۱۰ هدف برای اینکه منصفانه کلوچه در روز ممکن است اسناد را در اطراف نگه دارد

منصفانه ضرب المثل عجیب و غریب موجود است کدام ممکن است می گوید: “منصفانه سیب در روز دکتر را در اطراف .” پس چگونه منصفانه کلوچه ممکن است سیب را شکست دهد؟ خوشایند، باید منصفانه کلوچه معجزه آسا باشد!

را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلوچه معجزه آسا متولد شد…

مافین میراکل مافین هایی هستند کدام ممکن است همراه خود شاخص گلیسمی زیرین، {فیبر بالا}، پروتئین بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها کم انرژی ساخته می شوند. خواهید کرد میپرسید در آن چیست؟ داروها تشکیل دهنده برای ادغام کردن سبوس گندم، گلوتن گندم، تخمه آفتابگردان، بذر کتان، پروتئین سویا، سبوس جو دوسر، پوسته پسیلیوم، اینولین (فیبر کاسنی)، لسیتین سویا، جوش شیرین، ادویه جات را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبک دهنده های خالص است. مافین ها همراه خود زایلیتول (شیرین کننده تماما خالص) هر دو سوکرالوز (همراه خود عنوان تجاری اسپلندا) شیرین می شوند.

چیزی جا افتاده است؟ با بیرون شکر. با بیرون نمک با بیرون داروها نگهدارنده. با بیرون چربی ترانس با بیرون رنگ

با توجه به انرژی چطور؟ هر مافین مناسب کمتر اجتناب کرده اند ۱۰۰ انرژی دارد. با توجه به چربی چطور؟ هر مافین ۳ خوب و دنج چربی کتان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمه آفتابگردان دارد.

۱۰ هدف بی نظیر برای اینکه مافین های معجزه آسا می توانند اسناد را در اطراف نگه دارند:

۱) مدیریت کارآمد وزن – فیبر نامحلول (شناخته شده به عنوان مثال سبوس گندم) در افزایش بافت سیری کارآمد است. سیری منصفانه جزء کلیدی در مدیریت کارآمد وزن است. روزی کدام ممکن است بافت سیری می کنید، احتمال کمتری دارد کدام ممکن است میان وعده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرخوری کنید.

۲) تسکین یبوست – فیبر نامحلول (شناخته شده به عنوان مثال سبوس گندم) حجمی را در مرکز لوازم کدام ممکن است به تعمیر یبوست {کمک می کند}.

۳) مدیریت کلسترول – فیبر محلول (شبیه سبوس جو دوسر) به مدیریت درجه کلسترول {کمک می کند}.

۴) مدیریت دیابت نوع ۲ – فیبر محلول (شناخته شده به عنوان مثال، سبوس جو دوسر) به تثبیت قند خون در مبتلایان دیابتی نوع ۲ {کمک می کند}.

۵) مدیریت دیابت نوع ۱ – فیبر نامحلول (شناخته شده به عنوان مثال سبوس گندم) در یک واحد بررسی تحقیقاتی نماد داده است کدام ممکن است به کاهش خواستن به انسولین در دختران باردار تحت تأثیر نوع ۱ {کمک می کند}.

۶) فیبر در اجتناب کرده اند بین برداشتن سموم اجتناب کرده اند روده خواهید کرد کارآمد است.

۷) فیبر در مخالفت با پروتئین پاسخ‌گر C بالا، کدام ممکن است منصفانه نشانگر التهابی است کدام ممکن است شناخته شده به عنوان پیش‌سوراخ بینی‌کننده بیماری عروق کرونر را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت در بلند مدت شناخته می‌شود، دفاع کردن می‌تدریجی.

۸) فیبر غذایی قابل انجام است به جلوگیری اجتناب کرده اند {فشار خون بالا} کمک تدریجی.

۹) همراه خود کمتر اجتناب کرده اند ۱۰۰ انرژی در هر مافین، ۳ خوب و دنج چربی، و هفت خوب و دنج فیبر در هر مافین مناسب (هر دو ۳ مینی مافین)، مافین های معجزه برای همه رژیم های غذایی مورد پسند اجتناب کرده اند جمله Weight Watchers، Atkins، South Beach، LA Weightloss برتر هستند. Zone، Fiber35 را انتخاب کنید و انتخاب کنید The F-Factor (به طور مناسب توسط هیچ منصفانه اجتناب کرده اند این این سیستم ها تأیید نشده است).

۱۰) پخت سرراست را انتخاب کنید و انتخاب کنید لذت بخش {در خانه}! بهتر از بخش با توجه به این مافین ها اینجا است کدام ممکن است می توانید آنها را خودتان بپزید! آب را اضافه کنید، ترکیب کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بپزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در جاری پخت کلوچه های اخیر اجتناب کرده اند فر شخصی هستید! با بیرون داروها نگهدارنده. بازدید به فروشگاه ممنوع است. سرماخوردگی هر دو منجمد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید یک بار دیگر خوب و دنج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید.

در واقع همه مافین ها برابر نیستند. برخی اجتناب کرده اند کلوچه ها معجزه می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی ۹.

خواه یا نه خانوار خواهید کرد لیاقت این را ندارند کدام ممکن است معجزات روزانه شخصی را در اقامت شخصی تخصص کنند؟