۱۶ خاصیت بهزیستی دارچین

دارچین یکی اجتناب کرده اند عجیب و غریب ترین ادویه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه ماده بی همتا در آشپزخانه در نظر گرفتن می آید. بو را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک فوق العاده مطبوعی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید شناخته شده به عنوان افزودنی به سالاد میوه، دسر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر دسرها استفاده تبدیل می شود. متعدد اجتناب کرده اند مردمان دوست دارند اسپرسو همراه خود به سختی دارچین پاشیده شود، از عطر خاصی دارد. علاوه بر این می توان آن را به چای را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {نوشیدنی ها} اضافه کرد.

به معنای واقعی کلمه هستند باید بین ۲ نوع دارچین برتری قائل شوید. یکی دارچین سیلان است کدام ممکن است بیشتر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن آن طرفدار تبدیل می شود. دومی دارچین زبان چینی است کدام ممکن است استاندارد پایینی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید این دلیل است برای ساخت تجاری خوشبو کننده هوا، شمع های معطر را انتخاب کنید و انتخاب کنید معادل آن صحیح است. دارچین زبان چینی در رژیم غذایی طرفدار نمی شود از تشکیل کومارین بیش اجتناب کرده اند حد منتفی است. کومارین حال در دوزهای تا حد زیادی ممکن است باعث آسیب کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلیه شود.

بدانید چرا دارچین برای بهزیستی خواهید کرد {مفید است}.

۱. مرحله قند خون را مدیریت می تنبل – چندین بررسی نماد داده است کدام ممکن است دارچین تأثیر مثبتی بر مرحله قند خون دارد. دارچین منصفانه معامله با خالص ترجیح است کدام ممکن است توسط اشخاص حقیقی تحت تأثیر دیابت نوع ۲ استفاده تبدیل می شود.

۲. معامله با عفونت های قارچی – تحقیق نماد داده است کدام ممکن است روغن دارچین در معامله با عفونت های ناشی اجتناب کرده اند کاندیدا معادل کاندیدا تروپیکالیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاندیدا آلبیکنس کارآمد است.

۳. علائم ناشی اجتناب کرده اند مسمومیت را تسکین می دهد – دارچین دارای خواص ضد باکتریایی محکم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای معامله با مشکلات شکم ناشی اجتناب کرده اند سالمونلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید E. coli برتر است. دارچین آسیاب شده، روغن هر دو چای دارچین در خنثی کردن مشکلات شکم کارآمد است.

۴. به معامله با علائم سندرم روده تحریک پذیر {کمک می کند} – دارچین از نزدیک علائم آزار دهنده سندرم روده تحریک پذیر را کاهش می دهد، به طور قابل توجهی به نفخ {کمک می کند}. این گیاه هضم وعده های غذایی را تحریک می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به معامله با عفونت های باکتریایی {کمک می کند}. دارچین علاوه بر این منصفانه معامله با برتر برای گرفتگی شکم است.

۵. به پوکی استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرتریت {کمک می کند} – دارچین سرشار اجتناب کرده اند منگنز است کدام ممکن است به مونتاژ استخوان ها، خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید احساس های همبند در هیکل {کمک می کند}. {افرادی که} منگنز کمتری در هیکل شخصی دارند بیشتر اوقات اجتناب کرده اند پوکی استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید آرتروز مبارزه کردن می برند. برای درد ناشی اجتناب کرده اند آرتریت، ماساژ روغن دارچین هر دو مصرف کننده چای دارچین بالقوه است کمک کننده باشد.

۶. دارچین بر انبساط شناختی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حافظه تأثیر می گذارد – بلعیدن مشترک دارچین اجتناب کرده اند سلامت ذهن دفاع کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانون اصلی را افزایش می بخشد.

۷. این می تواند یک آنتی اکسیدان محکم است – دارچین یکی اجتناب کرده اند بهتر از داروها غذایی است کدام ممکن است سرشار اجتناب کرده اند آنتی اکسیدان است. آنها به تبدیل کردن سلول ها کمک می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل را اجتناب کرده اند شر غیر متعارف های آزاد خطرناک خلاص می کنند.

۸. به کاهش پوند {کمک می کند} – دارچین ورود به خون را افزایش می بخشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است متابولیسم را تسریع تنبل. به همین دلیل در نبرد همراه خود {اضافه وزن} سودآور خواهید بود.

۹. درد عضلانی را تسکین می دهد – اگر در بافت عضلانی شخصی بافت درد می کنید، ماساژ روغن دارچین ارائه می دهیم {کمک می کند}.

۱۰. کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید تری گلیسیرید را کاهش می دهد – این گیاه پرخطر به پیشگیری اجتناب کرده اند بیماری قلبی {کمک می کند} از مرحله تری گلیسیرید، کلسترول را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی اضافی را کاهش می دهد.

۱۱. دارچین سلامت دندان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید لثه ها را افزایش می بخشد – روغن دارچین معمولاً در مونتاژ آدامس، شیرین خوشبو کننده نفس، دهانشویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید خمیر دندان استفاده تبدیل می شود. این عمدتا {به دلیل} تأثیر ضد میکروبی محکم دارچین است.

۱۲. ، گلودرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرفه را برطرف می تنبل – چای مجهز اجتناب کرده اند دارچین هر دو چای همراه خود دارچین بر مشکلات ناشی اجتناب کرده اند هر دو گلودرد تاثیر خوش بینانه دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است سرفه را تسکین دهد.

۱۳. علائم PMS را برطرف می تنبل – اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است دارچین سرشار اجتناب کرده اند منگنز است، دارچین منصفانه راه خوب کمک خواهد کرد که شما تسکین علائم آزار دهنده PMS است. این ادویه اسپاسم را اجتناب کرده اند بین می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار را اجتناب کرده اند بین می برد.

۱۴. به سمت علائم مسمومیت غذایی – دارچین ناراحتی های ناشی اجتناب کرده اند مسمومیت غذایی را تسکین می دهد، ممکن است میکرو ارگانیسم ها، قارچ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر میکروب ها را خنثی تنبل.

۱۵. سیکل قاعدگی را ترتیب می تنبل – دارچین به خانمها تحت تأثیر تخمدان پلی کیستیک {کمک می کند} به همان اندازه چرخه قاعدگی را ترتیب کنند.

۱۶. عوارض را برطرف می تنبل – اگر اجتناب کرده اند میگرن هر دو سردردهای مشترک مبارزه کردن می برید، چای دارچین ممکن است کمک اولین باشد.

دارچین فواید فوق العاده بیشتری دارد، با این حال باید همراه خود هشدار اجتناب کرده اند آن استفاده کنیم، از اگر بیش از حد اجتناب کرده اند آن استفاده کنیم، ممکن است باعث آسیب شود. اجتناب کرده اند دارچین سیلان برای اجتناب کرده اند بین برداشتن مسائل جانبی مرتبط همراه خود کومارین بیشترین استفاده را ببرید.