۱۶ بهتر از راه مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند موز رسیده


خواه یا نه در پیشخوان شخصی موز رسیده دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید اجتناب کرده اند آنها بیشترین استفاده را ببرید؟ موز رسیده منصفانه ماده اندیشه آل {برای بسیاری} اجتناب کرده اند محصولات پخته شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شیرینی خالص، رطوبت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خورده شدن فراهم می کند! من می خواهم ۱۶ فرآیند مختلف مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند موز رسیده همراه خود اصل العمل های خوش ذوق دارم به همان اندازه مثبت شوم کدام ممکن است به هیچ وجه آنها را در اطراف نریزید.

یک مشت موز رسیده

بهتر از اصل العمل برای موز رسیده

موز منصفانه میوه a فوق العاده برای مصرف کردن است. آنها بودجه، البته است شیرین، مغذی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودک ها آنها را دوست دارند. تنها نکته عقب کشیدن اینجا است کدام ممکن است موز ممکن است در گذشته اجتناب کرده اند اینکه متوجه شوید رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند آن به نظر می رسد مانند است {هیچ کس} تمایلی به مصرف کردن آن ندارد. خبر عالی اینجا است کدام ممکن است راه های زیادی مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند موز بیش اجتناب کرده اند حد رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسیده موجود است. ما اصل العمل های فوق العاده خوش ذوق ای داریم کدام ممکن است اجتناب کرده اند موز رسیده استفاده می کنند، به هیچ وجه مورد نیاز نیست آنها را در اطراف بریزید!

پن ترافل های موزی

موز رسیده {برای درست} کردن کلوچه صحیح است. آنها به ترافل ها احساس را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی اضافه می کنند، این دلیل است است کدام ممکن است مافین های موزی فوق العاده ترجیح هستند. برخی اجتناب کرده اند اصل العمل های مافین موز مورد کنجکاوی ما عبارتند اجتناب کرده اند:

پای موز

اسموتی موز

به معنای واقعی کلمه هستند، اسموتی های فوق العاده به سختی موجود است کدام ممکن است ما به آن است موز اضافه نکنیم! به معنای واقعی کلمه هستند وقتی موز ما خیلی رسیده (یعنی موز اسپرسو ای) آنها را در فریزر می اندازیم به همان اندازه بعداً به اسموتی های میوه اضافه کنیم. موز در اسموتی به میلک زیبا خامه ای می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه عامل بیشتری می خواهند! این اصل العمل ها مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند موز رسیده در اسبابک ها زیر اندیشه آل هستند:

اسموتی موز و شکلات خامه ای

کلوچه های صبحانه همراه خود موز

موز رسیده کلوچه های صبحانه، شیرین، مرطوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد را مناسب می تنبل. موز شامل فیبر محلول است کدام ممکن است به مدیریت درجه قند خون برای جلوگیری اجتناب کرده اند افزایش قند خون {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم {کمک می کند} برای مدت زمان بسیار طولانی تری بافت سیری کنید. این دلیل است، آنها ماده مناسبی برای کلوچه های صبحانه هستند! اصل العمل های ترافل صبحانه مورد کنجکاوی ما عبارتند اجتناب کرده اند:

بیسکویت صبحانه سالم

نان موز

اولین چیزی کدام ممکن است معمولاً وقتی خصوصی موزهای رسیده را روی پیشخوان شخصی دارد به افکار خطور می تنبل اینجا است کدام ممکن است باید مقداری نان موز مناسب تنبل. ما موافقیم! این دلیل است ما سه اصل پخت مختلف برای نان موزی داریم.

دستور پخت نان موزی سالم

موز آغشته به منجمد

روزی بود کدام ممکن است تمام تابستان برای کودک هایم موز یخ زده آغشته به شیرینی مناسب می کردم. ترفند اینجا است کدام ممکن است ابتدا موز را منجمد کنید، سپس آنها را در شیرینی فرو کنید. ما علاوه بر این عاشق موز منجمد اندود شده شده همراه خود ماست بودیم! در همین جا برخی اجتناب کرده اند اصل العمل های موز منجمد مورد کنجکاوی ما آمده است:

موز یخ زده آغشته به ماست و تاپینگ

بلغور جو دوسر همراه خود موز

موز رسیده خوش ذوق است کدام ممکن است روی بلغور جو دوسر دانش شده هر دو له شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن تبدیل می شود. ما علاوه بر این عاشق موز رسیده در جو دوسر در یک روز واحد شخصی هستیم. دفعه بعد کدام ممکن است مقداری موز رسیده اکتسابی کردید، یکی اجتناب کرده اند اصل العمل های بلغور جو دوسر زیر را بررسی کنید:

نان موز یک شبه جو

پن ترافل های موزی

دفعه بعد کدام ممکن است پنکیک مناسب می کنید، فقط منصفانه موز رسیده را له کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ترکیب کردن اضافه کنید. خواهید کرد علاوه بر این می توانید یکی اجتناب کرده اند اصل العمل های پنکیک ما را دنبال کنید.

