کاهش موانع پرداخت تسهیلات تبصره ۱۸ در حوزه فناوری اطلاعات


به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، به نقل از روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان، محمد احمدی در نشست بررسی چالش های اعطای تسهیلات تبصره ۱۸ اظهار داشت: به عنوان مثال نقش نیروی متخصص در نرم افزارهای تولیدی بسیار حائز اهمیت است و بیشترین هزینه یک شرکت فعال در حوزه ICT صرف تامین نیروی متخصص، اجاره سرور و تبلیغات می شود و این امر ارائه فاکتور تجهیزات سخت افزاری به متقاضیان را با مشکل مواجه کرده است. امکانات

وی افزود: در حال حاضر با نظارت های انجام شده با بانک های عامل، در صدد کاهش وثیقه و حذف فاکتور خرید تجهیزات سخت افزاری به بانک به منظور تسریع و تسهیل در پرداخت وجوه کم مصرف هستیم. برای حمایت از متقاضیان و کارآفرینان در استان.”

رئیس شورای مدیران ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان گفت: امروز در نشستی با مدیران بانک های عامل که به منظور تسهیل در روند اعطای تسهیلات برگزار شد، مقرر شد مشکلات مذکور برطرف و رفع شود. چالش ها. شروع می شود، بررسی می شود و متقاضیان می توانند در اسرع وقت تسهیلات درخواستی را دریافت کنند.

نرخ سود تبصره ۱۸ در مناطق برخوردار ۱۴ درصد و در مناطق کمتر توسعه یافته ۱۲ درصد است که بانک های مختلف وظیفه پرداخت تبصره ۱۸ را بر عهده دارند.

انتهای، آخر پیام / ۲۳۰۷ /
این را برای یک صفحه جلد پیشنهاد دهید