پرتاب در کلاس سوم پر امتیازترین زوج های دوران ماهر کونسیچ هستند. آموزش


به مشاوره فانئوس،

مهدی طارمی در حالی در پورتو می درخشد کدام ممکن است خوب روزنامه اصلی پرتغالی آمار جالبی اجتناب کرده اند او را انتخاب کنید و انتخاب کنید همسرش در جریان حمله این گروه آشکار کرده است. به گزارش روزنامه پرتغالی جوگو. زوج مهدی طارمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانلسون همراه خود ۴۲ گل در مجموع قهرمانی این فصل، سومین زوج گلزن زیر تذکر سرخیو کونچیچ در کل خوب فصل هستند.

بر مقدمه این گزارش؛ مهاجم برزیلی پورتو {در این} فصل ۲۰ گل در تمامی رقبا ها برای گروه خرس هدایت کنسچو به ثمر رساند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهدی طارمی نیز در تمامی رقبا ها ۲۲ گل به ثمر رساند. اجتناب کرده اند این حیث دوتایی «ترمی را انتخاب کنید و انتخاب کنید وانلسون» همراه خود ۴۹ گل پس اجتناب کرده اند «باریلاس مارگا-ابوباکار» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «مارگا سوارز» همراه خود ۴۳ گل قرار دارند.

همراه خود ملاحظه به اینکه پورتو به همان اندازه در گذشته اجتناب کرده اند بالا فصل ۴ تفریحی تولید دیگری در لیگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید حداقل خوب تفریحی تولید دیگری در جام حذفی پرتغال داشته است، پیش بینی {می رود} ۲ تارمه اوانیلسون رکورد شخصی را افزایش بخشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان بهتری نسبت به شخصی ۲ داشته باشند.

کونیسیائو ۴۷ ساله کدام ممکن است اجتناب کرده اند سال ۲۰۱۷ هدایت پورتو را برعهده دارد، برای سومین بار در آستانه قهرمانی در لیگ برتر پرتغال است.

انتهای پیام/