پاس گل های طارمی لیگ قهرمانان اروپا ۲ مقابل جران آزمون/ برد اینتر مقابل بارسلونا و تحقیر آژاکس


به گزارش وانانیوز،

با برگزاری دیدارهای گروه A تا D، مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا عصر سه شنبه پیگیری شد.

در گروه A، لیورپول در آنفیلد میزبان گلاسکو رنجرز بود و با نتیجه ۲-۰ پیروز شد. ترنت الکساندر آرنولد در دقیقه ۷ و محمد صلاح در دقیقه ۵۳ (از روی نقطه پنالتی) گل های قهرمان فصل ۱۹-۲۰۱۸ لیگ قهرمانان را به ثمر رساندند. آژاکس در خانه با نتیجه تحقیرآمیز ۶-۱ مغلوب ناپولی شد. ناپولی با ۹ و لیورپول با ۶ امتیاز مقام های اول و دوم جدول گروه را کسب کردند.

در دیدارهای گروه B، پورتو و بایرلورکوزن به مصاف هم رفتند که پورتو با نتیجه ۲-۰ پیروز شد. گلزنان این بازی زایدو در دقیقه ۶۹ و گالنو در دقیقه ۸۷ بودند و مهدی طارمی برای هر دو گل پاس گل داد. طارمی ۹۰ دقیقه در زمین حضور داشت و سردار آزمون از روی نیمکت لورکوزن این دیدار را تماشا کرد. یاران آزمون با اخراج فریمپونگ در دقیقه ۸۸ این بازی ۱۰ نفره را به پایان رساند.

کالوم هادسون اودوی در دقیقه ۱۶ دروازه میزبان را باز کرد که به دلیل خطا توسط VAR مردود اعلام شد. طارمی در دقیقه ۴۱ این دیدار موفق به گلزنی شد اما پس از بررسی صحنه با VAR داور این گل را مردود اعلام کرد و صحنه مشکوک چند ثانیه قبل برای بایرلورکوزن یک پنالتی به ارمغان آورد که دیگو کاستا آن را هدر داد.

در همان بازی گروه B، اتلتیکو مادرید میزبان کلوب بروژ بود و ۲ بر صفر شکست خورد. کمال سووا در دقیقه ۳۶ و فران جوتگلا در دقیقه ۶۲ دروازه روژیبلانکو را باز کردند و آنتوان گریزمان در دقیقه ۷۶ پنالتی اتلتیکو مادرید را از دست داد. بروژ با ۹ امتیاز ممکن صدرنشین شد و بایر لورکوزن، پورتو و اتلتیکو مادرید با سه امتیاز و با تفاضل گل در رده های دوم تا چهارم گروه B قرار دارند.

در مهمترین بازی سه شنبه شب تیم های اینتر و بارسلونا به مصاف هم رفتند که اینتر با نتیجه یک بر صفر پیروز شد. اولین صحنه مهم این دیدار، برخورد توپ به اریک گارسیا در محوطه جریمه بارسا بود و داور صحنه قبل را پس از بررسی صحنه با کمک VAR، آفساید اعلام کرد. اینتر سپس در دقیقه ۲+۴۵ از هاکان چالهان اوغلو یک گل به ثمر رساند.

پدری در دقیقه ۶۷ دروازه نراتزوری را باز کرد اما کمک داور ویدیویی باز هم در این صحنه تاثیرگذار بود و روی آنسو فاتی خطا کرد. اینتر با شش امتیاز در رده دوم گروه C قرار دارد و بارسلونا با سه امتیاز سوم است. بایرن مونیخ با ۹ امتیاز صدرنشین این گروه است.

تیم تاتنهام نیز در آلمان به مصاف آینتراخت فرانکفورت رفت و با تساوی بدون گل به پایان رسید. مارسی نیز در خانه مقابل اسپورتینگ لیسبون به پیروزی ارزشمند ۴-۱ دست یافت. اسپورتینگ با شش امتیاز همچنان صدرنشین گروه D است و تاتنهام و فرانکفورت با چهار امتیاز در رده های دوم و سوم قرار دارند. مارسی با سه امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

نتایج کامل دیدارهای امشب لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

گروه الف
لیورپول ۲ – گلاسکو رنجرز صفر
آژاکس ۱ – ناپولی ۶

گروه B
پورتو ۲ – بایر لورکوزن صفر
کلوب بروژ ۲ – اتلتیکو مادرید صفر

گروه C
اینتر ۱ – بارسلونا صفر
بایرن مونیخ ۵ – ویکتوریا پلزن صفر

گروه D
اینتراخت فرانکفورت صفر – تاتنهام صفر
مارسی ۴ – اسپورتینگ لیسبون ۱

انتهای پیام/