یک توده پنکیک موز و آجیل

بستنی موزی

موز فوق العاده رسیده آنقدر خوب است کدام ممکن است اساس مناسبی برای بستنی خانگی است! همراه خود موز رسیده یخ زده آغاز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه های تولید دیگری را به آن است اضافه کنید. ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر منجمد کنید. خالص، خوش ذوق را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده خوشایند برای شما ممکن است!

بستنی بادام شکلاتی با موز رسیده

میله های موز سبک

موز شامل قدرت ثابت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه میان وعده برتر است. وقتی پخته می‌شوند، شیرین‌تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق‌تر می‌شوند تنها همراه خود به سختی شیرین‌کننده اضافه شده در اسنک بار!

3 عدد کره بادام زمینی و موز

نان نگاهی به فرانسوی موز

ما اخیراً آغاز به از جمله موز رسیده به نان نگاهی به فرانسوی شخصی کرده ایم! جالب! باید اینو امتحان کنی. ما عاشق نان نگاهی به فرانسوی خوشایند هستیم از مورد نیاز نیست نان نگاهی به فرانسوی را یکی یکی بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز آنها را البته است شیرین می تنبل!

نان تست فرانسوی موز

شیرین چوبی موزی

صرف نظر از کدام ممکن است منصفانه موز چقدر رسیده است، می‌توانید آن را همراه خود میوه‌های تولید دیگری ترکیب کردن کنید به همان اندازه منصفانه سوند خانگی منجمد خوش ذوق مناسب کنید.

پن ترافل های موزی

موزهای رسیده را ترکیب کردن کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ترکیب کردن وافل اضافه کنید. به طور معمول است آسان‌ترین کار اینجا است کدام ممکن است کودک‌ها منصفانه میوه هر دو سبزی بخورند، وقتی {همه آن}‌ها در مخلوط کردن گنجانده شده است. به علاوه، موز رسیده شیرینی لذیذ را انتخاب کنید و انتخاب کنید رطوبت شگفت انگیزی را به بهتر از وافل های کرکی فراهم می کند!

ترافل موز

موز له شده رسیده رطوبت زیادی به ترافل می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باعث تبدیل می شود ترافل لطیف تری تحمیل شود.

این کیک شکلاتی سبک شده حاوی روغن نیست، از موز و آب سیب برای مرطوب نگه داشتن آن استفاده می کند و مقدار مناسبی شکلات دارد تا احساس لذت بخشی به آن بدهد. بدون نیاز به سرما!

پودینگ موز

موز رسیده افزایش خوش آمدگویی برای پودینگ موز است. روی منصفانه لایه پودینگ خامه ای بمالید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن را همراه خود به سختی خامه شکل گرفته زینت کنید. این اصل پخت پودینگ موز یکی اجتناب کرده اند ترجیح ترین ها در موقعیت یابی ما است!

پودینگ موز خانگی

سوشی موز

کودک های من می خواهم این را تعدادی از بار در هفته برای صبحانه سفارش می دهند. مناسب کردن آن فوق العاده ساده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از راه مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند موزهای فوق العاده رسیده است، از روی آن‌ها همراه خود کره مغزی اندود شده شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روکشی ترد دارد، متعاقباً احساس موز اهمیت کمتری دارد.

جمع کردن:

 1. موز را منافذ و پوست بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بشقاب بگذارید.
 2. کره بادام زمینی، کره بادام هر دو کره آفتاب را روی موز در یک واحد لایه ضخیم بمالید.
 3. لایه را اضافه کنید. ما عاشق چیپس های شکلاتی نوزاد، نارگیل دانش شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آجیل آسیاب شده هستیم.
 4. برای علاقه، آن را به اجزا نوزاد کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود چاپستیک سرو کنید!
سوشی موز با کره فندق

چیپس موز

خواهید کرد می توانید چیپس موز شخصی را {در خانه} مناسب کنید، حتی با بیرون خشک کن! آن یک است راه هوشمند مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند منصفانه موز رسیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصرف کردن منصفانه میان وعده مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق برای زمان ها است. {برای درست} کردن آن با بیرون خشک کن اجتناب کرده اند این مد استفاده می کنیم:

چیپس موز خانگی

موز یخ زده

اگر واقعاً کنار هم قرار دادن نیستید همراه خود موز یخ زده چیزی مناسب کنید، ساده آنها را مورد استفاده قرار گیرد بعدی منجمد کنید! ۲ فرآیند برای فریز کردن آن موجود است:

نحوه یخ زدن موز:

 • موز را منافذ و پوست بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز را به سه هر دو ۴ نیمه کاهش دهید. روی ورقه ای کدام ممکن است همراه خود کاغذ روغنی پوشانده شده قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریز کنید به همان اندازه جذاب شود. (حدود ۴-۶ ساعت).
 • کاهش های موز یخ زده را در یک واحد ظرف دربسته قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه روزی کدام ممکن است کنار هم قرار دادن استفاده شوید، فریز کنید. آنها به مدت ۳-۴ ماه در فریزر خواهید کرد خوشایند می قابل مقایسه با.

