نقل و انتقالات پرسپولیس جدایی عیسی آل کثیر از پرسپولیس


به گزارش وانانیوز،

عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس مقابل هم قرار گرفت شهر ماشین ها که در مشهد رخ داد، وی از ناحیه رباط های صلیبی آسیب دید، اما در حالی که دو هفته پس از مصدومیت توانست زانویش را به تیغ جراح بسپارد، این کار را نکرد تا عمل را دیر انجام دهد.

این بازیکن که قرار بود زانوی خود را به جراحان قطر بسپارد در نهایت تصمیم گرفت این کار را در تهران انجام دهد و این روزها دوران نقاهت را سپری می کند.

شرایط عیسی آل کثیر به گونه ای است که قطعا نیم فصل لیگ برتر را از دست می دهد و در صورت آمادگی کامل می تواند در نیم فصل دوم به میدان برود.

اما قرارداد عیسی آل کثیر با پرسپولیس تمام شده و قرارداد دو ساله او در پایان فصل گذشته به پایان رسید. شرایط فعلی الخطیر و غیبت او از میادین به دلیل مصدومیت باعث شد تا کادرفنی سرخ پوشان لزومی به تمدید قرارداد با این بازیکن اعلام نکنند و به همین دلیل نام الخطر از لیست ۲۲ تیم پرسپولیس خارج شود. لیگ چون با این تیم قرارداد ندارد.

شرایط برای نیم فصل دوم متفاوت است و در صورت بهبودی کامل آل کثیر و اگر یحیی گل محمدی بخواهد حضور این بازیکن را در ترکیب قرمزها تمدید کند، بازیکن شماره ۷۲ پرسپولیس می تواند در نیمه دوم به این تیم ملحق شود. فصل . البته این بستگی به قراردادهای احتمالی عیسی آل کثیر برای انتقال به پرسپولیس در فصل دوم دارد. باید دید کادر فنی پرسپولیس برنامه ای برای به خدمت گرفتن این مهاجم خوزستانی برای نیم فصل دوم دارد یا آل کثیر تصمیم دیگری برای ادامه فوتبال او خواهد گرفت.