موضع گیری در برابر انقلاب مصداق بارز خیانت/نارضایتی مردم از عملکرد برخی مدیران است.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، عبدالجمید کیشوری امشب در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: مسئولان و مردمی که جایگاه دارند باید امید آفرینی کنند و جامعه را نسبت به نظام خوشبین و امیدوار کنند، اما متاسفانه امروزه گاهی شاهد هستیم که photo این اتفاق می افتد و عده ای که دارای تریبون و جایگاه هستند، مردم جمهوری اسلامی ایران را ناامید می کنند.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی خادمان زیادی دارد و نباید جمهوری اسلامی را در اعدام یک مقام ضعیف مقصر دانست. به هر حال مردم پاسدار پرچم انقلاب هستند و انقلاب اسلامی را از اعتقادات خود بنا کردند.

مدیر کل زندان های لرستان با بیان اینکه انقلاب در راستای احیای ارزش های اسلامی رخ داد، افزود: همه در جمهوری اسلامی مسئولیت دارند، وظیفه دارند به مردم خدمت کنند و باید برای امید مردم تلاش کنند.

یکی از اعضای شورای قضایی استان لرستان افزود: در نظام اسلامی که بر اساس ارزش‌های اسلامی اداره می‌شود و برای حفظ و حراست از آن روزانه شهدا تقدیم می‌شود دست به بیت المال و اختلاف طبقاتی در جامعه غیرقابل قبول است. به انقلاب اسلامی».

کشیری عملکرد برخی مدیران را موجب ناامیدی و نارضایتی دانست و اظهار و اعتراض مردم به آنان را حق طبیعی و مطلق دانست و گفت: اعتراض و شکایت از عملکرد است نه اصل نظام اسلامی. همه مردم از جمهوری اسلامی و قانون حمایت می کنند و از این نظام حمایت می کنند و قانون رای آورد.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران اولین حکومتی در جهان است که با رفراندوم و رای مستقیم مردم تشکیل شد، خاطرنشان کرد: مردم با ۹۸ درصد آرا به جمهوری اسلامی رای دادند در حالی که بسیاری از سیستم های حکومتی جهان از قدرت و کودتا یا سلسله مراتب سلطنت استفاده می شود.

این مسئول تصریح کرد: عدالت محور نظام اسلامی است و هر جا که ظلم مشاهده شد جمهوری اسلامی قاطعانه با آن برخورد کرد. این افسر عزل و دستگیر شد که نشان از سلامت دستگاه قضایی و برخورد بی امان با مفسدان دارد.

کیشوری تصریح کرد: در زمان ریاست جمهوری آیت الله رئیسی فردی مفسد به نام طبری دستگیر شد و دستگاه قضایی این مفاسد را برملا کرد و قوه قضاییه طبق قانون آنها را پیگیری، دستگیر و تحت تعقیب قرار داد.

وی اجرای قوانین و مبارزه با فساد را مستمر ارزیابی کرد و افزود: در حال حاضر مبارزه با فساد ادامه دارد و اتفاقات کنونی ربطی به ضعف قانونی ندارد، اما برخی افراد از امتیازاتی که برای خود کسب کردند سوء استفاده کردند و متاسفانه ، به کشور آسیب زد می گویند دستگاه قضایی قطعا با این گونه افراد برخورد قاطع خواهد کرد.

مدیر کل زندان های استان لرستان یادآور شد: انتظار ما از همکاران این است که بر اساس سیاست های نظام اسلامی حرکت کنند و هر کدام سفیر این نظام باشند.

یکی از اعضای شورای قضایی لرستان گفت: موضع دشمن مشخص است و آنها با این نظام مخالف هستند اما افرادی که از جمهوری اسلامی ایران زندگی می کنند و از جمهوری اسلامی حقوق می گیرند و مخالف جمهوری اسلامی هستند. مصادیق بسیار بارز منافقین و به آنها برچسب خائن و خائن به خود می زنند.» آنها همان افرادی هستند که باعث بدبینی در جامعه شده اند.

انتهای پیام/
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید