چیپس موز – طرز تهیه ۳ فرآیند


اینها چیپس موز خانگی a فوق العاده آسان، انصافاً ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توان آن را در فر، سرخ کن هوا هر دو خشک کن مناسب کرد! اگر موز رسیده دارید، این بهتر از راه مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند آنها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدست آمده منصفانه دسر مفید، خالص ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب است.

طرز تهیه چیپس موز

چیپس موز خانگی

چیپس موز منصفانه میان وعده ترد خوش ذوق است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از بخش اینجا است کدام ممکن است آنها به سادگی تهیه می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده بودجه تر اجتناب کرده اند کسب چیپس موز در فروشگاه هستند.

متنوع اجتناب کرده اند مردمان سوال کردن می کنند کدام ممکن است خواه یا نه چیپس موز مفید? این به معنای واقعی کلمه هستند منصفانه پرس و جو برتر است، از چیپس موز خریداری شده در فروشگاه معمولاً سرخ شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شامل داروها زیادی است کدام ممکن است باعث تبدیل می شود چربی، قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی بالایی داشته باشد.

وقتی چیپس موز را {در خانه} مناسب می‌کنید، شامل داروها مغذی موز است، با بیرون اینکه جنبه‌های عقب کشیدن فرآوری بیش اجتناب کرده اند حد داشته باشد. موز تأمین خوبی اجتناب کرده اند اشیا زیر است:

 • فیبر – برای سلامت روده
 • کربوهیدرات ها – موز تعادل خوبی اجتناب کرده اند کربوهیدرات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر را می دهد به همان اندازه خواهید کرد را برای مدت زمان بسیار طولانی تری بافت سیری تدریجی
 • پتاسیم – به حرکت بافت های عضلانی {کمک می کند} (برای کودک های ورزشکار برتر است)

اگر در جاری حاضر موز رسیده روی پیشخوان شخصی دارید، چیپس موز خانگی قطعاً صحیح است میان وعده مفید برای انواع

مواد لازم چیپس موز خانگی

داروها مورد نیاز برای چیپس موز

مناسب کردن چیپس موز {در خانه} فوق العاده آسان است از واقعاً ساده به ۲ ماده خواستن دارید!

 • موز خواهید کرد می خواهید اجتناب کرده اند موز رسیده بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است باقی مانده است سکسی هستند. اگر خیلی رسیده باشند حالت خمیری پیدا می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی توانید خیلی خوشایند آنها را دانش کنید. اگر موز به ابعاد کافی رسیده نباشد، چیپس موز شیرین نخواهد بود.
 • آب لیمو اگر اجتناب کرده اند فرآیند فر هر دو خشک کن استخدام می کنید، برای جلوگیری اجتناب کرده اند اسپرسو ای شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید پژمرده شدن کاهش های موز در کل معنی خشک کردن، به آب لیمو خواستن دارید. کاهش ها همچنان اسپرسو ای می شوند، با این حال استفاده اجتناب کرده اند آب لیمو واقعا به این امر {کمک می کند}.
چیپس موز ترد خانگی

طرز تهیه چیپس موز

سه فرآیند مختلف برای تهیه چیپس موز {در خانه} موجود است. بسته به وسایلی کدام ممکن است {در خانه} دارید فرآیند های مختلف را ارائه می دهیم آموزش می دهم.

فرآیند فر

این راه فوق العاده وقت گیر است، با این حال انگشت خواهید کرد را انصافاً بلند نمی شود. فرآیند های زیادی برای فر موجود است، با این حال ممکن است متوجه شدم کدام ممکن است این راه تردترین کاهش های موز را ساخت می تدریجی!

 1. تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد امکان نازک کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرفی بریزید. ضخامت کمتر اجتناب کرده اند ۱/۴ اینچ را هدف بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را همراه خود چاقو انجام دهید این کار ضرر است. اگر موز به ابعاد کافی سکسی است، می توانید اجتناب کرده اند ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است تمام کاهش های موز یکنواخت هستند.
 2. کنار هم قرار دادن سازی. روی موز را همراه خود آب بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را اضافه کنید. موز را {به آرامی} هم بزنید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است همه آنها کشف نشده ترکیب کردن آب لیمو هستند. بگذارید تعدادی از دقیقه بنشینند.
 3. خشک. کاهش های موز را {به آرامی} اجتناب کرده اند کاسه پوست ریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی دستمال کاغذی قرار دهید به همان اندازه آب اضافی آن گرفته شود.
 4. انجمن می دهد. سینی فر را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش های موز را بچینید به همان اندازه به هم نخورند.
 5. نان. فر را روی کمترین دمای بالقوه ترتیب کنید. ممکن است چیپس موز را در دمای ۱۷۰ سطح فارنهایت می پزم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۵ ساعت باید بپزند. بعد اجتناب کرده اند ۵ ساعت، موز را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را برگردانید به همان اندازه درجه زیرین آن ترد شود.
 6. ترد. سینی را یک بار دیگر در فر خوب و دنج قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فر را خاموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید منصفانه ساعت شب نگه دارد. به همان اندازه صبح، چیپس موز a فوق العاده ترد {خواهد بود}!

فرآیند سرخ کن بادی

این راه فوری ترین است را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا چیپس موز فوق العاده ترد را ارائه می دهیم می دهد.

 1. پیش خوب و دنج کردن دمای سرخ کن هوا را روی ۳۵۰ سطح فارنهایت ترتیب کنید.
 2. تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد امکان نازک کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی منصفانه ورقه (هر دو بشقاب) فر قرار دهید. ضخامت کمتر اجتناب کرده اند ۱/۴ اینچ را هدف بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را همراه خود چاقو انجام دهید این کار ضرر است. اگر موز به ابعاد کافی سکسی است، می توانید اجتناب کرده اند ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است تمام کاهش های موز یکنواخت هستند.
 3. کنار هم قرار دادن سازی. آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن را همراه خود هم ترکیب کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی کاهش های موز را بپوشانید.
 4. انجمن می دهد. کاهش های موز را به صورت منصفانه لایه در سبد هر دو سینی سرخ کن هوا قرار دهید. بالقوه است مجبور شوید این کار را به صورت دسته‌ای انجام دهید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است کاهش‌ها همراه خود یکدیگر تصمیم ندارند هر دو یکدیگر را نمی‌پوشانند.
 5. پختن شام می تدریجی. به مدت ۱۰-۱۲ دقیقه در هوا سرخ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه نیمه برگردانید به همان اندازه طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد شود.
 6. a فوق العاده است. اجتناب کرده اند سرخ کن بادی خارج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید سرماخوردگی شود. این کار را همراه خود بقیه کاهش های موز تکرار کنید.

فرآیند خشک کردن

ممکن است این راه را آرزو می کنم از اساساً ترتیب شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراموش شده است. تعدادی از ساعت اندازه می کشد، با این حال فضای فر را اشغال نمی شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیپس موز خواهید کرد به همان اندازه روزی کدام ممکن است خشک تبدیل می شود نیازی به مراقبت ندارد.

 1. تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد امکان نازک کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرفی بریزید. ضخامت کمتر اجتناب کرده اند ۱/۴ اینچ را هدف بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را همراه خود چاقو انجام دهید این کار ضرر است. اگر موز به ابعاد کافی سکسی است، می توانید اجتناب کرده اند ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است تمام کاهش های موز یکنواخت هستند.
 2. کنار هم قرار دادن سازی. آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را همراه خود هم ترکیب کردن کنید. موز را موجود در کاسه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز را {به آرامی} هم بزنید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است همه آنها کشف نشده ترکیب کردن آب لیمو هستند.
 3. انجمن می دهد. کاهش های موز را به صورت منصفانه لایه روی سینی های خشک کن قرار دهید. سینی ها را روی لباس خشک کن قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن را بگذارید.
 4. خشک. دمای خشک کن شخصی را روی ۱۳۵ سطح فارنهایت ترتیب کنید. چیپس‌های موز بسته به نوع خشک‌کنی کدام ممکن است استفاده می‌کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضخامت کاهش‌های موز باید بین ۸ به همان اندازه ۱۲ ساعت خشک شوند. طرفدار می‌کنم بعد اجتناب کرده اند ۶ ساعت تجزیه و تحلیل کنید به همان اندازه خاص شود کدام ممکن است چیپس موز چقدر باید خشک شود.

