نتانیاهو خطاب به نفتالی بنت: خواهید کرد در برابر این ایران ضعیف هستید


به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر سابق رژیم صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رئیس مخالفان مقامات این رژیم اجتناب کرده اند «نفتالی بنت» {به دلیل} نقطه ضعف آرم دادن در قبال ایران انتقاد کرد.

رهبران رویدادها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه های سیاسی کف دست راستی روز چهارشنبه در بیت المقدس تصویر کردند. برخی اجتناب کرده اند تظاهرکنندگان بنرهایی همراه خود تصویر نتانیاهو حمل می کردند.

بنیامین نتانیاهو اظهار داشت: «ما آمده ایم به همان اندازه به این مقامات خوب عامل بگوییم. برای اسکان شخصی برگرد برای اسکان شخصی برگرد خواهید کرد باید به هویت یهودی اسرائیل لطمه بزنید. برو خونه، باید مقابل ایران ضعیفی. خواهید کرد در مخالفت با تروریسم ضعیف هستید».

در ماه های جدیدترین، بنیامین نتانیاهو از نزدیک اجتناب کرده اند رویکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش های مقامات بنت در قبال ایران انتقاد کرده است. او علاوه بر این در مارس قبلی اظهار داشت کدام ممکن است «ایرانی ها [در میز مذاکرات] آنها یادآور شیر می جنگند در حالی کدام ممکن است اسرائیل یادآور خرگوش تسلیم تبدیل می شود.

در آن نقطه در نشست حزب لیکود، نتانیاهو از نزدیک اجتناب کرده اند مقامات در جاری تلنگر نفتالی بنت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنی گانتز {به دلیل} “سکوت” آنها فکر می کنند مذاکرات وین انتقاد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اظهار داشت: “در مقامات بنت- گانتز- لاپید ساده نقطه ضعف موجود است.” نقطه ضعف.”

وی اظهار داشت: «سکوت اسرائیل در – جدا از برخی اظهارات مناسب – باعث شد دوستان ما در اسرائیل نتوانند مخالفت شخصی را همراه خود هماهنگی ایران گفتن کنند».

را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخست وزیر سابق اسرائیل شکسته نشده داد: اگر نمی بینند هر دو نمی شنوند کدام ممکن است اسرائیل همراه خود این هماهنگی جایگزین است، چرا خودشان همراه خود آن مخالفت می کنند؟

نتانیاهو در شکسته نشده اظهار داشت کدام ممکن است «مخالفت از حداکثر» وی در سال ۲۰۱۵ در نتیجه خروج آمریکا اجتناب کرده اند برجام در سال ۲۰۱۸ شد. وی علاوه بر این مدعی شد کدام ممکن است سکوت مقامات کنونی اسرائیل مشروعیت اقدامات بالقوه اسرائیل در بلند مدت علیه ایران را به خطر می اندازد. مکان های.

ایرانی ها اصولاً اجتناب کرده اند آنچه می خواستند بردند. آنها برای “برای هر عبارت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای هر کاما می جنگند” یادآور شیر هستند. با این حال چه اتفاقی برای ما می افتد؟ هیچکس دعوا نمیکنه ایرانیان مثل شیر می جنگند با این حال بینت لاپید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گانتز مثل خرگوش تسلیم می شوند. واقعیت روشن است: مقامات حال در جاری آشتی همراه خود ایران هسته ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلند مدت اسرائیل را به خطر می اندازد.

کشورهای غربی به مدیریت آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم صهیونیستی در سال های جدیدترین ایران را در جستجوی نیازها ارتش در این سیستم هسته ای شخصی متهم کرده اند. ایران قویا این اتهامات را رد کرده است.

ایران شناخته شده به عنوان یکی اجتناب کرده اند امضاکنندگان معاهده منع توسعه تسلیحات هسته‌ای (NPT) را انتخاب کنید و انتخاب کنید عضو آژانس بین‌المللی نشاط اتمی، اعلام کردن می‌تنبل کدام ممکن است حق دارد اجتناب کرده اند فناوری هسته‌ای برای مقاصد صلح‌آمیز برخوردار باشد.

علاوه بر این این، بازرسان آژانس بین‌المللی نشاط اتمی چندین بار اجتناب کرده اند تأسیسات هسته‌ای ایران بازدید کرده‌اند، با این حال هیچ مدرکی دال بر انحراف این سیستم نشاط هسته‌ای صلح‌آمیز این ملت اجتناب کرده اند نیازها ارتش پیدا نکرده‌اند.

علاوه بر این این، ایران در سال ۲۰۱۵ همراه خود کشورهای موسوم به ۱+۵ برای رفع فشار ها بر بالا این سیستم هسته ای شخصی به هماهنگی رسید. اگرچه آژانس بین‌المللی نشاط اتمی پایبندی ایران به تمام تعهداتش را پذیرفت، با این حال مقامات آمریکا در ماه می ۲۰۱۶ به‌طور یکجانبه اجتناب کرده اند این هماهنگی خارج شد.

اجتناب کرده اند سوی تولید دیگری، رژیم صهیونیستی تنها مالک تسلیحات هسته ای در جهان غرب آسیا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود حمایت آمریکا این سیستم تسلیحات هسته ای شخصی را اجتناب کرده اند مدیریت در سراسر جهان در اطراف نگه داشته است.

