همه از اسکوچیچ حمایت کنیم/ موضع کمیته فنی فدراسیون که رسمی نباشد


به گزارش وانانیوز،

محمود کلهر درباره ابقای دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: وقتی کمیته فنی با حضور افرادی که همگی بازیکنان تیم ملی بودند تشکیل می شود یعنی اهالی فوتبال به این کمیته می آیند و نظر خود را بدهند به همین دلیل فدراسیون فوتبال باید حمایت ویژه ای از کمیته فنی خود می کرد تا کار عضویت در کمیته فنی مانند گذشته رسمی نباشد.

وی افزود: کمیسیون فنی فدراسیون فوتبال ما الان معقول و در سطح بسیار بالایی است که می تواند به فوتبال ما کمک زیادی کند. پیش از این شاهد بودیم که کمیته فنی کارایی لازم را نداشت اما اکنون باید حمایت های این کمیته و نظرات اعضای آن در تصمیم گیری ها لحاظ شود.

کارشناس فوتبال کشورمان با تاکید بر اینکه با توجه به شرایط فعلی تیم ملی و صحبت های بازیکنانی مانند مهدی طارمی، حفظ اسکوچیچ به نفع است، خاطرنشان کرد: زمانی که اسکوچیچ به تیم ملی آمد من جزو منتقدان او بودم اما وقتی نتیجه می گیرد باید بماند. . حالا همه باید از او حمایت کنند تا بتواند برنامه هایش را اجرا کند. در شرایط فعلی هرگز نباید اسکوچیچ عوض می شد اما وقتی کمیسیون فنی که اعضای آن از فوتبالیست ها و چهره های سرشناس فوتبال ما بودند نظرشان را می دهند باید به نظر آنها احترام گذاشت و حمایت کرد.

کلهر اضافه کرد: شاید اتفاقاتی در اردوهای نماینده رخ داده یا مشکلاتی پیش آمده که کمیته فنی تصمیم گرفت اسکوچیچ تعویض شود و مربی قوی تری بیاید. به همین دلیل من به نظر اعضای کمیته احترام خاصی قائل هستم. در صورت تعویض اسکوچیچ بهترین گزینه برای جایگزینی او مربیان ایرانی خواهند بود.

انتهای پیام