پودینگ نان ضایعات صفر – حقایق را بجوید


مطمئنا، مطمئنا، نان موزی. ممکن است شخصاً آن را ترجیح می دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات پنکیک هر دو نان موزی را همراه خود موز رسیده مناسب می کنم. با این حال با اشاره به عامل خاص چطور؟

اجتناب کرده اند موز رسیده برای پودینگ نان بیشترین استفاده را ببرید! شکر را می گیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودینگ نان را مرطوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوش ذوق می کنند. فرمول بی نظیر پودینگ نان را در کتاب ممکن است {خواهید یافت}. هدف ممکن است اجتناب کرده اند Zero Waste Cooking For Dummies® این بود کدام ممکن است برانگیخته ممکن است برای کاهش ضایعات وعده های غذایی باشد. همراه خود این جاری، ارائه می دهیم برانگیخته شد به همان اندازه خلاقیت شخصی را آزاد کنید! {در این} اصل ممکن است اجتناب کرده اند نان سودا همراه خود آلبالو خشک کدام ممکن است اوایل ماه مناسب کردم استفاده کردم. باقی مانده ها را فریز کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} اصل پخت استفاده کردم. این پودینگ نان قطعا اجتناب کرده اند خوب موز رسیده خوش ذوق تر است را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده نان نوشابه توسط خودم {خواهد بود}!

این این سیستم ریزی وعده های غذایی نیست، این سیستم ریزی مورد استفاده قرار گیرد اجتناب کرده اند غذای شماست

قیمت چرخ دنده غذایی {به دلیل} عناصر بسیاری در کل زنجیره تامین چرخ دنده غذایی (اجتناب کرده اند جمله قیمت گاز) اوج به فلک کشیده است. خلاص شدن اجتناب کرده اند شر وعده های غذایی شبیه خلاص شدن اجتناب کرده اند شر پول است. بالقوه است ۲ بار به ریختن خوب موز در سطل زباله در نظر گرفته شده نکنید، با این حال اکنون زمان کدام ممکن است متوقف شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول شخصی را پس انداز مالی کنید.

چه می‌شود اگر شبیه به طور کدام ممکن است با اشاره به مراقبت اجتناب کرده اند سگ، گربه هر دو نوزادتان در نظر گرفته شده می‌کنید، با اشاره به وعده های غذایی نیز در نظر گرفته شده می‌کنید. ممکن است ساده آنها را در یک واحد اتاق نمی گذارید، در را از نزدیک می بندید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هیچ وجه آنها را تجزیه و تحلیل نمی کنید، اینطور نیست؟ عدد! پس چرا این کار را همراه خود موز هر دو سایر چرخ دنده غذایی روی پیشخوان هر دو در فریزر انجام دهید؟

به معنای واقعی کلمه هستند، ممکن است احتمالاً در جاری حاضر موز روی میز شخصی دارید کدام ممکن است ارائه می دهیم خیره شده است.

پودینگ نان برای نجات

پودینگ نان قهرمان ضایعات چرخ دنده غذایی است از نان بیات را بلعیدن می کرد. نکاتی را {در این} مورد در صفحه ۲۸۳ کتاب ممکن است {خواهید دید}. شکوه پودینگ نان اینجا است کدام ممکن است به همان اندازه روزی کدام ممکن است نان، تخم مرغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری مایع تولید دیگری ({در این} مورد شیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موز له شده) دارید، واقعاً می توانید تعدادی از ماده را اصلاح دهید. می توانید ادویه های مختلف (جوز هندی، ادویه پای کدو تنبل، دارچین، فلفل دلمه ای – هر دو حتی آن را شور کنید) اضافه کنید. می توانید طیف گسترده ای از مختلف شکر هر دو مقدار کمتری شکر را اضافه کنید ({در این} مورد شکر را بردن کردم از موز هم شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم رطوبت دارد).

خیلی احتمالات! بگو چه مختلط اجتناب کرده اند نان، ادویه را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه مناسب می کنی!

تجهیزات چاپ

پودینگ نان موز ضایعات صفر

نویسنده Rosanne Rust MSRDN، www.rustnutrition.com

اجزا

 • ۳ عینک نان بی رنگ، مکعبی ممکن است اجتناب کرده اند نان سودا همراه خود آلبالو خشک استفاده کردم
 • ۳ موز رسیده
 • ۳ تخم مرغ
 • ۱/۲ فنجان شیر
 • ۱/۲ قاشق کودک عصاره وانیل خالص
 • ۱ قاشق کودک دارچین آسیاب شده
 • ۲ قاشق های کودک شکر اسپرسو ای هر دو گرانول
 • توت های معاصر
 • خامه زده شده انواع ممکن است

جهت ها

 • کف را انتخاب کنید و انتخاب کنید کناره های خوب ظرف پخت ۸ در ۸ اینچی هر دو ۲ لیتری را چرب کنید. فر را همراه خود دمای ۳۵۰ سطح فارنهایت خوب و دنج کنید.

 • همه چرخ دنده را در ترکیب کردن کن هر دو غذاساز پر سرعت بریزید. هم بزنید به همان اندازه یکدست را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیب کردن شوند (حدود ۱-۲ دقیقه).

 • ترکیب کردن موز را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخم مرغ های خامه ای را روی حبه های نان بریزید. روی آن را همراه خود شکر بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت ۴۵ به همان اندازه ۵۰ دقیقه بپزید، به همان اندازه روزی کدام ممکن است وسط آن جذاب شود.

 • به سختی سرماخوردگی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرو کنید (هر دو در دمای اتاق بخورید). موجود در ظروف سرو بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن توت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه شکل گرفته اختیاری بمالید.

نظر

موز متنوع شکر در اصل العمل های پودینگ نان استاندارد تبدیل می شود. آنها هم شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم رطوبت را اضافه می کنند.