نقل و انتقالات به پرسپولیس پشت صحنه اختلاف پرسپولیس با محمد کدآباده لو


به گزارش وانانیوز،

باشگاه پرسپولیس از طریق مدیر برنامه های خود به محمد کدآباده لو اعلام کرد که در بهترین حالت می تواند ۵ میلیارد دلار به او بپردازد. اما ستاره تیم امید با این پیشنهاد مخالفت کرد و به مدیریت پرسپولیس اعلام کرد که پیشنهادهای مالی بهتری نسبت به سایر تیم ها وجود دارد!

برهمین اساس پروژه باج گیری محمد کدآباده لو با وجود تمایل زیاد یحیی گل محمدی برای جذب این هافبک جوان به بن بست خورد.

باشگاه پرسپولیس حاضر نبود بیش از این مبلغ را به هافبک جوان تیم امید بدهد و محمد کدآباده لو پول بیشتری می خواست. از طرفی شنیده ایم که یکی دیگر از گمان های خدا برای پیوستن به پرسپولیس شانس اندک او برای حضور در ترکیب اصلی است.

او البته پیشنهادهای جدیدی از گل گهر سیرجان و استقلال تهران دریافت کرد. کدبنده لو به خوبی می دانست که در حضور سرلک و کمال کامیابی نیا شانس بسیار کمی برای جبران وجود دارد، اما مشخصا حضور او در دروازه گل در ترکیب اصلی تضمین شده بود.

از نظر مالی پیشنهاد گل گهر سیرجان به مراتب وسوسه انگیزتر از پرسپولیس بود. بر این اساس گل گهر سیرجان شانس بیشتری برای خرید این بازیکن داشت و در نهایت به این تیم پیوست و شاگرد امیرگله نویی شد.

این در حالی است که مهدی تارتار علاقه زیادی به حفظ محمد کدآباده لو در فصل آینده در ذوب آهن اصفهان داشت اما این بازیکن دوست داشت در تیم هایی که آرزوی قهرمانی را در سر دارند بازی کند.

نکته جالب اینجاست که باشگاه پرسپولیس و مدیرانش معتقد بودند هیچ باشگاهی بیش از ۵ میلیارد تومان به محمد کدبنده لو پیشنهاد نمی دهد و این خبر منتشر شده بازار داغ این بازیکن و اطرافیانش بود!

گویا جوجه باشگاه پرسپولیس و محمد کدبنده لو یک پا داشت (!) و هیچکدام حاضر به سقوط از موقعیت نشدند.

این در حالی است که یحیی گل محمدی پس از انصراف از بازگشت احمد نورالهی به پرسپولیس، از باشگاه خواست تا قرارداد سرلک را تمدید کند و با محمد کدبنده لو قرارداد جدیدی امضا کند که تنها اولین مورد محقق شد.