نماینده مجلس: اتحاد مردم ایران و عراق باعث وحشت دشمنان شده است


حجت الاسلام احد آزادی عضو فراکسیون روحانیون شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری مراسم بزرگ پیاده روی اربعین، اظهار کرد: به دلیل اینکه مراسم پیاده روی اربعین در چند سال گذشته برگزار شده است. سال ها. ، دیدیم که این مراسم پر سر و صداتر از سال قبل است

وی افزود: با وجود شیوع بیماری کرونا در یکی دو سال گذشته، این موضوع نتوانست باعث وقفه در راهپیمایی اربعین و فراموشی این مراسم شود.

یکی از اعضای فراکسیون روحانیون مجلس گفت: امسال پس از گذشت دو سال از شیوع ویروس کرونا و فرونشست این بیماری، شاهد برگزاری باشکوه تر و پرشورتر پیاده روی اربعین هستیم و مردم در مراسم اربعین امسال شرکت کردند. . فراتر از انتظار

آزادی با اشاره به اینکه مراسم پیاده روی اربعین هر ساله پرشورتر از سال گذشته برگزار می شود که موجب خشم و ترس دشمنان می شود. زیرا هیچ گاه در بین مسلمانان وحدت و یگانگی نشان نمی دهند و همواره سعی در ایجاد تفرقه بین ملت های مسلمان دارند.

وی با بیان اینکه راهپیمایی اربعین به نماد وحدت ملت های ایران و عراق تبدیل شده است، تصریح کرد: در سال های گذشته دشمنان تلاش کرده اند از حضور زائران در این مراسم بکاهند یا با فضاسازی رسانه ای و یا ایجاد فضای مجازی. ناامنی این هدف شکست خورد.

یکی از اعضای فراکسیون روحانیون مجلس گفت: در پیاده روی اربعین شاهد استقبال گرم مردم عراق از زائران ایرانی هستیم که نشان از دوستی این دو ملت مسلمان دارد.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید