۳۴ فضای ورزشی دانش آموزی در استان سمنان ایجاد می شود – خبرگزاری مهر ایران و جهان نیوزبه گزارش خبرنگار مهر احمد ریوادا وی عصر پنج شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان سمنان به میزبانی استانداری به دیدار دانش آموزان برای یک محوطه ورزشی اشاره کرد و تاکید کرد: قرار است ۱۶ هزار متر مربع به محوطه ورزشی این شهر اضافه شود. دانش آموزان. و این میزان در ۳۴ فضای ورزشی در نقاط مختلف استان در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه استفاده از تمامی امکانات اعم از فرمانداران، دهیاران و بخشداران برای ایجاد این فضای ورزشی ضروری است، افزود: باید از فضاهای ورزشی در ایام استفاده شود. بعد از در سال تحصیلی جدید باید از کرونا به نفع سلامت دانش آموزان استفاده شود.

معاون استاندار سمنان گفت: همکاران در اداره کل آموزش و پرورش، معاونت تربیت بدنی و سلامت، فرمانداران و اعضای شورای آموزش و پرورش و شهرداران ایام بعد از در صورت ابتلا به ویروس کرونا باید برنامه اختصاص فضای ورزشی برای سلامت دانش آموزان لحاظ شود.

ریوادا وی گفت: برنامه ریزی شورای استان برای حمایت از سوادآموزی، پیشگیری از بی سوادی، به روز رسانی پایگاه عقب مانده های آموزش و پرورش، تقسیم کار دستگاه های اجرایی و سازمان های همکار آموزش و پرورش در سال جاری از نیازهای سال تحصیلی جدید است.

وی با بیان اینکه از مجموع ۱۳ هزار شهروند، ۲ هزار و ۴۰۰ نفر تحت پوشش شورای پشتیبانی سوادآموزی استان هستند، گفت: باید از همه ظرفیت های قانونی برای ارتقای سطح رفاه و کیفیت تحصیل دانش آموزان و کاهش دغدغه خانواده ها استفاده کنیم. . شهر باید حل شود و در آن مسیر از ظرفیت های مردمی برای رفع نیازها استفاده شود.

معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه باید برای همه استان ها روش روشنی در خصوص آموزش در روستاها و رفع مشکلات در نظر گرفته شود، گفت: کیفیت آموزش یک ضرورت است و باید از همه امکانات برای کمک به آموزش و پرورش استفاده کرد.

ریوادا وی با بیان اینکه برای افتتاح مدارس در سال جاری همه دستگاه های اجرایی باید در کنار آموزش و پرورش و آموزش و پرورش باشند و تلاش برای ارتقای کیفی آموزش و پرورش در دستور کار قرار گیرد، گفت: اولویت مسائل آموزش و پرورش استان باید ارائه و سوال شود. شورای آموزش و پرورش استان

وی با بیان اینکه در سال ۱۴۰۱ باید به نیازهای حوزه آموزشی هم از نظر کمی و هم از نظر کیفی در دستور کار قرار گیرد، افزود: سیاست شورای آموزشی ارتقای رتبه کنکور و استعدادهای افتخارآمیز و علمی استان است. در دستور کار قرار دارد.