نحوه نگهداری چیپس موز خانگی

وقتی چیپس های موز سرماخوردگی شدند، آن ها را در جای شخصی حفظ کنید ظرف با بیرون هوا. قابل ذخیره بر روی منصفانه فایل پیشخوان هر دو فروشگاه نکته کلیدی اینجا است کدام ممکن است آنها را اجتناب کرده اند رطوبت در اطراف حفظ کنید. اگر آن را در جای خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی نگهداری کنید، ممکن است به مدت ۳-۴ هفته خوشایند نگه دارد.

اگر در یک واحد تنظیم خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب مسکن می کنید، طرفدار می کنم در آن نگهداری کنید فریزر. به مدت ۳ ماه ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیر {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف در بسته در فریزر نگهداری تبدیل می شود.

اصل العمل های موز مورد کنجکاوی اصولاً

 • ۱۶ بهتر از راه مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند موز رسیده – اگر موز رسیده دارید، باید این پست را رزرو کنید! این ۱۶ فرآیند مختلف مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند موز رسیده همراه خود اصل العمل های خوش ذوق دارد به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است به هیچ وجه آنها را در اطراف نریزید.
 • پودینگ موز خانگی این اصل پخت پودینگ موز شیرین، غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای، قندهای اضافه شده را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود سبک موز اخیر برتر است!
 • نان موز مفید نان موز مفید ما اجتناب کرده اند ۱۰۰٪ غلات درست، شیر درست، به علاوه عسل هر دو شربت افرا شناخته شده به عنوان منصفانه شیرین کننده خالص استفاده می تدریجی.
چیپس موز خانگی

فرآیند فر

 • ۵ غول پیکر موز بالغ با این حال قوی
 • ۳ قاشق های غول پیکر آب لیمو
 • ۴ عینک اب

فرآیند سرخ کن بادی

 • ۵ غول پیکر موز بالغ با این حال قوی
 • ۲ قاشق چایخوری آب لیمو
 • ۲ قاشق چایخوری روغن

فرآیند خشک کردن

 • ۵ غول پیکر موز بالغ با این حال قوی
 • ۲ قاشق های غول پیکر آب لیمو
 • ۲ قاشق های غول پیکر اب

فرآیند فر

 • تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد امکان نازک کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرفی بریزید. ضخامت کمتر اجتناب کرده اند ۱/۴ اینچ را هدف بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را همراه خود چاقو انجام دهید این کار ضرر است. اگر موز به ابعاد کافی سکسی است، می توانید اجتناب کرده اند ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است تمام کاهش های موز یکنواخت هستند.

 • کنار هم قرار دادن سازی. روی موز را همراه خود آب بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را اضافه کنید. موز را {به آرامی} هم بزنید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است همه آنها کشف نشده ترکیب کردن آب لیمو هستند. بگذارید تعدادی از دقیقه بنشینند.

 • خشک. کاهش های موز را {به آرامی} اجتناب کرده اند کاسه پوست ریخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی دستمال کاغذی قرار دهید به همان اندازه آب اضافی آن گرفته شود.

 • انجمن می دهد. سینی فر را همراه خود کاغذ روغنی بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش های موز را بچینید به همان اندازه به هم نخورند.

 • نان. فر را روی کمترین دمای بالقوه ترتیب کنید. ممکن است چیپس موز را در دمای ۱۷۰ سطح فارنهایت می پزم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۵ ساعت باید بپزند. بعد اجتناب کرده اند ۵ ساعت، موز را بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها را برگردانید به همان اندازه درجه زیرین آن ترد شود.

 • ترد. سینی را یک بار دیگر در فر خوب و دنج قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فر را خاموش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید منصفانه ساعت شب نگه دارد. به همان اندازه صبح، چیپس موز a فوق العاده ترد {خواهد بود}!

فرآیند سرخ کن بادی

 • پیش خوب و دنج کردن دمای سرخ کن هوا را روی ۳۵۰ سطح فارنهایت ترتیب کنید.

 • تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد امکان نازک کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی منصفانه ورقه (هر دو بشقاب) فر قرار دهید. ضخامت کمتر اجتناب کرده اند ۱/۴ اینچ را هدف بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را همراه خود چاقو انجام دهید این کار ضرر است. اگر موز به ابعاد کافی سکسی است، می توانید اجتناب کرده اند ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است تمام کاهش های موز یکنواخت هستند.

 • کنار هم قرار دادن سازی. آب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن را همراه خود هم ترکیب کردن کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی کاهش های موز را بپوشانید.

 • انجمن می دهد. کاهش های موز را به صورت منصفانه لایه در سبد هر دو سینی سرخ کن هوا قرار دهید. بالقوه است مجبور شوید این کار را به صورت دسته‌ای انجام دهید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است کاهش‌ها همراه خود یکدیگر تصمیم ندارند هر دو یکدیگر را نمی‌پوشانند.

 • پختن شام می تدریجی. به مدت ۱۰-۱۲ دقیقه در هوا سرخ کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همان اندازه نیمه برگردانید به همان اندازه طلایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترد شود.

 • a فوق العاده است. اجتناب کرده اند سرخ کن بادی خارج کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید سرماخوردگی شود. این کار را همراه خود بقیه کاهش های موز تکرار کنید.

فرآیند خشک کردن

 • تکه. ابتدا موزها را به همان اندازه حد امکان نازک کاهش دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرفی بریزید. ضخامت کمتر اجتناب کرده اند ۱/۴ اینچ را هدف بگیرید. اگر حدس بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را همراه خود چاقو انجام دهید این کار ضرر است. اگر موز به ابعاد کافی سکسی است، می توانید اجتناب کرده اند ماندولین بیشترین استفاده را ببرید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است تمام کاهش های موز یکنواخت هستند.

 • کنار هم قرار دادن سازی. آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب لیمو را همراه خود هم ترکیب کردن کنید. موز را موجود در کاسه بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز را {به آرامی} هم بزنید به همان اندازه مشخص شوید کدام ممکن است همه آنها کشف نشده ترکیب کردن آب لیمو هستند.

 • انجمن می دهد. کاهش های موز را به صورت منصفانه لایه روی سینی های خشک کن قرار دهید. سینی ها را روی لباس خشک کن قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن را بگذارید.

 • خشک. دمای خشک کن شخصی را روی ۱۳۵ سطح فارنهایت ترتیب کنید. چیپس‌های موز بسته به نوع خشک‌کنی کدام ممکن است استفاده می‌کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ضخامت کاهش‌های موز باید بین ۸ به همان اندازه ۱۲ ساعت خشک شوند. طرفدار می‌کنم بعد اجتناب کرده اند ۶ ساعت تجزیه و تحلیل کنید به همان اندازه خاص شود کدام ممکن است چیپس موز چقدر باید خشک شود.

نحوه نگهداری چیپس موز خانگی

وقتی چیپس های موز سرماخوردگی شدند، آن ها را در جای شخصی حفظ کنید ظرف با بیرون هوا. قابل ذخیره بر روی منصفانه فایل پیشخوان هر دو فروشگاه نکته کلیدی اینجا است کدام ممکن است آنها را اجتناب کرده اند رطوبت در اطراف حفظ کنید. اگر آن را در جای خشک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرماخوردگی نگهداری کنید، ممکن است به مدت ۳-۴ هفته خوشایند نگه دارد.
اگر در یک واحد تنظیم خوب و دنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرطوب مسکن می کنید، طرفدار می کنم در آن نگهداری کنید فریزر. به مدت ۳ ماه ترد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیر {می ماند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ظرف در بسته در فریزر نگهداری تبدیل می شود.

سرویس: ۱۰چیپس | انرژی: ۶۲انرژی | کربوهیدرات ها: ۱۶g | پروتئین: ۱g | چربی: ۱g | چربی های اشباع شده: ۱g | چربی اشباع نشده: ۱g | چربی های تک غیر اشباع: ۱g | سدیم: ۵میلی خوب و دنج | پتاسیم: ۲۴۸میلی خوب و دنج | اساسی: ۲g | قند: ۸g | ویتامین A: ۴۴IU | ویتامین سی: ۸میلی خوب و دنج | کلسیم: ۷میلی خوب و دنج | اهن: ۱میلی خوب و دنج

ناتالی مونسون

ممکن است منصفانه متخصص مصرف شده، مادر ۴ فرزند، عاشق وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مروج مقاوم عادات مفید هستم. در همین جا انبوهی اجتناب کرده اند اصل العمل های خوش ذوق پر اجتناب کرده اند میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات، ترفندهایی برای ترغیب کودک هایتان برای بیشتر وعده های غذایی مصرف کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر شدن به خورندگانی بصری را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها فراوانی برای مصرف شده خانوار شخصی {خواهید یافت}.

دانستن درباره ناتالی اصولاً بدانید