هوش مصنوعی پیکاسو را برهنه نقاشی می کند ، درست مانند پابلو


پیکاسو برهنه

در سمت چپ ، اشعه ایکس تنهایی را نشان می دهد ، اثری که تحت رژیم کور پیکاسو یافت می شود. در سمت راست ، بازآفرینی رنگی پر از رنگ.

املاک پابلو پیکاسو / اکسیا پالوس

پابلو پیکاسو قبل از شهرت ، هرگز پولی برای مصالح هنری نداشت ، بنابراین مانند دیگر هنرمندان در حال مبارزه ، برای ایجاد آثار روی سایبان موجود نقاشی می کرد و در نتیجه تصاویر قبلی را مبهم می کرد.

این نقاشی ، که بیش از نیم قرن زیر تصویر دیگری قرار داشت ، به لطف هوش مصنوعی زنده شد.

این یک نقاشی از یک زن برهنه است ، با عنوان The Trouble Crouching Nude. در سال 2010 ، اشعه ایکس نشان داد که زیر یک نقاشی رنگ روغن در سال 1903 توسط پیکاسو غذای مرد کور ، که یکی از مهمترین آثار بازیگران آبی از دوره آبی از 1901 تا 1904 محسوب می شود ، پنهان شده است. در این مدت ، او اغلب رنگ زرد را نقاشی می کرد. در همان رنگ و سبز مایل به آبی ، با برجسته های گاه به گاه تن های گرم مانند زنگ یا طلا.

پیکاسو یک زن برهنه را با ویژگی لحن آبی دوره ای به تصویر می کشد ، دقیقاً بر اساس خلق مجدد که نقاشی را دوباره به یک مالش سه بعدی تبدیل می کند. این نمایشگاه در سراسر یکشنبه در نمایشگاه هنری Deeep AI از گالری Morf مستقر در لندن به نمایش گذاشته می شود ، که خود را به عنوان یک گالری آنلاین آینده نگر معرفی می کند که تعداد محدودی از هنرهای زیبا را به نمایش می گذارد.

محققان دانشگاه لندن نقاشی ها را با استفاده از روش های اصلی که ده ها نقاشی پیکاسو را مطالعه کرده و خود را به سبک هنرمندان اسپانیایی آموزش داده اند ، بازآفرینی کرده اند. با استفاده از تصاویر اشعه ایکس به عنوان راهنما ، درک پیکاسو از رنگ کامل و تمام رنگ را به کار گرفت.

جورج کان ، یکی از دو دانشجوی دکتری UCL ، می گوید: “دیدن جنب و جوش ، رنگ ها و نحوه بازتاب نور از محل کار بسیار شگفت انگیز است.” محققانی که با ابزارهای مدرن به زندگی قرن بیستم می رسند. “قطعه زیبایی است.”

همچنین ممکن است برای هنرمند اهمیت داشته باشد. زن خمیده به عنوان یکی از دو نقاشی ناتمام روی پس زمینه یکی دیگر از قطعات مشهور دوره آبی پیکاسو ، La Vie (زندگی) ظاهر می شود.

کان در بیانیه ای گفت: “این واقعیت که زن درون The Lounce Crouching برهنه در داخل La Vie است و برخی از نقاشی های پیکاسو نشان می دهد که پیکاسو ممکن است با این زن رابطه داشته باشد.”

Cann و آنتونی بوراچد ، انسان شناس UCL ، سیستمی از محصولات هنری رنگ آمیزی شده ایجاد کرده اند. این ابزارها شامل اشعه ایکس و / یا مادون قرمز برای آشکار کردن کارهای پنهان است. شبکه های عصبی که می توانند آثار را پس از مطالعه حافظه پنهان هنرمند بازتولید کنند. نقشه های ارتفاع برای مدل سازی ارتفاع ؛ و چاپگرهای سه بعدی برای چاپ قطعات ساختاری. کان و بوراچ ابتکار ساختمان سازی خود را اکسیا پالوس می نامند و آنها از آن با پیکاسو پنهان دیگر ، La Femme Perdue و همچنین مودیلیانی گمشده استفاده می کنند.

بوراچ گفت: “من معتقدم پیکاسو از چنین قانونی استقبال می کند” ، زیرا خود او می گوید: “من فقط تصویری را کشیدم که روی دیوار من ایستاده بود. این برای دیگران است که شیء پنهان را پیدا کنند.

تنهایی اولین تابلو پنهان دوران آبی پیکاسو نیست که رونمایی شد. در سال 2014 ، عکاسی مادون قرمز پرتره افراد برجسته را نشان می دهد در اثر دیگری از دوره آبی ، اتاق آبی ، تصویر یک زن در حال حمام کردن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *