واکنش مدیر رسانه ای باشگاه استقلال به حق پخش تلویزیونی


به گزارش وانانیوز،

مدیر رسانه ای این تیم نیز مانند بازی قبلی استقلال در ورزشگاه آزادی، پس از پیروزی مقابل مس کرمان در اتاق نشست خبری اعلام کرد که در صورت وجود دوربین های تلویزیونی به دلیل مسائل حق پخش، کنفرانس سرمربی استقلال برگزار نمی شود. اگر سالن را ترک کنند کنفرانس برگزار می شود.

وی همچنین اضافه کرد: مصطفی آیورلو و مدیران باشگاه برای درآمدزایی تلاش زیادی می کنند اما مدلی که بازی امروز پخش شد و تبلیغات سانسور شد توهین به هواداران استقلال است. آیا چنین الگویی در دنیا مشاهده شده است؟ هواداران بسیار نگران هستند. من هرگز این الگوی برش تصویر را ندیده بودم. مدیرعامل باشگاه قبل از بازی با پولادگر، مجدی و دردوگر صحبت کرد. اگر از باشگاه حمایت نشود کی می خواهد پشت باشگاه بایستد؟

مدیر رسانه ای استقلال گفت: باشگاه استقلال برای یافتن اسپانسر مشکل دارد. اما تلویزیون آن را پخش نمی کند. امیدوارم این تعصب پایان یابد. از ایجاد درآمد که حق باشگاه است جلوگیری می شود باشگاه باید از توانایی های خود استفاده کند.

وی ادامه داد: ارقامی شنیده ایم که پرداخت شده است اما بحث حق پخش در اختیار معاونت حقوقی و عیارلو مدیرعامل باشگاه استقلال است. مبلغ پرداختی و پرداخت یا عدم پرداخت توسط باشگاه نظارت می شود

مدیر رسانه ای استقلال در پاسخ به اظهارنظر خبرنگار رادیو مبنی بر اینکه چرا این اتفاق فقط در مسابقات این تیم می افتد، گفت: چون استقلال در احقاق حق خود پیشتاز است. شرایط درآمدزایی سایر باشگاه ها نیز با استقلال متفاوت است و نمی توانم به جای آنها صحبت کنم. یک باشگاه با بخش صنعتی مرتبط است و دیگری با مکان دیگری.

زرندی گفت: نمی توانم برای باشگاه پرسپولیس صحبت کنم و فقط برای باشگاه خودمان صحبت می کنم. اگر ندانم پول پرداخت شده است یا نه، نمی گویم پرداخت شده است.

وی در خصوص اظهارات اخیر صادق درودگر پاسخ داد: نمی توانم به جای حرف های او صحبت کنم. تنها چیزی که می توانم بگویم در مورد تصمیم باشگاه است که تا زمانی که دوربین های تلویزیونی در نشست خبری حضور نداشته باشند، سرمربی محترم ما در کنفرانس حضور نخواهد داشت.

مدیر رسانه ای استقلال در پاسخ به اظهار نظر خبرنگاری مبنی بر اینکه جالب نیست ساپینتو در جلسه حاضر شود تا برای مردم اظهارنظر کند، نگوید اینجا دوربین است و به همین دلیل به کنفرانس نمی روم. و بنابراین نباید کورکورانه از اقدام این باشگاه دفاع کرد.وی گفت: اصلا دفاع کور نیست. خود شما می گویید عکس برای مردم است، آیا باید عکس برای مردم پخش شود تا نصف عکس از بالا بریده شود؟ آیا این عکس مردم است؟

وی درباره اینکه پرسپولیس درخواستی مثل استقلال دارد اما با توجه به تعامل با صداوسیما مشکل را حل می کند، گفت: من نمی توانم برای هیچ باشگاه دیگری صحبت کنم و فقط می توانیم برای تیم خود صحبت کنیم.

انتهای پیام/