می خواهیم ایران را شکست دهیم/ هدف ما بهتر از حاضر در گذشته اجتناب کرده اند جام جهانی است


به مشاوره فانئوس،

نیروی کار سراسری فوتبال کشورمان فردا (پنجشنبه) اجتناب کرده اند ساعت ۱۵:۳۰ در نهمین فاصله رقبا های مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ میهمان کره جنوبی {خواهد بود}.

سون هیونگ مین، کاپیتان نیروی کار سراسری کره جنوبی در نشست خبری اظهار داشت: ایران نیروی کار قدرتمندی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خوبی می دانیم کدام ممکن است حریف برای پیروزی وارد پایین تبدیل می شود. در ورزشی های عظیم، عمیق کودک نوپا نتیجه را اصلاح می دهد.

وی افزود: ما مشتاق پیروزی در ورزشی سر خورد بودیم با این حال ورزشی همراه خود جذب می کند به بالا رسید. امیدوارم در ورزشی فردا مقابل ایران همراه خود حمایت هوادارانمان بتوانیم پیروز شویم و سه امتیاز را کسب کنیم به همان اندازه در صدر گروه قرار بگیریم.

ستاره تاتنهام یکپارچه داد: هدف بی نظیر ما حضور در جام جهانی بود کدام ممکن است سودآور شدیم به آن است برسیم با این حال راضی نیستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهیم در جام جهانی در بهتر از شرایط باشیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در ۲ دیدار بلند مدت می خواهیم معتقدم باقی مانده است به جام جهانی نرسیده ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهتر از کار کردن را داریم.»

انتهای پیام/