کمپین نمک

سالانه در ماه مارس، اقدام اجماع با توجه به نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت (CASH) امتیازات درمورد به اتصال بین نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی را مورد بحث مکان ها. گزارشی کدام ممکن است توسط بهداشت نهایی پادشاهی متحد (PHE) آشکار شد آرم داد کدام ممکن است علیرغم کمپین یک دهه ای برای افزایش اعلان با توجه به نمک، بزرگسالان را انتخاب کنید و انتخاب کنید کودکان (جدا از اشخاص حقیقی زیر ۱۰ سال) همچنان اجتناب کرده اند مقدار پیشنهاد شده نمک در روز فراتر می توسعه. کارشناس ارشد مصرف شده در PHE دلیل داد

«داده‌های آشکار شده شواهد قانع‌کننده‌ای حاضر می‌دهند کدام ممکن است {همه ما} باید رژیم غذایی شخصی را برای افزایش سلامت شخصی، به طور قابل توجهی برای جوانان اصلاح دهیم. مصرف کردن یک رژیم غذایی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادل سرشار اجتناب کرده اند میوه ها، سبزیجات، فیبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی اشباع شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قند کم به محافظت وزن مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خطر ابتلا به بیماری قلبی، دیابت نوع ۲ را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی بیشتر سرطان ها ها {کمک می کند}. نتایج ۴ سال خرس محافظت این نظرسنجی تأیید می تنبل کدام ممکن است عادات غذایی برای عجله در جاری اصلاح نیستند. مشخص است کدام ممکن است {همه ما} باید کمک خواهد کرد که شما مردمان در افزایش رژیم غذایی شخصی همراه خود هم کار کنیم.»

نمک ممکن است تأثیر مستقیمی بر امتیازات زیر داشته باشد:

• فشار خون

• سکته

• بیماری عروق کرونر روده ها

• پوکی استخوان

• مشکلات وزنی

• نارسایی کلیه

•دیابت

هر یک اجتناب کرده اند موضوعات فوق همراه خود عمیق بیشتری مورد بحث قرار گرفته است

فشار خون

خون اجتناب کرده اند دیواره شریان حرکت می تنبل به همان اندازه ضمانت حاصل شود کدام ممکن است اندام های حیاتی خون کافی را اکتسابی می کنند. یک رژیم غذایی پر نمک ممکن است فشاری را کدام ممکن است اجتناب کرده اند دیواره سرخرگ ها حرکت می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس اجتناب کرده اند طریق هیکل پمپ تبدیل می شود، افزایش دهد. متأسفانه، {فشار خون بالا} ممکن است در نتیجه سایر مشکلات بهزیستی در بلند مدت اجتناب کرده اند جمله بیماری عروق کرونر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سکته شود. هیچ علامتی برای {فشار خون بالا} {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده توسط دکتر نهایی (GP) قابل بازرسی است. هر مقدار بعدی اجتناب کرده اند حد پیشنهاد شده (۱۴۰/۹۰ میلی متر جیوه) ممکن است سیگنال {فشار خون بالا} باشد.

جاده تیره

خون به اندام های بی نظیر اجتناب کرده اند جمله ذهن می رسد. رژیم غذایی پر نمک ممکن است در نتیجه جریان ناکافی خون به این اندام ها، به طور قابل توجهی ذهن شود. این ممکن است اکسیژن رسانی را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه در حال مرگ سلولی شود. بر مقدمه گزارش CASH، سکته مغزی سومین دلیل برای در حال مرگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید میر در بریتانیا است. از گرفتن مرحله صحیح فشار خون ممکن است احتمال سکته های قابل توجه را در بلند مدت کاهش دهد.

