کنایه واقعی هواداران بایرن مونیخ به لواندوفسکی


به گزارش وانانیوز،

روبرت لواندوفسکی که پس از مشکلات فراوان و فشارهایی که به مدیران باشگاه بایرن مونیخ وارد کرد، در تابستان امسال سرانجام به حضور هشت ساله خود در این تیم آلمانی پایان داد و با امضای قراردادی سه ساله راهی بارسلونا شد. مهاجم لهستانی دیروز (دوشنبه) به مونیخ بازگشت تا رسما با هم تیمی ها و مدیران باشگاه خداحافظی کند.

این مهاجم ۳۳ ساله که دیروز در دفتر بایرن مونیخ با تمام جام های کسب شده با این تیم عکس گرفته بود، صبح امروز (سه شنبه) در زابنر استراسه (محل تمرین بایرن مونیخ) حاضر شد تا با سابق خود خداحافظی کند. خودتان، کادر فنی بایرن مونیخ و مدیران باشگاه.

پس از انجام این کار، لواندوفسکی تمرین بایرن را ترک کرد، اما زمانی که قصد داشت این مکان را با ماشین ترک کند، برخی از هواداران خارج از زمین از او استقبال گرمی نکردند و شعار “HALA MADRID” به معنی “زنده باد مادرید” را سر دادند. شعار هواداران رئال مادرید، آنها مهاجم جدید بارسلونا را بدرقه کردند.

لواندوفسکی در ۳۷۵ بازی در تمامی رقابت ها ۳۴۴ گل برای بایرن به ثمر رساند. او با باواریایی ها هشت بار قهرمان بوندسلیگا، سه بار جام حذفی و یک بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد. علاوه بر این، او پنج فصل متوالی در بوندسلیگا آقای گل شد.

انتهای پیام/