۷ علت کدام ممکن است اسپرسو ممکن است سلامت ممکن است را افزایش بخشد

اولین اسپرسو در صبح چیزی فراتر اجتناب کرده اند صرف منصفانه نوشیدنی است – این به حداقل یک آیین پایه دار تغییر شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید متنوع اجتناب کرده اند ما نخواهیم شد تصور کنیم کدام ممکن است با بیرون آن روز را چگونه آغاز می کنیم.

اجتناب کرده اند سویا لاته به همان اندازه سیاه بلند، خوردن اسپرسو در خانوار متداولاسترالیایی اجتناب کرده اند ۶۰ عرف در هفته در جریان دهه هفتاد به پنج.۷۷ دلار در هفته بین سال های ۲۰۰۹ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱۰ مرتفع است. اگرچه قیمت اسپرسو {در این} مدت مرتفع است، با این حال شکی نیست کدام ممکن است عشق استرالیایی ها به اسپرسو چیزی بیش اجتناب کرده اند منصفانه اتصال عاشقانه است.

ما هفت علت را در زیر فهرست کرده‌ایم کدام ممکن است ارائه می دهیم کمک می‌تدریجی رویای اسپرسو شخصی را خشمگین حفظ کنید – را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خاطر سپردن آن‌ها ساده {خواهد بود} از اسپرسو فوق العاده خوشایند است.

اسپرسو مملو اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان است

اسپرسو بهترین تأمین آنتی اکسیدان در رژیم غذایی غربی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات اخیر پیشی گرفته است. ممکن است باید بخشها زیادی توت بخورید به همان اندازه همراه خود مقدار آنتی اکسیدان مصرفی تعدادی از فنجان اسپرسو تکامل داشته باشید.

آنتی اکسیدان ها مولکول های کودک نوپا خوبی هستند. آنها الکترون را به رمان های آزاد اهدا می کنند. رمان های آزاد دائماً همراه خود الکترون های جفت نشده به هیکل ما حمله می کنند کدام ممکن است می توانند ساختارهای سلولی مشابه با پروتئین ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید DNA را به هم بزنند. اهدای الکترون به رمان‌های آزاد مشابه با ریختن منصفانه «قرص » است را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌تواند به افزایش سلامت عمومی منجر شود.

اسپرسو به حافظه ممکن است {کمک می کند}

اسپرسو منصفانه غذای مجلل شناسایی شده است است. می‌دانید وقتی اولین جرعه شخصی را می‌نوشید هر دو حتی بوی اسپرسو را می‌نوشید، چقدر بالا می‌روید؟ خب، ماده پرانرژی کافئین است. جدای اجتناب کرده اند نتایج نشاط‌بخش بدیهی کافئین، برخی تحقیق آرم می‌دهند کدام ممکن است کافئین به افزایش امکانات حافظه ذهن کمک می‌تدریجی.

گروهی اجتناب کرده اند نمایندگی‌کنندگان در بررسی‌ای نمایندگی کردند کدام ممکن است در آن باید عکسها آرم داده شده روی صفحه را محافظت می‌کردند. به برخی اجتناب کرده اند آنها یک هستند قرص کافئین مقاوم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به برخی تولید دیگری دارونما گرفت. این تجزیه و تحلیل آرم داد کدام ممکن است افرادی که قرص کافئین بدست آمده کردند، عکسها را بیشتر اجتناب کرده اند افرادی که دارونما بدست آمده کردند، به خاطر داشتند.

اسپرسو ممکن است به ناامیدی کمک تدریجی

خواه یا نه به همان اندازه به فعلی منصفانه اسپرسو نوشیده اید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت کرده اید کدام ممکن است روحیه ممکن است بالا {می رود}؟ بررسی ای کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ده سال بر روی بیش اجتناب کرده اند ۵۰۰۰۰ زن مسن تکمیل شد، آرم داد افرادی که اسپرسو کم هر دو اصلاً اسپرسو نمی نوشند، ۱۵ سهم اصولاً اجتناب کرده اند افرادی که منصفانه روز {در میان} هر دو اصولاً اسپرسو می نوشند، کشف نشده خطر ناامیدی قرار دارند. چرا اینطور است؟

خوشایند، اسپرسو به ذهن {کمک می کند} به همان اندازه دوپامین ترشح تدریجی، کدام ممکن است علامت هایی را به سلول های عصبی تولید دیگری می فرستد. با این حال ۹ ساده هر علامت عجیب و غریب تخلیه کننده… دوپامین تکیه کن به پاداش است را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخگو برای بافت شیفتگی، لذت را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگیزه است.

اسپرسو ممکن است ارائه می دهیم کمک تدریجی تمدید شده تر اقامت کنید

در حالی کدام ممکن است اسپرسو منصفانه اکسیر جادویی نیست کدام ممکن است ممکن است را جوان ، با این حال نتایج بهزیستی در عمق ای دارد کدام ممکن است ممکن است ارائه می دهیم کمک تدریجی عمر تمدید شده تری داشته باشید. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است آرم داده شده است کدام ممکن است اسپرسو باعث کاهش مشکلات قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این کاهش خطر خودکشی تبدیل می شود، تحقیق آرم داده اند کدام ممکن است خطر نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر خوردن کنندگان اسپرسو {به دلیل} این توضیحات را کاهش می دهد.

اسپرسو بالقوه است خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را کاهش دهد

قدرت در هیکل ما به لطف انسولین ساخت تبدیل می شود. اگر هیکل انسولین کافی نداشته باشد، کشف نشده خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ – شایع ترین تعیین کنید دیابت هستید.

برخی اجتناب کرده اند محققان بر این باورند کدام ممکن است دیابت نوع ۲ ناشی اجتناب کرده اند تجمع پروتئینی به تماس گرفتن HIAPP است کدام ممکن است به نوبه شخصی ممکن است باعث نابودی سلول های پانکراس شود. سه مخلوط کردن فعلی در یک واحد فنجان اسپرسو استاندارد به توقف این تجمع سمی، دفاع کردن اجتناب کرده اند لوزالمعده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ کمک کردند.

اسپرسو بالقوه است خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را کاهش دهد

اگرچه هیچ درمانی برای آلزایمر {وجود ندارد}، با این حال برخی گمانه زنی ها با توجه به دلیل برای این بیماری موجود است. تجمع آمیلوئید بتا نامشخص به تحمیل آلزایمر – پروتئینی در ذهن – است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصولاً در مبتلایان آلزایمر مرتفع است.

اسپرسو دوست ممکن است ممکن است سطوح بتا آمیلوئید را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیق آرم داده است کدام ممکن است خوردن کنندگان اسپرسو نسبت به همتایان غیر اسپرسو شخصی کمتر کشف نشده ابتلا به آلزایمر هستند.

جگر ممکن است اسپرسو را {دوست دارد}

ما احتمالاً بهتر از ها را برای آخر ذخیره کرده ایم – بلعیدن اسپرسو اصولاً ممکن است به کاهش آسیب های ناشی اجتناب کرده اند پرخوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید الکل کمک تدریجی.

همراه خود استفاده اجتناب کرده اند بیش اجتناب کرده اند ۴۳۰۰۰۰ نمایندگی‌کننده در بررسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده‌های تحقیق زودتر، محققان دریافتند {افرادی که} ۲ هر دو اصولاً فنجان اسپرسو در روز می‌نوشیدند، ۴۴ سهم کمتر کشف نشده خطر ابتلا به سیروز کبدی {در میان} اشخاص حقیقی مورد بازرسی قرار گرفتند. همه اینها به سطوح بالای آنتی اکسیدان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواص ضد التهابی اسپرسو برمی گردد. با این حال هشدار دهید… افزودن شکر، شربت هر دو ویسکی به اسپرسو پیشنهاد نمی شود، از ممکن است به طور بدون شک به کبد فشار وارد تدریجی.