این مد روزی خوشایند است کدام ممکن است برای تهیه موز خواستن دارید:

 • اسموتی
 • بستنی
 • موز غوطه ور شده
برش های موز یخ زده

فرآیند انجماد موز ۲:

 • موز را منافذ و پوست بگیرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ترکیب کردن کن هر دو غذاساز بریزید. ترکیب کردن کنید به همان اندازه غلظت یکنواخت دلخواه به بازو آید.
 • ۱-۲ قاشق چایخوری آب لیمو را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یک واحد ظرف در بسته قرار دهید.

این مد روزی خوشایند است کدام ممکن است برای تهیه موز خواستن دارید:

 • نان موز هر دو کلوچه
 • ترافل موز
 • وافل را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنکیک موز

نحوه نگهداری موز به همان اندازه دیر رسیدن

 • در دمای اتاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف اجتناب کرده اند آفتاب مستقیم خورشید نگهداری شود.
 • موز را اجتناب کرده اند موز هر دو سایر میوه های رسیده در اطراف حفظ کنید.
 • در کیسه های پلاستیکی نگهداری نکنید از رطوبت اضافی را به دام می اندازد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالقوه است در نتیجه کپک زدن شود.
 • موز را روی منصفانه درخت موز آویزان می کنند به همان اندازه دسته ای اجتناب کرده اند موز را کشف نشده مقدار مساوی اکسیژن قرار دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسیدن تدریجی را افزایش دهند.
 • موز زرد طلایی انصافاً رسیده را می توان در یخچال در یک واحد کشوی دربسته نگهداری کرد. به همان اندازه منصفانه هفته تولید دیگری سبک آن را محافظت می تنبل، با این حال منافذ و پوست آن اسپرسو ای تبدیل می شود. موجود در آن همچنان زرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق {خواهد بود}!

نحوه رسیدن فوری موز

اگر برای اصل پخت شخصی به موز فوری خواستن دارید، می توانید این چیزها را برای سرعت بخشیدن به تکنیک رسیدن بررسی کنید.

 • موز را در یک واحد کیسه کاغذی اسپرسو ای رنگ همراه خود میوه هایی همراه خود اتیلن بالا قابل مقایسه با سیب رسیده، گلابی هر دو حتی آووکادو نگهداری کنید. این موز باید در یک واحد هر دو ۲ روز برسد.
 • اگر واقعاً به آن است فوری خواستن دارید (قابل مقایسه با همین الان!) می توانید آن را در فر “پخت” کنید. فر را همراه خود دمای ۳۰۰ سطح فارنهایت خوب و دنج کنید. موزهای منافذ و پوست کنده را در سینی فر کدام ممکن است همراه خود فویل آلومینیومی پوشانده اید قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۱۵ به همان اندازه ۲۰ دقیقه در فر قرار دهید. منافذ و پوست ها واقعا اسپرسو ای می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانید موز را موجود در آن پوست بیاورید.

مصرف کردن موز رسیده چه فوایدی برای بهزیستی دارد؟

منصفانه موز متداولرسیده کمتر اجتناب کرده اند ۱۰۰ انرژی دارد، با این حال این انرژی مملو اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی است!

 1. پتاسیمپتاسیم احتمالاً ماده معدنی است کدام ممکن است موز تا حد زیادی به آن است شناخته شده است! پتاسیم در رژیم غذایی ما {برای حفظ} تعادل مایعات حیاتی است. برای انجام بافت عضلانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اعصاب مهم است.
 2. کربوهیدرات هادارایی ها مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص کربوهیدرات برای جوانان را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی بزرگسالان حیاتی است. قند خالص حال در موز در کل روز به ذهن ما قدرت می دهد.
 3. اساسیهمراه خود ۳ خوب و دنج فیبر در هر موز، این تأمین خوبی برای سیر نگه از گرفتن کودک ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشترک نگه از گرفتن آنهاست!
 4. تولید دیگری فلز قابل مقایسه با منیزیم، کلسیم، منگنز را انتخاب کنید و انتخاب کنید آهن.
 5. تولید دیگری ویتامین های غذایی قابل مقایسه با کولین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری از ویتامین های گروه B.

ناتالی مونسون

من می خواهم منصفانه متخصص خورده شدن، مادر ۴ فرزند، عاشق وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مروج محکم عادات مفید هستم. در همین جا انبوهی اجتناب کرده اند اصل العمل های خوش ذوق مملو اجتناب کرده اند میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات، ترفندهایی برای ترغیب کودک هایتان برای بیشتر وعده های غذایی مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر شدن به خورندگانی بصری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها فراوانی برای خورده شدن خانوار شخصی {خواهید یافت}.

کسب اطلاعات در مورد ناتالی تا حد زیادی بدانید