همراه خود ۷ فایده مصرف کننده خوب فنجان چای شناخته شده شوید

واقعیت اینجا است کدام ممکن است چای به هر تعیین کنید هر دو نوع فواید بهزیستی باور نکردنی دارد. در نظر زیر همراه خود هر خوب اجتناب کرده اند آنها به تفصیل شناخته شده شوید.

این یکی اجتناب کرده اند مورد پسند ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عجیب و غریب ترین نوشیدنی روی زمین است. به معنای واقعی کلمه هستند نیمی اجتناب کرده اند باند جهان چای را در انواع را انتخاب کنید و انتخاب کنید بسیاری از مختلف آن بلعیدن می کنند.

چای سیاه، بی تجربه، سفید هر دو اولانگ، بدون در نظر گرفتن کدام ممکن است دوست دارید، واقعیت اینجا است کدام ممکن است بلعیدن خوب فنجان اجتناب کرده اند این دمنوش فواید متعددی برای هیکل ما دارد از شامل آنتی اکسیدان است، استرس را کاهش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید {فشار خون بالا} را کاهش می دهد.

مصرف کننده چای جدید در یک واحد روز خنک ممکن است اصولاً اجتناب کرده اند اوقات فراغت باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید طیف وسیعی اجتناب کرده اند فواید را ساده برای شما ممکن است به ارمغان می آورد!

آنتی اکسیدان ها

چای شامل آنتی اکسیدان هایی است کدام ممکن است ممکن است به تاخیر در توسعه پیر شدن، دوباره کار کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترمیم سلول ها کمک تنبل. متعدد اجتناب کرده اند تحقیق نماد می دهد کدام ممکن است آنتی اکسیدان ها علاوه بر این به هیکل ما در جلوگیری اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها کمک می کنند.

آنها علاوه بر این به پیشگیری اجتناب کرده اند دیابت کمک می کنند. شواهدی موجود است کدام ممکن است نماد می دهد چای بی تجربه بالقوه است به کاهش خطر ابتلا به دیابت نوع ۲ کمک تنبل.

سیستم امنیت

این به آسانسور سیستم امنیت هیکل {کمک می کند}، از محتوای فلاونوئیدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین H فعلی در آن اجتناب کرده اند انجام صحیح دفاعی هیکل کمک می کند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آسیب سلولی جلوگیری می تنبل. چای سیاه ممکن است عواقب استرس را کاهش دهد.

خوب بررسی مصری با اشاره به عواقب چای بی تجربه بر آنتی بیوتیک ها خاص می تنبل کدام ممکن است چای {برای تقویت} عواقب داروهایی برای اجتناب کرده اند بین برداشتن میکرو ارگانیسم ها حرکت می تنبل.

بررسی‌ای کدام ممکن است سطوح ورزش امنیت بلعیدن‌کنندگان اسپرسو را همراه خود {افرادی که} چای می‌نوشند ارزیابی کرد، نماد داد کدام ممکن است این اشخاص حقیقی به همان اندازه ۵ برابر سطوح امنیت‌شناختی بالاتری داشتند.

حوادث قلبی عروقی را کاهش می دهد

مصرف کننده چای اجتناب کرده اند تشکیل لخته‌های خونی مضر کدام ممکن است بیشتر اوقات مسئله سکته‌های مغزی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قلبی هستند، جلوگیری می‌تنبل. علاوه بر این به کاهش فشار خون {کمک می کند}.

مصرف کننده روزانه آن به کاهش خطر ابتلا به فشار خون {کمک می کند}. مصرف کننده ۲ به همان اندازه سه فنجان چای در روز خطر حمله قلبی را به همان اندازه هفتاد سهم کاهش می دهد.

پوسیدگی نبرد

اگرچه ادراک نمی کنید، با این حال مصرف کننده چای به معنای واقعی کلمه هستند پلاک باکتریایی را کاهش می دهد از ترکیبات فعلی در چای می توانند اسیدیته میکرو ارگانیسم هایی را کدام ممکن است باعث پوسیدگی دندان در دهان می شوند، کاهش دهند.

تانن های فعلی در چای فلوراید خالص را تامین می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مینای دندان در مخالفت با عواقب پلاک باکتریایی روی دندان دفاع کردن می تنبل. سهم آنتی اکسیدان ها به جلوگیری اجتناب کرده اند بوی ناسالم دهان {کمک می کند}، ویژه به ویژه اگر چای طبیعی با بیرون قند را انواع کنید.

ممکن است را هیدراته

مصرف کننده چای همه وقت ممکن است را هیدراته . هر فنجان چایی کدام ممکن است می نوشید، ویژه به ویژه انواعی کدام ممکن است کافئین به سختی دارند هر دو اصلا کافئین ندارند. علاوه بر این به هضم هیکل {کمک می کند}، از چای صدها سال است کدام ممکن است شناخته شده به عنوان خوب هضم کننده بعد اجتناب کرده اند وعده های غذایی استفاده تبدیل می شود.

یکی تولید دیگری اجتناب کرده اند مزایای آن به تسکین گرفتگی شکم {کمک می کند}.

با بیرون انرژی

اگر مراقب رژیم غذایی شخصی هستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیازی ندارید وزن اضافه کنید، بهتر از کار مصرف کننده خوب فنجان چای با بیرون قند هر دو شیر است. به کاهش چربی غیر دائمی {کمک می کند}.

آنتی اکسیدان های فعلی در چای بی تجربه به طور قابل توجهی مسدود کننده های خالص چربی به طور قابل توجهی چربی های شکمی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند توسل به آن جلوگیری می کنند.

فایده شناختی

چای بی تجربه به طور قابل توجهی شامل فرم آنتی اکسیدان است کدام ممکن است انجام صحیح حافظه را تحریک می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ذهن در مخالفت با ابتلا به بیماری های شناختی مربوط به آلزایمر دفاع کردن می تنبل.