منتظر ارائه خبرگان برای حضور در انتخابات هستم


به گزارش وانانیوز،

علیرضا دبیر درباره حضور شهردار تهران در خانه کشتی گفت: بازدید شهرداران از اماکن ورزشی در سراسر دنیا مرسوم است، مثلا شهردار مادرید بسکتبال و فوتبال تماشا می کند، شهردار تهران هم ورزش را دنبال می کند امروز مهمان ما بودند مقرر شد همکاری ادامه یابد. این دیدار برای بچه ها هم خوب بود.

نفر اول فدراسیون کشتی درباره حمایت شهردار تهران از کشتی گفت: یک بعد می تواند کمک به فدراسیونی باشد که در یکی دو سال اخیر صمیمانه از ما حمایت کرده است. مورد دیگر در شهر تهران و رشد حمل و نقل می تواند الگو باشد. از شهرداری خواستیم بحث اشتغال تعداد زیادی کشتی گیر را مطرح کند.

وی در پاسخ به این سوال که برخی از کشتی گیران از پرداخت نکردن پاداش المپیک و جهانی توسط وزارتخانه گلایه دارند، گفت: المپیک پرداخت شد، اما جهان نه. ورزشکار تا زمانی که به عشقش بجنگد موفق است اما آینده و زندگی دارند پس ما مسئولان باید به فکر آنها باشیم فدراسیونی که پول ندارد اما جزو وظایف مسئولان است و من دارم. همیشه می گفت این جوایزی که از طرف دولت به وزارتخانه می دهد هیچ است. امیدوارم در آینده اینطور نباشد.

دبیری در خصوص حل مشکل بودجه و اینکه آیا جلسه ای با وزیر ورزش داشته اید یا خیر، یادآور شد: از نظر ما حل شده است اما از نظر آنها اطلاعی ندارم. خواست خدا حل می شود و خدا با ماست.

نفر اول فدراسیون کشتی درباره ثبت نام در انتخابات هیات اجرایی کمیته المپیک گفت: ببینیم کارشناسان ورزشی چه کسانی را نمایندگی خواهند کرد، هنوز تصمیمی نگرفته ام اما ببینیم چه اتفاقی می افتد. آینده.

منشی در ادامه مصاحبه خود درباره درگیری در لیگ کشتی فرنگی گفت: ۴-۵ نفر که درگیر بودند محروم شدند. ما تعارف نداریم و بحث اخلاق برایمان مهم است.

در پاسخ به این سوال که ملی گرایان گفتند حقی ندارند، گفت: باید درست شود که زمان می برد. تمام موهای سر و صورتم تو این ۲ سال سفید شده نمیدونم تا کی میتونم تحمل کنم ولی بهتر از قبل شده و بهتر میشه.

انتهای، آخر پیام/