۳۲ عارضه ناخوشایند قرص های اختلال نعوظ کدام ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند کسب ارائه می دهیم نمی گویند

“کسب ویاگرا تحت وب” ماهانه بیش اجتناب کرده اند ۲۰۰۰۰ جستجو در گوگل اکتسابی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویاگرا اجتناب کرده اند زمان تایید FDA در مارس ۲۰۰۰ تنها در آمریکا توسط هزاران و هزاران نفر مورد استفاده قرار گرفته است. در حالی کدام ممکن است متنوع اعلام کردن می کنند کدام ممکن است این می تواند یک “داروی معجزه آسا” هر دو “قرص آبی جادویی” است. این با توجه به همه خوردن کنندگان داروها وجود نداشت. برخی اجتناب کرده اند اطلاعاتی کدام ممکن است خواهید خواند قطعا خواهید کرد را شوکه خواهد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید امیدواریم چشمان خواهید کرد را به روی برخی اجتناب کرده اند مشکلات جانبی ویاگرا باز تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید در طولانی مدت خواهید کرد را به خوردن کننده ای آگاه تر تغییر تدریجی کدام ممکن است ممکن است انتخاب بگیرد کدام ممکن است خواه یا نه ویاگرا راه حلی است کدام ممکن است جستجو در معامله با اختلال نعوظ هستید هر دو خیر. (کلیه آمار را انتخاب کنید و انتخاب کنید داده ها اجتناب کرده اند دارایی ها اصلی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهرت آنها اجتناب کرده اند طریق آنلاین هر دو کتابخانه قابل بازرسی است.)

دلهره آور است:

-در ارزیابی ۱۴۷۳ عارضه جانبی شدید سند شده {در این} گزارش های ویاگرا به FDA، ۵۲۲ نفر جان شخصی را اجتناب کرده اند انگشت دادند کدام ممکن است اصولاً آنها به توضیحات قلبی عروقی بودند. به آموزش داده شده است نویسنده بی نظیر این تحقیق، دکتر. اکثر نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میرها همراه خود دوزهای معمول ویاگرا مرتبط بود (۷۰ نسبت نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میرها همراه خود دوز ۵۰ میلی گرمی در کنار بود). نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر ناشی اجتناب کرده اند علل قلبی عروقی بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید کدام ممکن است در حول را انتخاب کنید و انتخاب کنید حوش زمان خوردن گروه بندی شدند (۲ سوم نابودی هایی کدام ممکن است اجتناب کرده اند زمان خوردن به همان اندازه نابودی گزارش شده است در عرض ۵-۴ ساعت پس اجتناب کرده اند خوردن ویاگرا رخ داده است). اکثر نابودی را انتخاب کنید و انتخاب کنید میرها در مبتلایان زیر ۶۵ سال با بیرون هیچ صورتحساب خطر قلبی شناسایی شده است رخ داده است.

– سیلدنافیل (ویاگرا) را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاکی فیلاکسی (اصطلاح پزشکی برای الگو کاهش پاسخ احساس به دارو). تحقیق ای توسط ال گالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همکارانش[۱] چاپ شده شده در سال ۲۰۰۱ گزارش داد کدام ممکن است سیلدنافیل باعث تاکی فیلاکسی تبدیل می شود، از ۲۰٪ اجتناب کرده اند مبتلایان به مدت ۲ سال خواستن به افزایش دوز داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۷٪ معامله با را {به دلیل} عدم اثربخشی برداشتن کردند. نتایج تحقیق ال گالی {به دلیل} پیگیری ضعیف به همان اندازه حد زیادی کاهش یافته است است. ۵۰ نسبت اجتناب کرده اند مردانی کدام ممکن است سیلدنافیل خوردن می کردند، ۲ سال بعد به مصاحبه تلفنی بعدی پاسخ ندادند.

-نمایندگی های داروسازی به پسران هشدار می دهند کدام ممکن است ویاگرا را با بیرون تجویز دکتر خوردن نکنند، از خطرات زیادی را به در کنار دارد، ویژه به ویژه برای مردانی کدام ممکن است نیتروگلیسیرین، خوب داروی قلبی کدام ممکن است {فشار خون بالا} را کاهش می دهد، خوردن می کنند.

