گروکشی بین دونده المپیک و فدراسیون دوچرخه سواری؟


محمود وفایی گفتما داریم می رویم به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سعید صفرزاده گفت: فدراسیون دوچرخه سواری از سال گذشته تاکنون ۳۰ میلیون دلار که او به صورت قرضی در اختیار دارد، پرداخت نکرده است که باید آن را به فدراسیون بسپارد. با تمام این شرایط چک او در آینده آماده و با این راننده تسویه خواهد شد.

وی در خصوص اینکه معتقد است این پول توسط کمیسیون واریز شده و فدراسیون آن را پرداخت نکرده است، گفت: اگر واریز شود فدراسیون هم پرداخت می کند و تا جایی که من می دانم هنوز واریز نشده است. . البته این مبلغ در مقایسه با دوچرخه ای که حدود ۲۰۰ میلیون تومان قیمت دارد و مقرون به صرفه است، زیاد نیست و ناچیز است.

سخنگوی فدراسیون دوچرخه سواری با تاکید بر اینکه آیا فدراسیون در این مورد گروگان گیری می کند، گفت: گروگان گیری وجود ندارد، سعید صفرزاده یکی از دوچرخه سواران خوب ما است و نمی خواهیم بین او و فدراسیون خللی ایجاد شود. این مشکل به زودی حل خواهد شد. دوچرخه را نیز تحویل دهد تا سایر شهروندان نیز از آن استفاده کنند.

راستی که صفرزاده گفته مسئولین فدراسیون او از تیم ملی اخراج شد، گفت: این حرف ها نظر شخصی اوست اما ما به این دوچرخه سوار رحم نکردیم. حتی برای بازی های کشورهای اسلامی هم او را به اردو دعوت کردیم اما نیامد.

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید