پیام اسرای فلسطینی در زندان رژیم صهیونیستی به زائران: ما را فراموش نکنید.


به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس ، جمعی از اسرای فلسطینی در صحرا در زندان های اشغالی، اتاق های قرنطینه و سلول های انفرادی به ویژه به امت عربی و اسلامی و به ویژه زائران عزیزمان با سلام و درود فراوان. . و پیامی آمیخته با حسرت و دلتنگت هستیم. امروز از طریق یک پیام مکتوب با شما صحبت خواهیم کرد و فردا با شما رو در رو صحبت خواهیم کرد و انشاالله در مسجد الاقصی ملاقات خواهیم کرد.

مقدر شده است که ما بین محراب نماز و جهاد متحد شویم و از نقطه صفر با این اشغالگر مخالفت کنیم و درگیر مدام باشیم که ایمان و تقوا را در ما افزایش داد.
زائران عزیز امروز در زیباترین روزهای خداوند متعال زندگی می کنیم و شما در پاک ترین جای زمین هستید و دل ما مشتاق پا گذاشتن بر این زمین است.
دعا می کنیم و همه امیدواریم که ما را در دعای خود فراموش نکنید و این نعمت را به ما عطا کنید که زندان اشغالگر و زنجیر ملعون آن را از ما سلب کرده است.
استقامت و پیروزی و شکیبایی ما را در مصیبت ها و آزادگی ها از خداوند بخواهید و خداوند غم و اندوه ما را بزودی برطرف کند و خانواده های خود را ببینیم و به ندای خداوند متعال با شما بیت المقدس را پیروز شویم.
خداوند اعمال و نذورات ما را از ما و شما بپذیرد.
برای برادران اسیر شما در زندان: محمود ارده، محمد ارده، نبیل المگیر، زکریا الزبیدی، منادل نفیات، علی الصفوری، ماهر الحشلومون، انوار العسا، عبدالله ارده، جاسر رداد، ایاد جرادات، محمود ابوشارین.

انتهای پیام/.
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید