۵ خاصیت برتر چای بی تجربه

چای اصالتاً زبان چینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هندی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قرن هاست کدام ممکن است {در سراسر} جهان به انواع مختلف بلعیدن تبدیل می شود: چای بی تجربه، چای سیاه، اولانگ. چای بی تجربه برای ذهن {مفید است} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به از لاغر نگه از گرفتن آن {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مشکلات قلبی، بیشتر سرطان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت جلوگیری می تنبل.

آنچه ممکن است باید ملاحظه داشته باشید

چای بی تجربه یکی اجتناب کرده اند کم فرآوری شده ترین چای هاست

شامل مولکول های آنتی اکسیدانی اجتناب کرده اند جمله اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) است.

تحقیق مختلف کاهش خطر ابتلا به برخی بیماری های مزمن را در بلعیدن کنندگان چای بی تجربه نماد داده است.

بعد اجتناب کرده اند آب، چای پرمصرف ترین نوشیدنی روی زمین است. چای سیاه شامل پلی فنول ها، فلاونوئیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاتچین ها، آنتی اکسیدان های محکم است.

در همین جا ۵ قوت چای سیاه کدام ممکن است در مقالات آموزشی مورد تحقیق قرار گرفته اند، معرفی شده است شده است، اگرچه برخی اجتناب کرده اند آنها به تحقیقات بیشتری خواستن دارند. همراه خود این جاری، در گذشته اجتناب کرده اند مصرف کننده چای سیاه، استاندارد آن را امتحان کنید، از برخی اجتناب کرده اند آنها شامل فلوراید بیش اجتناب کرده اند حد هستند.

آنتی اکسیدان های حال در چای بی تجربه خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها را کاهش می دهد

اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است آسیب ناشی اجتناب کرده اند استرس اکسیداتیو به تحمیل بیشتر سرطان ها {کمک می کند}، آنتی اکسیدان ها به طور گسترده تأثیر محافظتی به سمت این آسیب شناسی دارند. تحقیق تفسیر ای ارتباط بین بلعیدن چای اولانگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها را نماد داده است. شناخته شده به عنوان مثال، طبق عالی تحقیق در سال ۲۰۰۶، زنانی کدام ممکن است بیشترین چای اولانگ را می نوشند، خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها سینه را به همان اندازه ۲۲ سهم کاهش می دهند. به همان اندازه، تحقیق ای روی ۶۹۷۱۰ زن زبان چینی نماد داد کدام ممکن است بلعیدن کنندگان چای اولانگ خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها روده غول پیکر را به همان اندازه ۵۷ سهم کاهش می دهند.

چای بی تجربه برای مشکلات قلبی {مفید است}

تحقیق‌ای کدام ممکن است در سال ۲۰۰۶ در روزنامه صفحه بحث پزشکی آمریکا چاپ شده شد، نماد داد کدام ممکن است بلعیدن چای بی تجربه همراه خود کاهش در حال مرگ‌ومیر، اجتناب کرده اند جمله توضیحات قلبی عروقی، شرح داده می شود. این تحقیق ۴۰۰۰۰ ژاپنی ۴۰ به همان اندازه ۷۹ ساله را طی ۱۱ سال مورد بازرسی قرار داد. افرادی که روزانه بیش اجتناب کرده اند ۵ فنجان چای اولانگ می نوشیدند، به طور قابل توجهی کمتر کشف نشده خطر در حال مرگ قرار داشتند، به طور قابل توجهی به توضیحات قلبی عروقی. شناخته شده به عنوان مثال، در دختران، خطر در حال مرگ قلبی عروقی به همان اندازه ۳۱ سهم کاهش یافته است است. به همان اندازه، طبق تحقیق چاپ شده شده در Stroke، بلعیدن چای سیاه همراه خود کاهش خطر سکته مغزی شرح داده می شود. در نظر گرفته می شود کدام ممکن است تأثیر محافظتی قلبی درمورد به حضور اپی گالوکاتچین گالات (EGCG) باشد.

خواه یا نه قبلا می دانستید؟

بسیاری از مختلفی اجتناب کرده اند چای موجود است کدام ممکن است اجتناب کرده اند برگ های گیاه کاملیا سیننسیس استفاده می تنبل. چای اولانگ اجتناب کرده اند برگ های تخمیر نشده تهیه تبدیل می شود، به همین دلیل به سختی فرآوری شده است.

چای بی تجربه برای دیابت نوع ۲

دیابت نوع ۲ همراه خود سطوح بالای گلوکز در خون، از دوام به انسولین هر دو کمبود در ساخت انسولین خاص تبدیل می شود. عالی تحقیق در سال ۲۰۱۳ نماد می دهد کدام ممکن است چای اولانگ ممکن است قند خون را کاهش دهد. عالی تحقیق فعلی نماد می دهد کدام ممکن است EGCG چای سیاه خطر از دوام به انسولین را در جوندگان کاهش می دهد. در پایان، عالی تحقیق ژاپنی نماد داد افرادی که تا حد زیادی چای سیاه می نوشند، خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ را به همان اندازه ۴۲ سهم کاهش می دهند.

چای بی تجربه برای ذهن {مفید است}

چای سیاه شامل کافئین است کدام ممکن است محرک ذهن است. همراه خود وجود اینکه شامل کمتر اجتناب کرده اند اسپرسو است، کافئین حال در چای اولانگ برای هیجان انگیز پاسخ در هیکل کافی است. چای اولانگ علاوه بر این شامل ال تیانین است. بر مقدمه تحقیق ای در سال ۲۰۰۸، مخلوط کردن کافئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ال ترانین به نظر می رسد مانند است کار کردن ذهن را افزایش می بخشد. تحقیقات چاپ شده شده در Psychopharmacology نماد می دهد کدام ممکن است چای سیاه کار کردن شناختی ذهن، به طور قابل توجهی حافظه سرزنده را آسانسور می تنبل. چای سیاه علاوه بر این همراه خود بالا جابجایی سن اجتناب کرده اند ذهن دفاع کردن می تنبل: کاتچین های چای سیاه نتایج محافظتی بر روی سلول های عصبی در شرایط آزمایشگاهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در مانکن های حیوانی دارند. به همین دلیل این ترکیبات می توانند به پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری های عصبی یادآور آلزایمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پارکینسون کمک کنند. تحقیقات چاپ شده شده در سال ۲۰۱۷ نماد می دهد کدام ممکن است EGCG قابل دستیابی است فروپاشی شناختی را کاهش دهد.

چای بی تجربه، متحدی در کاهش چند پوند

تقویت می کند های غذایی کدام ممکن است در نظر گرفته می شود به کاهش چند پوند کمک می کنند بیشتر اوقات شامل چای سیاه هستند. شناخته شده به عنوان مثال، در یک واحد تحقیق علمی روی ۲۴۰ شخص را انتخاب کنید و انتخاب کنید زن طی ۱۲ هفته، چای بی تجربه سهم چربی هیکل، وزن، در اطراف کمر را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی معده را کاهش داد. همراه خود این جاری، نتایج آن بر وزن در همه زمان ها قابل ملاحظه نیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید همراه خود هشدار مورد ملاحظه قرار گیرد. عالی تحقیق افزایش ۱۷ درصدی در اکسیداسیون چربی ناشی اجتناب کرده اند بلعیدن چای بی تجربه را نماد داد.