وزیر دفاع در ادامه ساخت هواپیمای مسافربری داخلی – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، سردار سرتیپ محمدرضا آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پیامی به امیر افشین کاجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع، درخواست جدی رئیس جمهور برای ساخت و ساز را پیگیری کرد. هواپیمای مسافربری

گفتنی است این اقدام پس از بازدید حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان از شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) در اصفهان و دستور طراحی و ساخت هواپیمای مسافربری از سوی وی صورت گرفت. امیر آشتیانی در نامه ای به مدیرعامل سازمان صنعت هوایی، رئیس جمهور را موظف به اجرای دستورات وی کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

رییس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع؛ سرتیپ دوم دکتر افشین کجه فرد

سلام

ضمن تبریک و تهنیت به حضرت محمد و آل محمد (ص) ضمن ابراز خوشحالی و قدردانی از کارکنان وزارت دفاع از حضور و حضور پربرکت حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در مجموعه شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) از شرکت های تابعه. وزارت دفاع و صدور دستورات ساخت و تولید هواپیمای مسافربری و تاکید مجدد بر این درخواست در حسینی جماران، بلافاصله در حرکتی جهادی و شتاب زده، طرح ها و برنامه های اجرایی را تدوین می کند. برای دستیابی به عوامل استراتژیک

انتظار می رود با اتکال به خداوند متعال و بهره گیری از ساحت مقدس و نورانی جنسیت هستی، امکان حضرت ولی عصر (عج) و با همکاری و هم افزایی نزدیک همه ظرفیت های ملی و غیر نهادی، فراهم شود. شرکت های دانش بنیان، کارکنان و وزارت دفاع و انکشاف همکاری های عمرانی و نظامی و بویژه اجرای قراردادهای اخیراً نهایی شده، در اسرع وقت و با در نظر گرفتن کلیه الزامات و استانداردهای فنی و امنیتی پایگاه های مربوطه، اقدام نمایند. اقدام لازم و گزارش پیشرفت آن به رئیس جمهور و مردم شریف ایران.

امیدوارم با اخلاص و توسل به ائمه اطهار(ع) در منویات حکیمانه حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) گام های استوار و مؤثری بردارید و از شهدای عزیز یاری جویید و از خانواده محترمشان و بزرگواران طلب دعای خیر کنید. ملت سرافراز ایران اسلامی انشاالله در این کار خطیر موفق باشید.