گزینه استقلال بمب این هفته فوتبال ایران است/ آخرین مذاکرات برای جدایی و بازگشت به لیگ برتر


به گزارش وانانیوز،

فصل نقل و انتقالات در ایران به هفته های پایانی خود رسیده و تیم های لیگ برتری در تلاش هستند تا با جذب بازیکنان مورد نظر به استقبال فصل جدید لیگ ایران بروند.

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلیگانی و حتی بازیکنان درجه دو و سه مثل علی قربانی و خوجت هاکوردی به خاطر همین امتیاز به عنوان خریدهای موثر راهی پرسپولیس و فولاد شدند اما بازیکنانی را جذب کردند که علاوه بر این امتیاز، ویژگی های فنی و سنی هم دارند. . البته می تواند به مهم ترین رویداد انتقال تبدیل شود.

در سال های اخیر همواره نام سعید عزت اللهی به عنوان بازیکنی مطرح شده است که در فوتبال ایران پرطرفدار است و در این پنجره این شایعات ابتدا توسط پرسپولیس و استقلال که نیاز به هافبک دفاعی داشتند شروع شد و سپس به گوش سایرین رسید. باشگاه ها بعد از اینکه قربان بردیف مدیریت تراکتورسازی را برعهده گرفت، نام عزت اللهی بیش از پیش با نام تراکتورسازی همراه شد.

اما در روزهای اخیر این شایعات پا را فراتر گذاشته و توافقی نیز صورت گرفته است. اینکه بردیف سعید را راضی به بازگشت به ایران و باشگاه تراکتورسازی کرد، از نظر مالی مبلغ قابل توجهی به این بازیکن می پردازد. شایعاتی که هیچ گاه از سوی باشگاه تراکتورسازی و به خصوص سعید عزت اللهی تایید نشد اما حالا مشخص شده که بردیف پس از ورود به ایران با این ملی پوش جوان اما باتجربه جلسه ای برگزار کرده است.

مهم این است که تجربه انتقال قرضی به قطر با درآمد زیاد برای باشگاه وایلا باعث شد این تیم همچنان منتظر پیشنهاد مالی مناسب برای این بازیکن باشد و حتی اعلام کند که آماده است با عزت اللهی قرارداد جدیدی امضا کند و سپس امضا کند. او را به عنوان یک وام به یک تیم بفرستید.

آنچه مسلم است عزت اللهی این هفته تیمش را انتخاب می کند و پس از کسب رضایت باشگاه وایلا، رونمایی از او انجام می شود تا مقصد یکی از بازیکنان ست تیم ملی مشخص شود.

ترجیح عزت اللهی بازی در اروپا و سپس در لیگ های خلیج فارس است.

عزت اللهی هافبک دفاعی ۲۵ ساله فوتبال ایران است که ۴۵ بازی ملی در کارنامه دارد و ماجراجویی خود را در قاره سبز با انتقال به سی اتلتیکو مادرید در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد و در تیم های رستوف، آنژی ماخاچ، آمکار پرم، ردینگ، اوپن بازی کرد. واله الغرافه هم پوشید.