چیا همراه خود دیابت نبرد می تدریجی – نیمه ۲ اجتناب کرده اند ۵

به نیمه ۲ اجتناب کرده اند مجموعه مقالات ۵ قسمتی با توجه به دانه های چیا خوش آمدید. فینال بار چیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند خواص a فوق العاده آن را مورد خطاب قرار دادم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه می دهیم راه اندازی شد کردم.

بلافاصله به تمرکزم بر روی استفاده اجتناب کرده اند چیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقشی کدام ممکن است ممکن است در دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیرین بودن قندی کدام ممکن است در کل روز تخصص می کنیم، بپردازم. داده ها زیادی در آنجا موجود است کدام ممکن است من می خواهم بر روی آنها هدف اصلی خواهم کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حقایق مهم را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزایایی را کدام ممکن است می توانند بلافاصله در اقامت ما استفاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاده سازی شوند، به اشتراک خواهم گذاشت.

امروزه در آمریکا، اصولاً گروه ما کشف نشده غذاهای تصفیه شده قرار دارند. اصولاً انواع های غذایی ما فرآوری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مملو اجتناب کرده اند شربت ذرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید قندهای پنهان است. انواع رستوران های فست فود در جاری {افزایش است}. آمریکا پادشاه غذاهای فوری، فرآوری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید تصفیه شده است، مناسب است؟ خوشایند، مطمئنا را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ – من می خواهم این را می گویم از تحقیقات اکنون نماد می دهد کدام ممکن است موج غذای تصفیه شده آمریکا در کشورهای اتحادیه اروپا شبیه ایتالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در سراسر} آسیا نیز در جاری افزایش است. متعدد اجتناب کرده اند گزارش‌های شگفت‌انگیز اجتناب کرده اند سطوح زیرین دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیماری‌های قلبی عروقی کدام ممکن است {در این} ملت ها کمترین میزان بود، اکنون در جاری اصلاح هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشکلات برای عجله افزایش می‌یابد از فناوری جدید کودکان اکنون کشف نشده بسیاری از اینها رژیم غذایی قرار دارند.

جدا از این، کودکان ما اکنون کشف نشده دنیای آنلاین را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیامک هستند. عادت به این فناوری اشکال مشکلات وزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیابت را بدتر کردن می تدریجی. کودک ها بازی مناسبی ندارند، آنها به واحد نمایش بصری معتاد هستند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید از نظر من فقدان بازی در کنار همراه خود غذاهای تصفیه شده، بمب هسته ای بدون صدای عصر جدید است.

این دلیل است، امروزه افزایش درگیر کننده مشکلات وزنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش فوری شیوع دیابت داریم. آنها قبلاً به این بیماری “دیابت بزرگسالان” می گفتند از به همان اندازه سالهای آخر بلوغ به نظر می رسد نشد. ما اکنون درمی یابیم کدام ممکن است کودکان اجتناب کرده اند سن ۵ سالگی به دیابت مبتلا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر ایده داده هایی کدام ممکن است من می خواهم تجزیه و تحلیل کرده ام، در نظر گرفته شده می کنم کدام ممکن است این انواع تقریباً در ده سال بلند مدت ۲ برابر احتمالاً خواهد بود.

متعاقباً، چیا چگونه در سبک اقامت ما برای نبرد همراه خود دیابت قرار خواهد گرفت؟ خوشایند، ابتدا اجازه دهید آنچه را کدام ممکن است همه وقت با توجه به تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیدگاه شخصی با توجه به خورده شدن مشاوره ام بگویم: هیچ قرص هر دو غذایی جادویی {وجود ندارد}، با این حال وعده های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبات خاصی موجود است کدام ممکن است اگر {به درستی} بلعیدن شوند، می توانند تمایز تحمیل کنند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر اساس چیا در تمام تحقیقات من می خواهم، قطعاً یکی اجتناب کرده اند آنها است.

در همین جا چیزی است کدام ممکن است ویلیام اندرسون، تمرکز بر کاربردهای چیا، وقتی اجتناب کرده اند او با توجه به موقعیت چیا در بالای همه چیز آغاز دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید تامین سطوح قند خالص پرسیدم، به من می خواهم ذکر شد.

مصرف کردن غذاهای مناسب، داروها غذایی همراه خود ساختار را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر محلول، حساسیت سلول ها را به انسولین افزایش می دهد، اجتناب کرده اند ترشح بیش اجتناب کرده اند حد جلوگیری می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسل به گلوکز توسط کبد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر احساس ها را بهینه می تدریجی کدام ممکن است به نوبه شخصی اجتناب کرده اند سطوح ناسالم قند خون جلوگیری می تدریجی. یکپارچگی ساختاری دانه چیا ظرفیت بازگرداندن ساختار به غذاهای تصفیه شده را دارد. پروتئین غنی چیا علاوه بر این اجتناب کرده اند قند خون مفید کمک می کند. پروتئین‌ها تغییر توسل به کربوهیدرات را تدریجی می‌کنند، کدام ممکن است باعث تدریجی شدن جدا شدن قند در خون می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به انسولین اجازه می‌دهد به همان اندازه مسئولیت شخصی را برای متعادل نگه از گرفتن درجه قند خون انجام دهد.

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند مزایای ظرفیت چیا در تدریجی کردن هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید تغییر کربوهیدرات ها به قند، مدیریت وزن است. جدا شدن آهسته گلوکز به کبد اجازه می دهد به همان اندازه گلوکز اضافی را توسل به تدریجی کدام ممکن است به صورت گلیکوژن ذخیره تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت خواستن برای جلوگیری اجتناب کرده اند افت آسیب رسان قند خون آزاد تبدیل می شود. هنگامی کدام ممکن است گلیکوژن آزاد تبدیل می شود، سطوح بهینه نشاط را محافظت می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هیکل را وادار می تدریجی به همان اندازه ذخایر چربی شخصی را بسوزاند. این نتایج اجتناب کرده اند مدیریت وزن همراه خود کاهش خواستن به ذخیره چربی در حین سوزاندن چربی کمک می کند.

بیل علاوه بر این شکسته نشده داد، بر ایده پیشنهادات مشتریان اجتناب کرده اند مبتلایان دیابتی، تحقیقات او بلعیدن سه قاشق غذاخوری را توصیه شده می‌تدریجی. ژل چیا (دانه های خیس شده در آب همراه خود نسبت وزنی ۹:۱ آب به دانه ها) همراه خود هر وعده غذایی. جذب چیا فوق العاده حیاتی است. این یکپارچگی ساختاری دانه است کدام ممکن است بیش اجتناب کرده اند ۱۴ برابر وزن شخصی آب توسل به می تدریجی، کدام ممکن است تغییر کربوهیدرات ها به قند را تدریجی می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجازه می دهد به همان اندازه هر غذایی کدام ممکن است می خورید توسل به بهتری داشته باشد. در صورت امکان، بیشتر است آن را به مدت ۲۴ ساعت در گذشته اجتناب کرده اند استفاده خیس کنید ({به دلیل} خواص آنتی اکسیدانی غنی چیا، پس اجتناب کرده اند هیدراته شدن به همان اندازه ۲ هفته در یخچال نگهداری تبدیل می شود). هضم مناسب‌تر غذاهایی کدام ممکن است می‌خورید، بیشترین پتانسیل را برای افزایش توسل به داروها مغذی حاضر می‌دهد کدام ممکن است اجتناب کرده اند پاسخ‌های متابولیکی مفید‌تر پشتیبانی می‌تدریجی.

به مشاوره ماریون گری، رئیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید صاحب فروشگاه خالص رمی چای واقع در ۶۴۳۲ North Ridge Road Madison Ohio 44057 (866-428-0575)،

من می خواهم بیش اجتناب کرده اند هفت سال است کدام ممکن است اجتناب کرده اند دانه چیا استفاده می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مشتریانم می فروشم. من می خواهم به مشتریانم توصیه شده کرده ام کدام ممکن است اجتناب کرده اند چیا به تعیین کنید ژل در زیبا ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محصولات پخته استفاده کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چیا را در رژیم غذایی شخصی به صورت خشک، روی غلات جدید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره بپاشند. ماریون شکسته نشده داد کدام ممکن است مشتریانی کدام ممکن است هم هیپوگلیسمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم هیپرگلیسمی دارند نتایج مثبتی را اجتناب کرده اند بلعیدن چیا گزارش کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاطرنشان کرد کدام ممکن است فراز را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشیب‌ها در کل روز پس اجتناب کرده اند بلعیدن چیا فوق العاده کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر مدیریت می‌شوند.

من می خواهم شخصاً اجتناب کرده اند چیا نیز استفاده کرده ام را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیده شده است ام کدام ممکن است درجه قند من می خواهم در کل روز فوق العاده مدیریت شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ملایم است. من می خواهم دیده شده است ام کدام ممکن است وقتی میوه های شیرینی شبیه پرتقال هر دو انبه را بعد اجتناب کرده اند مصرف کردن چیا می خورم، درجه قندم شبیه مصرف کردن آن توسط خودم بالا نمی رود. چیا تغییر قندها را در هیکل تدریجی می تدریجی.

چون آن است می بینید، چیا دارای تاریخچه فوق العاده جذاب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتانسیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید فواید فوق العاده زیادی برای دیابتی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید کسانی است کدام ممکن است در کل روز همراه خود سطوح نامنظم قند بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجه ناخوشایند می کنند. من می خواهم علاوه بر این منصفانه اصل العمل فوق العاده ساده همراه خود استفاده اجتناب کرده اند چیا را در زیر حاضر کرده ام. دفعه بعد منتظر نیمه سوم باشید:

دانههای چیا
غذای غلیظ بلند مدت
توسط پل ای