گزارش ورزش پرسپولیس


به گزارش وانانیوز، 

 سرخپوشان پایتخت درست در این لحظه در هوای مطبوع را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهاری، ورزش همراه خود کیفیتی را زیر تذکر کادر فنی برگزار کردند.

ابتدا گیمرها در سالن وزنه حاضر شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت نیم ساعت به کارهای درمورد به بدنسازی طبق این سیستم‌ای کدام ممکن است کادر فنی برای او یا او فکر بود، پرداختند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند آن، وارد پایین باغ شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بخش‌های تاکتیکی را انجام دادند کدام ممکن است برای ادغام کردن؛ پاسکاری‌های مختصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مختلط، محافظت توپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوتبال داخل تیمی می‌شد.

وحید امیری همراه خود دویدن در اطراف پایین، بی نظیر زحمت کشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرشاد فرجی همچنان زیر تذکر کادر پزشکی قرار دارد. سایر گیمرها هم با بیرون ضرر در اختیار کادر فنی بودند. ورزش درست در این لحظه ۹۰ دقیقه به اندازه انجامید.

یحیی گل‌محمدی تاکید ویژه‌ای روی انجام امتیازات تاکتیکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمیق فنی داشت. پرسپولیس کنار هم قرار دادن می‌شود به همان اندازه روز چهارشنبه هفته جاری برابر کارکنان پیکان در ورزشگاه آزادی به میدان برود.

انتهای پیام/