– روزنامه پزشکی بریتانیا[۲] چندین مورد اجتناب کرده اند مردانی کدام ممکن است ویاگرا خوردن می‌کردند، نعوظ دردناک (اغلب به عنوان شناخته می شود پریاپیسم) را به همان اندازه ۲۴ ساعت پس اجتناب کرده اند انزال محافظت کردند. این استراتژی انصافاًً غیرطبیعی به قدری مضر است کدام ممکن است ممکن است به دریچه های ریز وریدهای آلت تناسلی آسیب برساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه کمبود ابدی شود.

بر ایده تحقیقات جدید {انجام شده} در دانشکده کوئینز در بلفاست، eire شمالی، مردانی کدام ممکن است ویاگرا خوردن می‌کنند می‌توانند شلیک کنند. به نظر می رسد مانند است ویاگرا باعث تبدیل می شود کدام ممکن است اسپرم آنزیم های گوارشی را زودتر اجتناب کرده اند موعد آزاد تدریجی کدام ممکن است گاهی اوقات دیواره تخمک را اجتناب کرده اند بین می برد. به دلیل، اسپرم مردانی کدام ممکن است ویاگرا خوردن می کنند تولید دیگری {نمی توانند} تخمک ها را با موفقیت بارور کنند.

-CBS News 4 سال مشکلات جانبی ویاگرا گزارش شده به FDA را ارزیابی کرد. مشکلات چشمی در بیش اجتناب کرده اند ۸۰۰ فرد مبتلا همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۱۴۰ مورد نابینایی علاقه مند به هر دو درست وجود داشت. این بررسی ها توسط خودم دلیلی بر پیوند مستقیم نیستند، با این حال مشاوران جستجو در الگوهایی از آنها هستند. FDA اجتناب کرده اند سازندگان سیالیس، لویترا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویاگرا تقاضا کرد کدام ممکن است برچسب محصول را پس اجتناب کرده اند اینکه انواع فوق العاده به سختی اجتناب کرده اند بیمارانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند مهارکننده‌های PDE5 خوردن می‌کردند، اجتناب کرده اند انگشت دادن ناگهانی شنوایی، کدام ممکن است گاهی همراه خود صدای زنگ در گوش را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرگیجه در کنار بود، گزارش کردند، {تجدید نظر} کنند.

– هفت فرد مبتلا بین ۵۰ به همان اندازه ۶۹ سال مشخصه های استاندارد NAION را طی ۳۶ ساعت پس اجتناب کرده اند خوردن ویاگرا برای اختلال نعوظ آرم دادند. هفت مورد درست مثل قبلا گزارش شده بود. این چیزها چاپ شده شده است. ویاگرا به طور فشرده در آزمایشات پزشکی مورد بازرسی قرار گرفته است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند ۳۷۰۰ نفر را تعیین مقدار کردند. [۳] مشکلات جانبی همه وقت {در این} تحقیق سند شده است.

در همین جا لیستی اجتناب کرده اند مشکلات جانبی نادری است کدام ممکن است کمتر از دو نسبت اجتناب کرده اند نمایندگی کنندگان را تحمل تأثیر مکان ها. (ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است تجزیه و تحلیل اینکه خواه یا نه این مشکلات جانبی ناشی اجتناب کرده اند ویاگرا است هر دو عامل عکس دردسر است):

-پاسخ آلرژیک

– آنژین صدری

-میگرن

-اجتناب کرده اند انگشت دادن کوتاه مدت تخیل و پیش بینی

-غش کردن

-نارسایی احتقانی روده ها

-استفراغ

-دهان خشک

-کم خونی

-کاهش هر دو اجتناب کرده اند انگشت دادن ناگهانی شنوایی

-نقرس

-آرتروز

-درد عضلانی (اجتناب کرده اند تذکر پزشکی شناخته شده به عنوان میالژیا شناخته تبدیل می شود)

-مالیخولیا

-تشنج

-ترس

-نعوظ تمدید شده تر با بیرون درد

– نعوظ های دردناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مداوم (پریاپیسم)

-بیخوابی

-آسم

– تحریک سینوس های پارانازال (سینوزیت)

-آب مروارید

-بی اختیاری ادرار.

– در اسبابک ها غیر معمول، مشکلات شدید در روده ها، ذهن هر دو عروق خونی نیز رخ داده است. این برای ادغام کردن:

-حمله قلبی

-نابودی ناگهانی

– نامنظم شدن از حداکثر ریتم روده ها (اغلب به عنوان شناخته می شود آریتمی)

-سکته

– حمله ایسکمیک گذرا (TIA) کدام ممکن است شناخته شده به عنوان سکته کودک نوپا نیز شناخته تبدیل می شود

-{فشار خون بالا} ({فشار خون بالا})

-خونریزی در ذهن هر دو در فضاهای خارج اجتناب کرده اند ذهن

– خونریزی در ریه ها.

به همان اندازه ۳ نسبت اجتناب کرده اند {افرادی که} ویاگرا خوردن می کنند دارای اسبابک ها زیر هستند:

– اشکال در دیدن تمایز بین آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه

-افزایش حساسیت به آفتاب

-تاری دید.

برای دلیل اصولاً آنچه در بالا با توجه به NAION نوشته شد، در زیر فهرستی اجتناب کرده اند اجزا کارآمد بر احتمال ابتلا به NAION در {افرادی که} ویاگرا خوردن می‌کنند آمده است. این اجزا خطر بالقوه است برای ادغام کردن اشخاص حقیقی زیر باشد:

– بالای ۵۰ سال سن

– دیابت دارند

– دارای {فشار خون بالا} ({فشار خون بالا}).

– بیماری قلبی دارند

– مرحله کلسترول بالایی دارند

-کی سیگار میکشه

مشکلات جانبی رایج ویاگرا

عوارض – ۱۶ نسبت اشخاص حقیقی

گرگرفتگی صورت – ۱۰ نسبت اشخاص حقیقی

مسائل گوارشی اغلب به عنوان شناخته می شود سوء هاضمه – ۷ نسبت اشخاص حقیقی

گرفتگی سوراخ بینی – ۴ نسبت اشخاص حقیقی

عفونت های تجهیزات ادراری (UTI) – 3 نسبت اشخاص حقیقی

مشکلات تخیل و پیش بینی، اجتناب کرده اند جمله اشکال در تجزیه و تحلیل رنگ آبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بی تجربه، را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این افزایش حساسیت به آفتاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاری دید – ۳ نسبت اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی

اسهال – ۳ نسبت اشخاص حقیقی

سرگیجه – ۲ نسبت اشخاص حقیقی

بثورات غیر قابل دلیل – ۲ نسبت اشخاص حقیقی.

برخی تولید دیگری اجتناب کرده اند مشکلات جانبی رایج ویاگرا (علاوه بر این در بیش از دو نسبت اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی دیده تبدیل می شود) وجود داشت کدام ممکن است در {افرادی که} به جای آن ویاگرا اجتناب کرده اند قرص قند استفاده می کردند به شبیه به ابعاد رایج بود کدام ممکن است در {افرادی که} داروی دقیق خوردن می کردند.

این مشکلات جانبی عبارتند اجتناب کرده اند:

عفونت های تنفسی

کمر درد

علائم شبیه آنفولانزا

درد مفاصل

متورم شدن

۱. El-Galley R، Rutland H، Talic R، Keane T، Clark H. اثربخشی تمدید شده مدت سیلدنافیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید تأثیر تاکی فیلاکتیک. جی اورول. ۲۰۰۱؛ ۱۶۶:۹۲۷-۹۳۱. خلاصه

۲. روزنامه پزشکی بریتانیا، ۲۹۱:۳۴، ۱۹۸۵ ۲. این سیستم سراسری آموزش کلسترول، انتشارات. شماره ۹۱-۲۷۳۲:۱۱، ۱۹۹۱۳. روزنامه پزشکی نیوانگلند، ۳۲۸:۱۲۱۳، ۱۹۹۳۴. روزنامه پزشکی نیوانگلند، ۳۰۷:۶۵۲، ۱۹۸۲، نفرولوژی پزشکی ۲۷:۷۱، ۱۹۸۷.

۳. http://erectile-dysfunction.emedtv.com