پرسپولیس ۱ – ۰ مس رفشانیان/صدرنشی با پیروزی اقتصادی


پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر مقابل مس رفسنجان پیروز شد و به عنوان قهرمانی لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش ایسنا، در چارچوب هفته نهم لیگ برتر ایران، پرسپولیس و مس رفسنجان از ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به سود شاگردان گل محمدی به پایان رسید.

با این نتیجه روند شکست ناپذیری مس رفسنیان پس از ۹ هفته پایان یافت و پرسپولیس پس از دو هفته ناکامی به پیروزی رسید.

پرسپولیس یک – مس صفر

گل: یورگن لوکادیا در دقیقه ۱۹ برای پرسپولیس

نکته ها

پرسپولیس: اول – ۱۸ امتیاز

مس: ۶ – ۱۳ امتیاز

کارت زرد: فرشید باقری، جفرسون باهیا و حامد لخ از مس رفسنجان – وحید امیری از پرسپولیس.

کارت قرمز:-

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلیگانی، گلسیانی، وحید امیری (علی نعمتی ۸۵)، اسماعیلی فر، کمال سوگنیا، سینا اسدبیگی، سعید صادقی (فرشاد فرجی ۹۰)، یورگن لوکادیا (شیخ علیحرمی ۷۰) ).

ترکیب مس: حامد لاک، جفرسون بایا، رامتین سلیمان زاده، شاهین توکلی، حسن جعفری (محمدحسین کریم زاده ۶۴)، میثم تیموری (مهدی ترکمن ۷۵)، فرشید باقری، سیدمهدی حسینی (مهرداد رضایی ۸۶)، امارازعلیه ۸۶. (گادوین منشا ۶۴).

موقعیت های خطرناک

در دقیقه چهارم سروش رفیعی اولین موقعیت بازی را ایجاد کرد اما ضربه حامد لک او را به کرنر فرستاد. در دقیقه ۱۸ بر اثر برخورد توپ به دست رامتین سلیمان زاده، داور پنالتی نشان داد.

گل: در دقیقه ۱۹ یورگن لوکادیا پنجمین گل فصل خود را به ثمر رساند و از روی نقطه پنالتی دروازه حامد لک را باز کرد و پرسپولیس با یک گل پیش افتاد.

بعد از گل پرسپولیس بازی هیچ موقعیت خطرناکی نداشت. در دقیقه ۶۰ یک موقعیت شوت برای سروش رفیعی ایجاد شد که ضربه او به کرنر رفت و نتیجه ای حاصل نشد. در دقیقه ۶۲ ضربه سر فراز امامعلی از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

خطرناک ترین موقعیت برای مس در دقیقه ۷۸ ایجاد شد که ضربه شیمبا از جلوی محوطه جریمه پرسپولیس با اختلاف کم از تیرک دروازه پرسپولیس خارج شد. در دقیقه ۸۲ پاس ترکمن در محوطه جریمه به کریم زاده رسید اما این بازیکن به بدترین شکل توپ را به بیرون زد.

در دقیقه ۸۷ پرسپولیس از زیر فشار حریف بیرون آمد اما ضربه سر گلسیانی به کرنر توکلی رفت.