مشکلات وزنی

تحقیق آشکار شده توسط PHE آرم داده است کدام ممکن است حداقل ۶۰ نسبت اجتناب کرده اند بزرگسالان بریتانیا {اضافه وزن} هر دو اضافه وزن هستند. خطرات مشکلات وزنی همراه خود شرایط عکس شبیه آپنه خواب، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید {فشار خون بالا} گفته می شود. مصرف کردن یک رژیم غذایی پر نمک نیز ممکن است کمک کننده باشد، از غذاهای سرشار اجتناب کرده اند قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی اشباع شده معمولاً نمک زیادی نیز دارند. این دلیل است، ضروری است کدام ممکن است به برچسب ها ظاهر شد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب های مفید تری را انواع کنید.

بیماری عروق کرونر (CHD)

این برای توضیح دادن وضعیتی استفاده تبدیل می شود کدام ممکن است در آن جریان خون به روده ها مسدود تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه نارسایی قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله قلبی تبدیل می شود. گروه بهداشت NHS Choices گفتن کرد کدام ممکن است سالانه حداقل ۳۰۰۰۰۰ نفر بر تأثیر بیماری های مرتبط همراه خود رژیم غذایی جان شخصی را اجتناب کرده اند بازو می دهند. دلیل برای بی نظیر CHD آترواسکلروز است کدام ممکن است در آن دیواره شریان باریک تبدیل می شود. این باعث تبدیل می شود کدام ممکن است خون کافی از آنها جریان نداشته باشد. همراه خود تحویل داد زمان، این معنی پمپاژ خون در هیکل را کاهش می دهد. کاهش میزان نمک ممکن است نتایج مفیدی همراه خود کاهش فشار خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش خطر ابتلا به بیماری های قلبی داشته باشد.

پوکی استخوان

پوکی استخوان باعث نازک شدن استخوان ها تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را ظریف را انتخاب کنید و انتخاب کنید آسیب پذیر شکستگی می تنبل. رژیم غذایی پر نمک ممکن است باعث اجتناب کرده اند بین قدم گذاشتن کلسیم اجتناب کرده اند استخوان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خلاص شدن از شر آن اجتناب کرده اند طریق ادرار شود. این ممکن است استخوان ها را ضعیف کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به سادگی آنها را بشکند. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است خطر پوکی استخوان همراه خود افزایش سن افزایش خواهد یافت، ضروری است کدام ممکن است به همان اندازه حد امکان اجتناب کرده اند سلامت استخوان هایمان دفاع کردن کنیم. کاهش نمک اجتناب کرده اند رژیم غذایی ما ممکن است تاثیر مثبتی بر سلامت استخوان های ما داشته باشد.

بیماری کلیوی

کلیه ها تعادل مایعات را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار خون را همراه خود خلاص شدن از شر ادرار مدیریت می کنند. یک رژیم غذایی پر نمک ممکن است این توسعه را مختل تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فشار بیشتری به کلیه ها وارد تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید در نتیجه آسیب کلیه شود.

به طور گسترده، این دلیل است است کدام ممکن است بزرگسالان پیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوان باید سعی کنند محتوای نمک را در رژیم غذایی شخصی کاهش دهند. حداقل ۴۵ نسبت غذای ساخت شده شامل نمک است. متعاقباً، افزودن نمک به وعده های غذایی در کل پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز ممکن است استرس احتمالاً اندام را افزایش دهد. {برای شروع} بازدید کاهش نمک ایده ها مفیدی موجود است کدام ممکن است باید {به خاطر داشته باشید}:

برچسب های چرخ دنده غذایی را بازرسی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب های کم نمک را انواع کنید

اجتناب کرده اند پیشخدمت بپرسید کدام ممکن است خواه یا نه در حین پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز نمک اضافه شده است هر دو خیر

به عنوان جایگزین غیر از استفاده اجتناب کرده اند نمک اجتناب کرده اند پوشش گیاهی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه جات ترشی جات بیشترین استفاده را ببرید

Lo Salt/Sea Salt/Rock Salt همگی نمک هستند، تمایز بین آنها در جایی است کدام ممکن است تأمین آنهاست.