پیروزی جاران کی روش در آخرین آزمون قبل از جام جهانی


به گزارش وانانیوز،

تیم ملی فوتبال ایران که خود را برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر آماده می کند، عصر امروز پنجشنبه در ورزشگاه خالی آزادی به مصاف تیم ملی نیکاراگوئه رفت.

ملی پوشان ایران در این دیدار با ترکیب علیرضا بیرانوند، سیدآریا برزگر، مرتضی پورعلیگنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، ابوالفضل جلالی، وحید امیری، محمدحسین کنعانی زادگان، رامین رضاییان، امید نورافکن و رزبه چشمی به میدان رفتند.

کی روش در این دیدار در شرایطی تیمش را به میدان فرستاد که لژیونر وجود نداشت و به همین دلیل ترکیب متفاوتی را به میدان فرستاد.

ملی پوشان سه روز بعد از این دیدار یعنی ۳۱ آذرماه به قطر اعزام می شوند و آخرین دیدار تدارکاتی را ۴ آذر قبل از شروع جام جهانی مقابل تونس برگزار خواهند کرد.

نیکاراگوئه با ترکیب الیور لوپز، ماروین فلتس، اریک تلس، داویلا، اکودو، جیسون کورونل، مونکادا، هارولد مدینا، مارلون لوپز، فلورس، ترمینو به مصاف یاران کی روش رفت.

در دقیقه ۵ پس از توپ ربایی بازیکن نیکاراگوئه، وحید امیری ارسالی را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد و ضربه سر ترابی به طرز خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۰ شوت برایان لوپز از داخل محوطه جریمه به علیرضا بیرانوند رسید.

پس از اشتباه مدافع نیکاراگوئه در دقیقه ۱۵، توپ به امید بازتاب دهنده ها رسید و او زمینی را از سمت چپ مرکز به سمت محوطه جریمه فرستاد و توپ به ترابی رسید. سپس مدافع مقابل خود را دریبل زد و با یک ضربه محکم اولین گل ایران را به ثمر رساند.

در دقیقه ۳۱ ماریو در محوطه جریمه ایران موقعیت خطرناکی داشت که ضربه او توسط روزبه چسمی از روی خط دروازه دفع شد.

پیروزی جاران کی روش در آخرین آزمون قبل از جام جهانی

در دقیقه ۴۵ جاناتان مونکادا از پشت دفاع ایران وارد محوطه جریمه شد اما ضربه او با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
در دقیقه ۱+۴۵ ضربه خطرناک ترابی از داخل محوطه جریمه نصیب دروازه بان حریف شد.

در دقیقه ۷۵ نیکاراگوئه با کار گروهی در داخل محوطه جریمه صاحب موقعیت شد که حسینی با واکنشی زیبا ضربه برایان لوپز را مهار کرد.
در دقیقه ۷۹ ضربه خطرناک ابوالفضل جلالی از کنار دروازه به بیرون رفت.