گفتیم هر تیمی قهرمان میشه هر کدوم ۴ تا بخور!


به گزارش وانانیوز،

با شروع مسابقات در مرحله گروهی، علی پروین پیش بینی کرده است که انگلیس از همه تیم ها بهتر است و در نهایت قهرمان خواهد شد. جالب اینجاست که آرژانتین در این مسابقات ۴ گل به انگلیس زد و همه را شوکه کرد. پس از این اتفاق خبرنگاران با علی پروین تماس گرفتند تا نظر او را جویا شوند و او این بار پیش بینی کرد که آرژانتین به خاطر قدرت و ۴ گل انگلیس قهرمان جام جهانی خواهد شد اما آرژانتین در بازی بعدی ۴ گل خواهد زد. آلمان شکست خورد و شوک دیگری به فوتبال جهان وارد شد.

اینجا بود که علی پروین در مصاحبه ای اظهارنظر جالبی کرد و گفت: نمی دانم این چه مدل جام جهانی است که به هر تیم ملی می گوییم قهرمان، چهار گل می زند و از مسابقات کنار می رود! جالبه تیم های ملی که میگم قهرمان میشن کمتر از چهار گل نمیزنن، اول گفتیم انگلیس ۴ تا گل بخوره قهرمان میشه بعد گفتیم آرژانتین که ۴ گل بخوره قهرمان میشه. و حالا می ترسم بگویم آلمان قهرمان می شود و در نهایت چهار گل به تیم دیگری می دهد. به همین دلیل بقیه مسابقات و قهرمان احتمالی جام جهانی را پیش بینی نمی کنم.

از جام جهانی ۲۰۱۰ بود که پیش بینی های مختلف علی آقا شروع شد و خیلی ها با این پیش بینی ها با او شوخی کردند. البته در مسابقات داخلی معمولاً پیش بینی علی پروین درست از آب در می آید. مثلا در ۵ سالی که پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شد این موضوع را پیش بینی کرد و پارسال وسط مسابقات در یک انجمن خصوصی گفت که استقلال امسال شانس بیشتری برای قهرمانی دارد چون خیلی سخت می بازد.