کهکشانی پرسپولیس بسته است/ بیشتر از مهاجم به دروازه بان و مدافع نیاز داشتیم


به گزارش وانانیوز،

محمدرضا مهدوی در خصوص شرایطی که تیم پرسپولیس در کمتر از دو هفته مانده به شروع لیگ برتر در آن قرار دارد، گفت: ابتدا برای دوست خوبم یحیی گل محمدی آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم هر چه زودتر بهبود یابد. . برای پرسپولیس خیلی خوشحالم. چون این تیم کادر فنی خوبی دارد و همین باعث شد در همه زمینه ها پیروز شود. هرچند می گویند پرسپولیس مهاجم کم دارد اما من مخالفم و به نظرم یحیی گل محمدی به هدف اصلی نقل و انتقالات رسید. در قرعه کشی لیگ برتر هم گفتم پرسپولیس زودتر از این فصل قهرمان می شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید پرسپولیس کهکشانی است، تصریح کرد: ببینید پرسپولیس همیشه کهکشانی است و افتخار پوشیدن این پیراهن نصیب هرکسی نمی شود. مطمئنا هر بازیکنی که به پرسپولیس بیاید قطعا بازیکن کهکشانی است و باید همین الفاظ را برای آنها به کار برد.

مهدوی درباره اینکه پرسپولیس با کمبود مهاجم مواجه است یا خیر، گفت: به نظر من پرسپولیس مهاجمان خوبی دارد و اینطور نیست که بگوییم با کمبود مهاجم مواجه هستیم. در پرسپولیس همه بازیکنان تیرانداز هستند و حتی اگر بیرانوند بتواند مهاجم هم باشد گل می زند! بازیکنانی مانند گلیسیانی، علی نعمتی، پورعلیگنجی، فرجی و… با اینکه مدافع هستند اما گلزن بودن خود را هم ثابت کرده اند. به نظر من پرسپولیس مهاجم کم ندارد. مهدی عبدی یا وحید امیری کمتر گل زدند با این بازیکنان باید به قهرمانی فکر کنیم. به ساعد صادقی نگاه کنید که همه تیم های لیگ او را می خواستند. او بازیکنی است که به راحتی می تواند مدافع مقابل خود را بگیرد و گل بزند.

این پیشکسوت پرسپولیس اضافه کرد: نه، خوشبین نبودم. ردیف به ردیف جلو رفتم و به نظرم همه بازیکنانی که نام بردم توانایی گلزنی را دارند. پرسپولیس باید تدابیر خوبی برای مسابقات داشته باشد و مسئله اصلی گل نخوردن است. پرسپولیس برای قهرمانی بسته است و اولین چیزی که باید به آن توجه کرد این است که یک تیم باید کمتر گل بزند تا قهرمان شود. پرسپولیس بیشتر از اینکه به یک مهاجم نیاز داشته باشد به یک دروازه بان و مدافع خوب نیاز داشت. تیم هایی مثل سپاهان، فولاد، استقلال، تراکتور و… بسیار قوی شده اند و هیچ هدفی در لیگ آینده نمی تواند تضمین کننده قهرمانی باشد.

انتهای پیام/