هاروی: افتخار شرکت در پیاده روی اربعین را داشتم/ نماد تیم ملی کاراته پرچم حضرت ابوالفضل (ع) است.


– گفت سید شهرام هرویما داریم می رویم وی در پاسخ به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سوال که در پیاده روی اربعین در کنار چهره های ورزشی چه احساسی داشته است، گفت: در سال های فعالیت در رشته کاراته به نقاط مختلف دنیا سفر کردم. اما اربعین واقعا برای همه است. سفر متفاوتی داشتیم. امیدوارم این سفر معنوی بخشی از همه باشد. بر جهت قدم به قدم، شاهد حضور مردمی در این رویداد بزرگ از کشورهای مختلف بودیم.

وی در ادامه افزود: همه حاضران در مسیر پیاده روی اربعین دلسوز بودند و تنها به عشق اهل بیت در این سفر حضور یافتند. عمودی مردم به عشق اهل بیت در کنار هم راه می رفتند. این نشان می دهد که اکنون پس از گذشت بیش از ۱۴۰۰ سال هنوز نام حسین (ع) بیش از هر زنده دیگری زنده است و نامش همچنان در جهان است. رنگ گنجانده شده است بیشتر از قبل می شود. سفر به نجف اشرف و کربلا برای آرامش روح همه ما و جلا دادن دل همه ما واجب است. رهبر شهدا و حضرت ابوالفضل(الف) است

انتخاب کننده تیم ملی کاراته کشورمان در ادامه تاکید کرد: برای من افتخار بود که در حضور مردم، قهرمانان و ورزشکاران صاحب نام در این مسیر معنوی قدم گذاشتم. در طول زندگی ام همیشه ارادت خاصی به اهل بیت(ع) داشته ام و معتقدم تیم ملی کاراته ایران پنج نفره است. من و تیم ملی کاراته ایران همه افتخاراتمان را مدیون اهل بیت (ع) هستیم. از مشخصه ها و نمادهای تیم ملی کاراته پرچم حضرت ابوالفضل (ع) است و تیم ملی کاراته کشورمان را در تمامی مسابقات همراهی می کند. بعد از پایان مسابقات همه بچه های تیم ملی پرچم حضرت ابوالفضل را به شکل قلب در دست دارند. می گیرند و ارادت خود را به اهل بیت (ع) نشان دهید.

وی در ادامه بیان کرد: این پرچم نزدیک به شش سال است که در تیم ملی حضور دارد. ما در تمام مسابقات المپیک، جهانی و آسیایی این پرچم مقدس را با تیم ملی حمل می کنیم. بدون شک اگر روزی در تیم ملی نبودیم این پرچم در کنار تیم ملی بود و این پرچم نماد تیم ملی کاراته ایران شد.

هاروی در پاسخ به این سوال که حال و هوای پیاده روی اربعین را با حضور اقشار مختلف جهان چگونه دیدید، گفت: برای اولین بار که در این مسیر معنوی قدم گذاشتم، خدا را شکر می کنم که این نعمت نصیبم شد. در امتداد این جاده افراد مسن، زن و مرد، کودکان و جوانان تماشا کردم آرزوی دیدن با عشق حرم بود و این انگیزه در من و همه دوستانم چند برابر شد. در سفر اصلاً احساس خستگی نکردیم و این نشانه عشق به اهل بیت است.

انتهای، آخر پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید