پروژه پادگان در آستانه افتتاح است/ بسیج رکن اصلی انقلاب است


به گزارش خبرگزاری فارس از زنجان، مجید نشی مقدم رئیس شورای اسلامی شهر زنجان امروز در جلسه علنی شورای شهر که در شهرداری زنجان برگزار شد، با تبریک یکشنبه بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیج اظهار داشت: اگر بخواهیم. برای تعریف جمهوری اسلامی و انقلاب اسلامی، رکن اصلی آن بسیج است.

اولین مرد شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به تاریخچه بسیج افزود: در دوران دفاع مقدس بسیج به سرعت جای خود را در میدان جنگ باز کرد و همه متوجه شدند که رهبران اصلی و مقاومت کنندگان اصلی جنگ بودند. بسیج و بسیجیان. ، و در پایان جنگ تصور می شد که وقتی جنگ تمام شد، کار باسیوس تمام شد، اما باسیوس همچنان فعال است و در حال خدمت است.
وی با اشاره به سخنان امام خمینی (ره) در خصوص بسیج، تصریح کرد: تعبیر سخنان امام خمینی (ره) در خصوص بسیج معنا و مفهوم زیادی دارد.
نشی مقدم ضمن قدردانی از زحمات و زحمات بسیجیان در دو ماه اخیر گفت: بسیج تنها نهادی است که می تواند در برابر این حوادث و بحران های کشور از خود دفاع کند.
نفر اول شورای اسلامی شهر زنجان ظهر در خصوص نهضت آسفالت گفت: عملیات بزرگ نهضت آسفالت زنجان پس از ۶ ماه به پایان می رسد و وارد فاز جدیدی از عملیات عمرانی شهر می شویم.
منظورش پروژه ساخت و ساز بود میدان سبز وی افزود: فاز اول پروژه عمرانی میدان سبز به مرحله پایانی خود نزدیک می شود و به زودی افتتاح می شود.
نشی مقدم درباره پروژه تقاطع شرقی پادگان زنجان گفت: در این پروژه با تخریب کارگردان پیش از این آماده سازی و زیرساخت ها نیز رو به اتمام بوده و با افتتاح رسمی وارد چرخه ترافیکی شهر خواهند شد.
مرد اول شورای شهر زنجان با اشاره به نزدیک شدن به فصل سرد سال گفت: با توجه به آسفالت ریزی های بزرگ در زنجان دغدغه اصلی ما نگهداری و حفاظت از آن است و طبق تمهیدات اندیشیده شده مقرر شد از یخ زدایی استفاده شود. محلول ها برای محافظت از آسفالت تا حد امکان از نمک استفاده نکنید.
نشی مقدم با تاکید بر اهمیت حفظ زیرساخت های شهری گفت: از دستگاه های خدمات رسان مانند شرکت گاز استان زنجان تقاضا داریم در فصول سرد سال از آسفالت حفاظت کنند و از حفاری تا حد امکان خودداری کنند.
وی افزود: دستگاه های خدمات رسان زنجانی که خدمات حفاری را ارائه می دهند باید تلاش کنند تا کمترین آسیب را به سازه های شهری به ویژه آسفالت و جداول سطح شهر که هزینه آن توسط خود آنها پرداخت می شود وارد کنند تا مزاحمتی برای مردم ایجاد نشود.
انتهای پیام/۷۳۰۰۵
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید