پیروزی پرتغال مقابل رونالدو در لیگ ملت های اروپا/ اسپانیا در دقیقه ۹۰ از شکست فرار کرد.


به گزارش وانانیوز،

هفته دوم مسابقات فوتبال لیگ اروپا یکشنبه شب با دیدار تیم های ملی پرتغال و سوئیس پیگیری شد که پرتغال با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید.

بهترین گلزن سوئیس در دقیقه ۶ هریس سفروویچ بود که VAR پس از بررسی صحنه آن را رد کرد. ویلیام کاروالیو در دقیقه ۱۵، کریستیانو رونالدو در دقایق ۳۵ و ۴۰ و ژائو کانسلو در دقیقه ۶۸ گلزنان این دیدار بودند.

در دیگر دیدار گروه دوم لیگ A، جمهوری چک مقابل اسپانیا به تساوی ۲ بر ۲ دست یافت. یاکوب پساک در دقیقه ۴ دروازه ماتادورها را باز کرد اما گاوی در دقیقه ۳ + ۴۵ گل تساوی را به ثمر رساند. یان کوهتا در دقیقه ۶۶ باز هم جمهوری چک را پیش انداخت اما اینیگو مارتینز در دقیقه ۹۰ برای دومین بار بازی را به تساوی کشاند.

در این جدول در رده های اول و دوم پرتغال و جمهوری چک با چهار امتیاز قرار دارند. اسپانیا با دو امتیاز در رده سوم قرار دارد.

صربستان در گروه چهارم لیگ B با نتیجه ۴ بر ۱ اسلوونی را شکست داد. آقایان الکساندر میتروویچ در دقیقه ۲۴، میلینکوویچ ساویچ در دقیقه ۵۶، لوکا یوویچ در دقیقه ۸۵ و نمانیا رادونیک در دقیقه ۲+۹۰ و اسلوونی در دقیقه ۳۰ توسط پتار استویانوویچ بودند.

نروژ نیز در خانه سوئد با نتیجه ۲-۱ پیروز شد. ارلینگ هالند در دقیقه ۲۰ (از روی نقطه پنالتی) و ۶۹ دروازه سوئد را باز کرد و آنتونی آلاگا در دقیقه ۲ + ۹۰ یکی از گل های میزبان را به ثمر رساند. نروژ با شش امتیاز در صدر جدول این گروه قرار دارد.

در گروه دوم لیگ C، دیدار قبرس و ایرلند شمالی با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید و یونان با نتیجه یک بر صفر کوزوو را شکست داد. یونان با شش امتیاز و کوزوو با سه امتیاز در دو رده اول جدول گروه دوم مسابقات لیگ C قرار دارند.

در چهارمین بازی گروه C لیگ برتر مقدونیه شمالی با نتیجه دو بر صفر مقابل جبل الطارق به برتری رسید. گرجستان نیز با نتیجه ۵ بر ۲ بلغارستان را شکست داد و با ۶ امتیاز صدرنشین مرحله گروهی شد.

تیم های سن مارینو و مالت از گروه دوم لیگ D مقابل یکدیگر صف آرایی کردند و مالت با نتیجه ۲ بر صفر حریف خود را شکست داد و در رده دوم جدول قرار گرفت.

انتهای پیام/