چه کسی جایگزین فرهاد مجیدی در استقلال می شود؟


به گزارش وانانیوز،

باشگاه استقلال روز پر سر و صدا، اما همچنان عجیبی دارد. پس از جدایی فرهاد مجیدی، آبی های پایتخت خواستار جایگزینی مناسب برای او شدند و در این بین نام های متعددی روی نیمکت تیم خواهند نشست.

از آندره آ استراماچونی، لوچسیو و خوزه مورایس گرفته تا گزینه های ایرانی مانند نکونام، عنایتی و … که به طرق مختلف به نیمکت استقلال پیوند خورده اند. با وجود گذشت ۱۴ روز از استعفا و جدایی فرهاد مجیدی، مدیران استقلال هنوز موفق به جذب مربی مناسب نشده اند.

الکس نوری را می توان نزدیک ترین فرد به نیمکت استقلال نامید. انتخابگر هیبریدی های ایرانی و آلمانی که توافقات لازم با او انجام شد اما در نهایت به دلیل مطالبات مالی فراوان این انتخابگر، حضورش در ایران و نیمکت نشینی آبی ها لغو شد.

طولانی شدن روند مذاکرات اعتراض شدید هواداران را در فضای مجازی به دنبال داشت تا تعداد زیادی از هواداران استقلال که نگران وضعیت تیم خود بودند در مقابل ساختمان باشگاه تجمع کردند.

با این حال «آبی ها» امروز رسما وارد بازار نقل و انتقالات شدند و سجاد شهبازاده را به خدمت گرفتند اما البته مهم ترین دغدغه این روزهای هواداران، انتخاب جانشینی مناسب برای فرهاد مجیدی روی نیمکت آبی هاست.

شب گذشته در فضای مجازی نام ولادیمیر پتکوویچ به عنوان گزینه هدایت آبی ها اعلام شد که صحت ندارد زیرا دستمزد سرمربی سابق تیم ملی سوئیس چندین برابر مبلغ مورد نظر الکس نوری است و اگر مدیران استقلال توانستند مبلغ پتکوویچ را به مربی هیبریدی ایرانی-آلمانی پرداخت کنند.

اما مصطفی آیورلو مدیرعامل استقلال که در خارج از کشور به سر می برد در حال مذاکره با گزینه های دیگر است. گفته می شود ۳ مربی خارجی را در راس باشگاه در نظر می گیرند و مذاکراتی با آنها در حال انجام است و در بین این افراد یک مربی شانس بیشتری نسبت به بقیه دارد.

با توجه به رسانه ای شدن نام سایر گزینه های استقلال، مدیران باشگاه و واسطه های مذاکره کننده تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا از انتشار نام این مربیان و تنها نکته گزینه برتر جلوگیری کنند. که مرد رزومه قوی تری نسبت به الکس نوری دارد.

دقیقا روز گذشته مصطفی آدزورلو در گفت و گو با رسانه های رسمی باشگاه اعلام کرد که نام سرمربی جدید هفته آینده اعلام خواهد شد. هنوز نام جانشین فرهاد مجیدی به رسانه ها نرسیده است و باید دید بالاخره آبی ها چه زمانی سرمربی جدید خود را معرفی خواهند کرد.