معاون پارلمانی رئیس جمهور: چارچوب فرهنگی سواحل رعایت شود


به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، محمد حسینی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی چاف و چمحله و در جمع خبرنگاران سفر به گیلان را فرصتی برای شناسایی مشکلات در حوزه های مختلف دانست و گفت: : فرصت مغتنمی بود در سالگرد دکتر در سالگرد شهادت شهیدان انصاری و نورانی به گیلان سفر خواهم کرد و در تلاش هستیم تا مشکلات استان را در حوزه های مختلف شناسایی کنیم و در دیدار با نماینده مجلس ولی فقیه در استان و مجمع نمایندگان گیلان تلاش خواهیم کرد تا از این شرایط برون رفت.

وی با اشاره به نقش سواحل در توسعه استان های ساحلی کشور گفت: استان های شمالی به ویژه گیلان دارای سواحل بسیار با ظرفیت گردشگری خوبی هستند و در صورت توجه به آن به راحتی می توانند در زمینه های مختلف از جمله گردشگری به موفقیت دست یابند. .

معاون پارلمانی رئیس جمهور آزادسازی سواحل را یکی از مهمترین و موثرترین اقدامات دولت ارزیابی کرد و افزود: آزادسازی سواحل پروژه بزرگ و خوبی در کشور بود که به بهترین نحو انجام شد. . در سواحل جنوبی و شمالی با همکاری تمامی وزارتخانه ها و نهادهای دولتی و غیردولتی. شد.

حسینی با تاکید بر لزوم توجه به تامین شرایط برای حضور گردشگران و بانوان در سواحل کشور، گفت: پس از آزادسازی سواحل باید تدابیر و برنامه ریزی شود تا گردشگران و بانوان بتوانند از ساحل به درستی استفاده کنند. خوب.

وی با بیان اینکه دغدغه همه حفظ چارچوب فرهنگی سواحل است، تصریح کرد: تاکید رئیس جمهور این است که با محوریت وزارت کشور اقداماتی انجام شود تا همه دغدغه ها رفع شود و هر چه بیشتر برنامه ها حل شود. در سواحل سازماندهی شده است.و همه این فعالیت های جانبی در سواحل می تواند مورد استقبال مردم قرار گیرد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸
این مقاله را برای صفحه اول پیشنهاد دهید