مقامات جدید آمریکا به مدیریت جو بایدن مدعی است کدام ممکن است قصد دارد اجتناب کرده اند طریق مذاکرات جاری در وین، آمریکا را به هماهنگی هسته ای بریکس بازگرداند، با این حال تاکنون اجتناب کرده اند اجرای تعهدات شخصی سرباز زده است. رژیم صهیونیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید واشنگتن در ماه های جدیدترین همکاری علیه ایران را در اصل کار قرار داده اند.

پس اجتناب کرده اند انتصاب نفتالی بنت شناخته شده به عنوان نخست وزیر رژیم صهیونیستی، برخی دارایی ها خبری گزارش دادند کدام ممکن است مقامات جدید رژیم صهیونیستی برخلاف مقامات بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر سابق، قصد دارد اجتناب کرده اند تناقضات علنی همراه خود آمریکا با توجه به ایران پرهیز تنبل.

آکسیوس اخیراً به نقل اجتناب کرده اند افسران اسرائیلی گزارش داده است کدام ممکن است تل آویو قصد دارد اجتناب کرده اند دیپلماسی برای تأثیرگذاری بر رویکرد مقامات آمریکا در قبال این سیستم هسته ای ایران استفاده تنبل.

گروه عکس اجتناب کرده اند تحلیلگران، اختلاف تذکر افسران آمریکایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیلی بر بالا ایران را بخشی اجتناب کرده اند سوراخ در ورزشی «پلیس خوشایند، پلیس ناسالم» برای تکل کمتر از امتیاز اجتناب کرده اند ایران در مذاکرات هسته ای می دانند.

آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم صهیونیستی در ماه های جدیدترین کارگروه مشترکی را برای هماهنگ کردن پوشش های ضد ایرانی شخصی تشکیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید {در این} زمینه به هماهنگی رسیدند.

ریاست این کنوانسیون را جیک سالیوان مشاور ایمنی خانه آمریکا به تصویر اجتناب کرده اند آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایر بونچابات به تصویر اجتناب کرده اند رژیم صهیونیستی بر عهده دارند. {در این} کارگروه افسران ارشد امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسرائیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیپلمات ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش آمریکا حضور خواهند داشت.

در ماه‌های جدیدترین، تعداد اندکی اجتناب کرده اند افسران اسرائیلی اذعان کرده‌اند کدام ممکن است کناره‌گیری مقامات دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا خوب خطا {بوده است}.

دنی سیترینوویچ، خوب مقام ارشد ارتش رژیم صهیونیستی کدام ممکن است به مدت سه سال در زمان نتانیاهو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکیه کن ارتش تل‌آویو در سفارت آمریکا در آمریکا به فرماندهی مخلوط‌آوری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزیابی دانش دانستن درباره ایران بود، در دسامبر به تایمز اسرائیل اظهار داشت: «اسرائیل علیه ایران این سیستم هسته ای تهران را تسریع کرده است. او اظهار داشت کدام ممکن است مقامات نتانیاهو با توجه به ایران “خطا محاسباتی” کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نفتالی بنت هم اکنون در همین مسیر است.

وی مدعی شد کدام ممکن است صدها مخالفت شخصی را همراه خود خروج آمریکا اجتناب کرده اند برجام گفتن کرده است، با این حال نتانیاهو به اظهارات او توجهی نکرده است. سپس این مقام ارتش رژیم صهیونیستی تخصص در امور ایران به «اسرائیل تایمز» اظهار داشت کدام ممکن است بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها راه برای ضرب و شتم آنچه اکنون شبح ایران خواند، بدست آوردن واشنگتن به ۱ مصالحه عظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید موفقیت آمیز بودن مذاکرات وین است.

همزمان، نیویورک تایمز در مقاله ای به قلم توماس فریدمن نوشت کدام ممکن است موشه یعلون، وزیر حفاظت اسرائیل کدام ممکن است در زمان امضای این هماهنگی از نزدیک جایگزین بود، اخیراً در کنفرانسی اظهار داشت کدام ممکن است انتخاب ترامپ برای خروج اجتناب کرده اند این توافقنامه. او همراه خود الهام بخش نتانیاهو اظهار داشت کدام ممکن است هماهنگی “خوب خطا عظیم بود”.

موشه یعلون پیش اجتناب کرده اند این کنوانسیون آگاه بود کدام ممکن است انصراف برگام «بدترین انتخاب ده سال جدیدترین» با توجه به ایران است. پس اجتناب کرده اند او، گادی آیزنهاور، رئیس عظیم رژیم صهیونیستی کدام ممکن است طرفدار خروج اجتناب کرده اند برجام بود، اظهار داشت کدام ممکن است این اقدام ترامپ به ضرر اسرائیل تمام شده است، از ایران توانسته است برای عجله این سیستم هسته ای شخصی را توسعه دهد.

افرایم هالیوود، رئیس سابق گروه جاسوسی موساد در ۱۱ اکتبر به روزنامه هاآرتص اظهار داشت کدام ممکن است پوشش نتانیاهو برای تحمل فشار توصیه ترامپ برای خروج اجتناب کرده اند برجام خطا بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شکستی تاریخی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاریخی برای تل آویو منجر شده است.

انتهای پیام/