنگ درب ویدئو همچنین می تواند به یک مانع کوچک کمک کند و برخی از شرکت ها حتی دوربین های درب را نیز می فروشند – طراحی بسیار مفید برای آپارتمان های چند اتاق.

به دنبال بهترین دوربین ارزان قیمت هستید؟ با خواندن راهنمای ما در شروع کنید دوربین مدار بسته در خانه ارزان ترین است از سال. ما همچنین نکات بسیار خوبی داریم در پاییز، در فضای باز و تغذیه باتری دوربین مدار بسته و اگر دوربین مدار بسته مال شما نیست ، می توانید از a استفاده کنید قفل هوشمند برای امنیت بیشتر.

wyze-brand-update-09-1-20-191

دوربین های هوشمند هر سال ارزان تر می شوند. این بدان معناست که می توانید در حالی که برای دو نفر غذا می خورید به آپارتمان خود نگاه کنید.

ویز

از سیستم همتا استفاده کنید

اگر می توانید ، سعی کنید با افرادی که در یک آپارتمان زندگی می کنند دوست باشید. متناوبا ، اگر شما یک خویشاوند یا خویشاوند دارید ، آنها نیز کار خواهند کرد. می توانید با هم کار کنید تا آپارتمان های یکدیگر را بازرسی کنید ، در صورتی که هیچ کس دیگری در آنجا مطمئن نیست که از سالم بودن آپارتمان مطمئن شوید. و اگر آنها همسایه مستقیم آنها هستند ، می توانند نگاهی اجمالی به فعالیت های غیر معمول در طول روز یا زمانی که شما خارج از شهر هستید ، بیندازند.

پنجره های خود را ایمن نگه دارید

هنگامی که یک سارق آپارتمانی را سرقت می کند ، آنها به دنبال راهی آسان هستند. اغلب ، پنجره ها ممکن است اولین جایی باشند که از نظر خطر مورد آزمایش قرار می گیرند. با افزودن قفل پنجره می توانید مانع امنیتی دیگری ایجاد کنید.

اگر صاحبخانه شما اصرار دارد کلیدی را به پنجره شما اضافه کند ، چندین راه حل غیر دائمی و ارزان وجود دارد که می توانند به همان هدف برسند. قفل پنجره ها نیز دو برابر می شود زیرا اقدامات ایمنی باعث می شود حیوانات خانگی یا کودکان پنجره هایی را باز کنند که در صورت عدم توجه آنها نباید انجام دهند.

بیمه مستاجر خود را بررسی کنید

در کنار اجرای این نکات ، حتماً بیمه مستاجر داشته باشید. بسیاری از آپارتمان ها در حال حاضر به آن نیاز دارند تا بتوانید در آن اقامت کنید. اگر بیمه نامه خودرو دارید می توانید آن را با ارائه دهنده بیمه فعلی خود بسته بندی کنید.

بیمه مستاجر می تواند اقلام مسروقه آپارتمان شما را بپوشاند. هنگام انتخاب خط مشی ، به بخش اموال شخصی توجه کنید. این شامل مواردی است که ارائه دهنده پوشش می دهد و میزان مزایا. اگر چیزی ارزشمندتر از مزایا دارید ، حتماً پوشش دهید یا از بیمه گذار خود بخواهید که آیا بیمه نامه دیگری برای تکمیل آن وجود دارد یا خیر.

در عین حال، این نکات و سایر ابزارها را برای حفظ امنیت خانه خود بررسی کنید:

اولین بار در 28 آوریل 2021 در 8:00 صبح EST منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *