گزارش کار و نتایج کنفرانس فرصت های سرمایه گذاری ارائه شود


به گزارش خبرنگار فارس، حبیب کاشانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران برگزاری پارتی ۱۰ کیلومتری را اتفاق خوبی دانست و گفت: همه دستگاه ها در برنامه دیروز در این راستا به میدان آمدند. از اعتقادات و اعتقادات آنها.” این مراسم محدود به خیابان ولیعصر نبود بلکه شاهد برگزاری مراسم در سایر مناطق و پارک ها نیز بودیم.

وی از حضور مردم سایر استان ها در این مراسم خبر داد و افزود: ازدحام جمعیت حاضر در خیابان ولیعصر بسیار زیاد بود و از ساعت ۲۰:۳۰ اعلام شد که وی دیگر در جشن حضور نخواهد داشت زیرا جا نداشت.

کاشانی با بیان اینکه شهرداری باید گزارشی از نتایج همایش فرصت های سرمایه گذاری ارائه کند، گفت: مردم باید بدانند که این همایش چه منافعی را در بخش های مختلف سرمایه گذاری در شهر به همراه خواهد داشت.

منطقه ای که در ۱۰ ماه گذشته ۳ شهردار را تغییر داد

ناصر امانی یکی دیگر از اعضای کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر به مشکلات اهالی منطقه ۱۹ اشاره کرد و اظهار داشت: در ۱۰ ماه گذشته سه شهردار در این منطقه تغییر کرده اند و این گلایه صحت دارد.

وی تاکید کرد: نیروهای زیادی در شهرداری داریم و مردم تقاضا دارند از نیروهای بومی در منطقه استفاده شود. از شهردار تهران خواهشمندیم هر چه سریعتر شهردار دائمی منطقه ۱۹ را تعیین کند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با وجود حمایت از حقوق کارمندان خاطرنشان کرد: مردم با دیدن مسئولان ناراضی هستند و به آنها حمله می کنند. دولت از افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارکنان دولت خبر داد اما از ۱۲ هزار کارمند شهرداری تهران، ۲ هزار نفر حتی یک ریال افزایش حقوق دریافت نکردند.

امانی افزود: افزایش حقوق کارکنان شهرداری مناسب نبود. از شهردار تقاضا داریم موضوع حقوق کارکنان را در هیات دولت به طور جدی مطرح کند و افزایش حقوق ویژه کارکنان را پیگیری کند. شهرداری بار مالی این اقدام را پذیرفته و باری بر دوش دولت نیست، لذا از شهردار تهران تقاضا داریم درخواست دولت برای مجوز این اقدامات را با جدیت پیگیری کند.

لزوم تقویت ناوگان مترو و اتوبوسرانی با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی

علی اصغر قائمی، عضو شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه برگزاری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری اقدامی خوب و مثبت است، گفت: باید با استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی ناوگان اتوبوسرانی و مترو را تقویت کنیم.

وی ادامه داد: برخی از فرصت های سرمایه گذاری که شرکت کنندگان در گذشته داشتند در این همایش دوباره ارائه شد و معتقدم حرکت خوبی نبود. مطالعات فنی-اقتصادی که دارای امضای معتبر هستند در برخی فرصت های سرمایه گذاری قابل مشاهده نبود که خواهشمندیم بر اساس اسناد و مدارک دارای امضای معتبر معرفی شوند تا سرمایه گذاران با خیال راحت وارد سرمایه گذاری شوند اما در مجموع برگزاری این رویداد اقدام مثبتی است. . امیدوارم ادامه داشته باشد

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید