چگونه پنالتی تنهاچ منجر به پیروزی منچستریونایتد مقابل لیورپول شد؟


به گزارش وانانیوز،

به گزارش مجله سان؛ اریک تنهاچ با تصمیمی جالب نشان داد که با سرمربیان سابق منچستریونایتد متفاوت است.

پس از ثبت دو شکست متوالی در کارنامه شیاطین سرخ در فصل جدید لیگ برتر انگلیس، اولی در خانه برایتون و دومی در خانه مقابل برنتفورد، رویکرد متفاوتی در بازی حساس بعدی مقابل لیورپول نمایان شد. . اتفاقی که افتاد و منچستریونایتد با نمایش قابل قبولی در “اولدترافورد” رقیب قدیمی خود را ۲-۱ شکست داد و اولین پیروزی این فصل لیگ برتر را به دست آورد.

بسیاری از آنها تعجب کرده اند که تنهاخ بین باخت تیمش مقابل برنتفورد و منچستریونایتد که دوشنبه شب تیم یورگن کلوپ را شکست داد، چه کرد. به گزارش سان، تناک یک روز قبل از لغو روز استراحت، بازیکنانش را در هوای گرم به تمرین در کارینگتون کشاند و به آنها دستور داد ۱۳.۸ کیلومتر بدود، دقیقاً همان مسافتی که مقابل تیم میزبان مقابل برنتفورد دویدند. این تصمیم تنها در ابتدا خشم بسیاری از بازیکنان تیم را برانگیخت، اما تصمیم بعدی تنها خشم آنها را کاهش داد. سرمربی سابق آژاکس نه تنها برای بازیکنان این تیم بلکه برای خودش هم به این مجازات فکر کرد و به همین دلیل به پای آنها دوید.

او با این حرکت نشان داد که هیچ یک از بازیکنان تیم با او تفاوتی ندارند و این موضوع را با تصمیم بعدی نیمکت نشینی هری مگوایر و کریستیانو رونالدو تایید کرد. به نظر می رسد که تنهاچ حتی به مگوایر گفته است که دیگر گزینه اول برای کاپیتان منچستریونایتد نیست و برونو فرناندز را به عنوان کاپیتان تیم در بازی بعدی مقابل لیورپول انتخاب کرده است.

انتهای پیام/