یحیی گل محمدی با باشگاه پرسپولیس به مشکل خورد


به گزارش وانانیوز،

تیم های حاضر در بیست و دومین دوره لیگ برتر از چند هفته پیش اردوها و تمرینات خود را برای حضور در این رقابت ها آغاز کردند و چند تیم راهی ترکیه شدند و سایر تیم ها اردوهای خود را در شهرهای مختلف برپا کردند.

این در حالی بود که یحیی گل محمدی در فکر برگزاری اردوی تدارکاتی در ترکیه برای شاگردانش بود که اختلاف او و مدیران باشگاه مانع از انجام این سفر و برگزاری اردوی تدارکاتی تا این لحظه شد.

پرسپولیس در شرایطی بیست و یکمین دوره لیگ برتر را به پایان رساند که باشگاه نتوانست مطالبات بازیکنان را پرداخت کند و به دلیل شرایط اقتصادی نوید روزهای آینده را می داد اما با وجود گذشت چندین ماه از پایان لیگ، هنوز با بازیکنان فصل گذشته است.

این در حالی است که پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات با بازیکنان خوب و سرشناسی قرارداد بسته بود و قاعدتا باید بخشی از پیش قرارداد خود را می پرداخت. اما پاشنه آشیل این باشگاه که «مشکلات مالی» است نگذاشت به وعده ها عملی شود.

عدم پرداخت مطالبات این باشگاه از سوی این باشگاه با گلایه و انتقاد یحیی گل محمدی همراه شد و یحیی گل محمدی از سران باشگاه خواست تا قبل از عزیمت به ترکیه با بازیکنان تسویه حساب کنند.

ظاهرا برنامه ای که باشگاه برای سفر به پالهوشی انجام داده مورد تایید سرمربی این تیم نیست و وی درخواست سفر راحت تری با شرایط بهتر کرده و عنوان کرده است که اگر پول ندارید سفر مناسبی را فراهم کنید. چرا می خواهید این کمپ را برگزار کنید؟