پس از بازگشت به استقلال؛ فتح الله زاده تا ۲۴ آبان از ساختمان باشگاه خارج می شود!


به گزارش وانانیوز،

علی فتح الله زاده در تاریخ ۷ آبان ۱۳۷۵ برای اولین بار به سمت مدیرعاملی باشگاه استقلال منصوب شد و در اولین دوره مدیرعاملی خود تا ۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۲ نزدیک به هفت سال مدیرعاملی این باشگاه را بر عهده داشت. او پس از جدایی از این گروه، بار دیگر در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۵ سکان هدایت باشگاه استقلال را به دست گرفت و تا شهریور ۱۳۸۶، یعنی یک سال و چهار ماه بعد، بار دیگر به صورت تمام وقت به باشگاه استقلال رسید.

فتح الله زاده پس از جدایی از این گروه، مجدداً در ۲۸ خرداد ۱۳۸۸ مدیرعامل باشگاه استقلال شد و این بار برای مدت نسبتاً طولانی (تقریباً چهار سال) تا ۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ مدیرعاملی باشگاه استقلال را برعهده داشت. اما پس از آن به جز یک دوره کوتاه سه هفته ای در اسفندماه ۱۳۹۷، دیگر مدیرعامل باشگاه استقلال نبود!

در تمام این سال ها یکی از آرزوها و آرزوهای بزرگ مدیرعامل فعلی باشگاه استقلال (در سال هایی که صندلی به یاد اردوی ناصر حیازی زده بود) انجام فعالیت های اداری و وظایف مهم استقلال بود. باشگاه در همین کمپ. فتح الله زاده که بیست و سوم مهرماه گذشته برای چهارمین بار (منهای دوره میانی سه هفته ای) مدیرعامل باشگاه استقلال شد، فردای آن روز به کمپ زنده یاد حجازی رفت و یکی از دفاتر نیمه کاره در کمپ زنده را سفارش داد. . زنده یاد حجازی باید سریع خود را برای حضور مدیرعامل باشگاه آماده کند.

یکی از نزدیکان به مدیریت باشگاه استقلال گفت: طبق دستور مدیرعامل جدید، فتح‌الله زاده تا ۲۴ آبان رسماً دفتر خود در کمپ یاد حجازی را تغییر می‌دهد و به آنجا می‌رود تا در همان محل انجام امور باشگاه باشد. . استقلال را تضعیف کند